CZUJNIK STUKOWY VOYAGER 2.4 01- (7112909704)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: chrysler (oryginalne OEM)

opis

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELAM NA MAILA ( KONTAKT PREFEROWANY )

Z POWODU SŁABEGO ZASIEGU KONTAKT TELEFONICZNY JEST UTRUDNIONY NUMER DO KONTAKTU 509 842 272 ( DZWONIC PN-PT 10-16 !!! NIE DZWONIC PO GODZINACH !!! NIE CZYTAM SMSÓW )

PODANA CENA ZAWSZE JEST ZA SZTUKE CHYBA ZE OPIS STANOWI INACZEJ.

PRZESYŁKI WYSYŁAMY TYLKO NA ADRES Z SYSTEMU ALLEGRO LUB OPCJI WYSYŁKI PAYU NIE WYSLAM NA DANE PODANE W MAILU LUB INNYM FORMULARZU.

( W OKRESIE LETNICH WAKACJI NIE ODBIERAM TELEFONU WIEC PROSZE WTEDY NIE DZWONIĆ. PACZKI W OKRESIE WAKACJI WYSYŁAM CO 14 DNI . ODBIÓR OSOBISTY JEST MOŻLIWY TYLKO PO WCZESNIEJSZYM UZGODNIENIU MAILOWYM ).

( W OKRESIE BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU CZYLI MIĘDZY 20.12 - 05.01 NIE ODBIERAM TELEFONU WIEC PROSZE NIE DZWONIC I NIE WYSYŁAM W TYM OKRESIE PACZEK , PROSZĘ TEŻ NIE DOKONYWAĆ WPŁAT W TYM OKRESIE , WSZYSTKIE WPŁATY DOKONANE W TYM OKRESIE ZOSTANĄ ZWRÓCONE )

ZDJECIA Z CZĘŚCIAMI DO AUT AMERYKAŃSKICH SĄ W WIĘKSZOŚCI POGLĄDOWE

W TYTULE WPLATY NALEZY WPISAC NUMER AUKCJI INACZEJ PACZKA ZOSTANIE WYSLANA Z OPÓŹNIENIEM

NUMER KONTA DO WPŁATY IDEA BANK 83195000012006019684­440002

Elementy typu drzwi klapy , podana cena za goły element chyba ze opis stanowi inaczej.

do korespondencji proszę używać opcji " pytanie do sprzedającego "

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Tuchom, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Automax
miła 9
80-209 Tuchom
Dodatkowe informacje

W przypadku reklamacji należy odesłać przedmiot wraz z pismem reklamacyjnym , dowodem zakupu , w przpadku uszkodzenia przesyłki z protokołem szkody. Gwarancja na zakupiony przedmiot jest rozruchowa i wynosi 3 dni od odbioru przesyłki. Reklamacje są rozpatrywane w ciagu 30 dni od zarejestrowania reklamacji tj. ok 40 dni od otrzymania reklamowanego przedmiotu  wraz z wymagnymi dokumentami. Brak spełnienia którego kolwiek z kryterium traktowany jest jako niezłożenie reklamacji. W  wyjatkowych sytuacjach kiedy rozpatrzenie reklamacji zależy od innego podmiotu czas reklamacji może ulec wydłużeniu.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Automax
Miła 9
80-209 Tuchom

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Firma AUTOMAX Adam Radziejewski ul. Miła 9 , 80-209 Tuchom. zarejestrowana przez UG Żukowo. tel 509842272 email tuchomczesci@gmail.com Kupujący ( osoba prywatna ) może odstąpic od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni , na produkty zakupione przez wysyłkę. Zwrot nie przysługuję firmom ( kupno z konta firma lub gdy obiorcą przesyłki jest firma ( również jeżeli adresatem jest firma). Gwarancja na zakupione produkty wynosi 3 dni od odbioru. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, przesłane na piśmie na adres sprzedawcy lub na adres email w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Do oświadczenia należy załączyć dowód zakupu przedmiotu zakupu np. paragon , faktura. Zwrotowi nie podlegają: elementy cięte lub przecinane do wysyłki, części wyprzedażowe , przedmioty wystawione jako uszkodzone. elementy muszą być zwrócone w stanie niezmienionym z nieuszkodzonymi plombami. Przesyłka standardowo ubezpieczona jest na kwotę 100zł , jeśli zamawiasz towar o wyższej wartości i chcesz aby towar był ubezpieczony w razie uszkodzenia lub zaginięcia jest możliwość ubezpieczenia koszt dodatkowo około 5zł Na wpłatę oczekuje trzy dni od zakupu po czym występuje o zwrot prowizji. Złożenie zamówienia w serwisie internetowym nie stanowi zawarcia umowy pomiędzy konsumentem, a sprzedawcą, a jest jedynie dokonaniem rezerwacji danego towaru. Wszelkie reklamacje rozpatrywane sa w ciągu 30 dni o ile nie sa zależne od podmiotów trzecich. W sprawach nierozstrzygniętych właściwym sądem jest sąd w Kartuzach

O sprzedającym
autospeedy
93,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

813

 

55

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

Kontakt

  • 509****** (pokaż)

Pozostałe informacje

Zwrotowi nie podlegają: elementy cięte lub przecinane do wysyłki, części wyprzedażowe , przedmioty wystawione jako uszkodzone. elementy muszą być zwrócone w stanie niezmienionym z nieuszkodzonymi plombami. Przesyłka standardowo ubezpieczona jest na kwotę 100zł , jeśli zamawiasz towar o wyższej wartości i chcesz aby towar był ubezpieczony w razie uszkodzenia lub zaginięcia jest możliwość ubezpieczenia koszt dodatkowo około 5zł Na wpłatę oczekuje trzy dni od zakupu po czym występuje o zwrot prowizji. Złożenie zamówienia w serwisie internetowym nie stanowi zawarcia umowy pomiędzy konsumentem, a sprzedawcą, a jest jedynie dokonaniem rezerwacji danego towaru.

Numer oferty:7112909704
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry