CZUJNIK WAŁK ROZRZĄDU OPEL VECTRA C SIGNUM 1.8 2.2 (6910940010)

8 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
172,00 zł
Dostawa
  • Kurier wieczór
    nowość
    12,24 zł
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: delphi
  • typ silnika: benzyna
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • waga (z opakowaniem): 1 [kg]

opis

MEL

PROSIMY PRZED ZAKUPEM O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI PRODUKTU

Cena za JEDEN CZUJNIK

Produkt bardzo wysokiej jakości firmy ORIGINAL DELPHI

Czujnik położenia wałka rozrządu nr DELPHI : SS11008


Ilość połączeń: 3 PINY
Wymagana ilość: 1
Jednostka pakowania: 1

OPEL SIGNUM

1.8 2005 (September) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM Z 18 XER, Gasoline
2.2 direct 2003 (May) - do dziś 2198 114 kW - 155 KM Z 22 YH, Gasoline


OPEL VECTRA C

1.8 2006 (January) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM Z 18 XER, Gasoline
2.2 direct 2003 (October) - do dziś 2198 114 kW - 155 KM Z 22 YH, Gasoline


OPEL VECTRA C GTS

1.8 2006 (January) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM Z 18 XER, Gasoline
2.2 direct 2003 (October) - do dziś 2198 114 kW - 155 KM Z 22 YH, Gasoline


OPEL VECTRA C wagon

1.8 2006 (January) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM Z 18 XER, Gasoline
2.2 direct 2003 (October) - do dziś 2198 114 kW - 155 KM Z 22 YH, Gasoline

NUMERY PORÓWNAWCZE

ALFA ROMEO 55352609
ERA 550574
FACET 9.0480
FAE 79337
FEBI BILSTEIN 40055
FIAT 55352609
FISPA 83.364
FUELPARTS CS1635
HELLA 6PU 009 121-911
HOFFER 7517427
LUCAS ELECTRICAL SEB1635
MEAT & DORIA 87427
METZGER 0903116
OPEL 1247862
OPEL 24405977
OPEL 25192205
OPEL 6235697
OPEL 6238241
QUINTON HAZELL XREV273
SIDAT 83.364
STANDARD 19104
VEMO V40-72-0446

2 LATA GWARANCJI

Tylko markowe części samochodowe posiadają wytłoczoną asygnatę firmy

Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT.

Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u lesniakmel za co najmniej 500,00 zł.

Wysyłka

Darmowa dostawa na 18. urodziny Allegro

Wybierz Paczkomat, a podczas zakupu dostaniesz kupon na darmową dostawę.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Kurier wieczór
pierwsza sztuka
12,24 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Kurier wieczór pobraniowy
pierwsza sztuka
15,31 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Niemcy
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Wielka Brytania
pierwsza sztuka
90,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Czechy
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Irlandia
pierwsza sztuka
75,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Słowacja
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Szwecja
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Holandia
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Litwa
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Włochy
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Francja
pierwsza sztuka
70,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Belgia
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Dania
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Hiszpania
pierwsza sztuka
140,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Austria
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Dodatkowe informacje

SS11008

Punkty odbioru

Mateusz Leśniak
os.bohaterów września 43/23
31-621 Kraków
woj. małopolskie
email: lesniak.mateusz@wp.pl
tel.: 504073290

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 2 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Mateusz Leśniak MEL
os.bohaterów wrzesnia 43/23
31-621 Kraków
Dodatkowe informacje

Reklamacja towaru: Przedmioty sprzedawane prze firmę MEL są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Reklamacyjny towar należy odesłać na adres: MEL Mateusz Leśniak, os. Bohaterów Września 43/23, 31-621 Kraków. Koniecznie należy dołączyć dowód zakupu (paragon/ faktura VAT) oraz formularz z przyczyna reklamacji. Gwarancja producenta obejmuje tylko wady produkcyjne. Nie obejmuje natomiast uszkodzeń, których przyczyną jest nieprawidłowy montaż, modyfikacja przedmiotu, wypadek bądź został w inny sposób zniszczony przez Kupującego. Przedmioty takie tracą gwarancję. Pod tym linkiem znajdziecie państwo formularz reklamacyjny http://mel.apitka.pl/allegro/Reklamacja_towaru.docx

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mateusz Leśniak MEL
os.Bohaterów Września 43/23
31-621 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrot towaru Zgodnie z obowiązującym prawem konsumentowi, który zakupił towar na odległość, przysługuje prawo zwrotu bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem kosztów odesłania rzeczy, w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego).Towar jednak musi być odesłany nowy, w nienaruszonym stanie, bez śladów montażu czy użytkowania na adres: MEL Mateusz Leśniak, os. Bohaterów Września 43/23, 31-621 Kraków. Do zwrotu należy dołączyć dowód zakupu, formularz z odstąpieniem od umowy kupna oraz adres rachunku bankowego, na który dokonamy zwrotu pieniędzy. Zwroty weryfikujemy w okresie paru dni. Paczki za pobraniem nie będą przyjmowane. Pod tym linkiem znajdziecie państwo formularz zwrotu http://mel.apitka.pl/allegro/Zwrot_towaru.docx

O sprzedającym
lesniakmel
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

1193

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 504 073 290
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Mateusz Leśniak MEL

os.Bohaterów września 43/23

31-621 Kraków

504 073 290

Pozostałe informacje

TOWAR KUPIONYCH DO 10:30 WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA ( OD PON-PT )