CZUJNIK POŁO WAŁKA ROZRZĄDU OPEL ASTRA H J 1.6 1.8 (6910938722)

zakończona
172,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • Niemcy 50,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: delphi
  • typ silnika: benzyna
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • waga (z opakowaniem): 1.0 [kg]

opis

MEL

PROSIMY PRZED ZAKUPEM O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI PRODUKTU

Cena za JEDEN CZUJNIK

Produkt bardzo wysokiej jakości firmy ORIGINAL DELPHI

Czujnik położenia wałka rozrządu nr DELPHI : SS11008


Ilość połączeń: 3 PINY
Wymagana ilość: 1
Jednostka pakowania: 1

OPEL ASTRA H (L48)

1.6 2006 (December) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM A 16 XER, Gasoline
1.8 2006 (January) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM A 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA H GTC (L08)

1.6 2006 (December) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM Z 16 XER, Gasoline
1.8 2006 (January) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM Z 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA H TwinTop (L67)

1.6 2006 (December) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM Z 16 XER, Gasoline
1.8 2005 (September) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM A 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA H sedan (L69)

1.6 2007 (February) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM Z 16 XER, Gasoline
1.8 2007 (February) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM A 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA H wagon (L35)

1.6 2006 (December) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM A 16 XER, Gasoline
1.6 LPG 2009 (August) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM Z 16 XER, Gasoline / autogas (LPG)


OPEL ASTRA H wagon (L35)

1.8 2005 (August) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM A 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA J Sports Tourer

1.6 LPG 2012 (October) - do dziś 1598 84 kW - 114 KM A 16 XER, Gasoline / autogas (LPG)

NUMERY PORÓWNAWCZE

ALFA ROMEO 55352609
ERA 550574
FACET 9.0480
FAE 79337
FEBI BILSTEIN 40055
FIAT 55352609
FISPA 83.364
FUELPARTS CS1635
HELLA 6PU 009 121-911
HOFFER 7517427
LUCAS ELECTRICAL SEB1635
MEAT & DORIA 87427
METZGER 0903116
OPEL 1247862
OPEL 24405977
OPEL 25192205
OPEL 6235697
OPEL 6238241
QUINTON HAZELL XREV273
SIDAT 83.364
STANDARD 19104
VEMO V40-72-0446

2 LATA GWARANCJI

Tylko markowe części samochodowe posiadają wytłoczoną asygnatę firmy

Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT.

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u lesniakmel za co najmniej 500 zł.
Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Niemcy
pierwsza sztuka:
50,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
4-6 dni roboczych
Wielka Brytania
pierwsza sztuka:
90,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych
Czechy
pierwsza sztuka:
97,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
4-5 dni roboczych
Irlandia
pierwsza sztuka:
75,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
6-8 dni roboczych
Słowacja
pierwsza sztuka:
97,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
5-6 dni roboczych
Szwecja
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
6-8 dni roboczych
Holandia
pierwsza sztuka:
97,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
5-6 dni roboczych
Litwa
pierwsza sztuka:
97,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
4-6 dni roboczych
Włochy
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
6-9 dni roboczych
Francja
pierwsza sztuka:
70,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych
Belgia
pierwsza sztuka:
97,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
5-6 dni roboczych
Dania
pierwsza sztuka:
97,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych
Hiszpania
pierwsza sztuka:
140,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
6-9 dni roboczych
Austria
pierwsza sztuka:
97,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
20,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Punkty odbioru

Mateusz Leśniak
os.bohaterów września 43/23
31-621 Kraków
email: lesniak.mateusz@wp.pl
tel.: 504073290

  • Poniedziałek - Piątek 09:00 - 16:00
  • Sobota - Niedziela zamknięte

Płatność gotówką
Do odbioru w 2 dni robocze
Prosimy umówić się na odbiór

Dodatkowe informacje

SS11008

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

Mateusz Leśniak MEL
os.bohaterów wrzesnia 43/23
31-621 Kraków
Dodatkowe informacje

Reklamacja towaru: Przedmioty sprzedawane prze firmę MEL są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Reklamacyjny towar należy odesłać na adres: MEL Mateusz Leśniak, os. Bohaterów Września 43/23, 31-621 Kraków. Koniecznie należy dołączyć dowód zakupu (paragon/ faktura VAT) oraz formularz z przyczyna reklamacji. Gwarancja producenta obejmuje tylko wady produkcyjne. Nie obejmuje natomiast uszkodzeń, których przyczyną jest nieprawidłowy montaż, modyfikacja przedmiotu, wypadek bądź został w inny sposób zniszczony przez Kupującego. Przedmioty takie tracą gwarancję. Pod tym linkiem znajdziecie państwo formularz reklamacyjny http://mel.apitka.pl/allegro/Reklamacja_towaru.docx

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mateusz Leśniak MEL
os.Bohaterów Września 43/23
31-621 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrot towaru Zgodnie z obowiązującym prawem konsumentowi, który zakupił towar na odległość, przysługuje prawo zwrotu bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem kosztów odesłania rzeczy, w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego).Towar jednak musi być odesłany nowy, w nienaruszonym stanie, bez śladów montażu czy użytkowania na adres: MEL Mateusz Leśniak, os. Bohaterów Września 43/23, 31-621 Kraków. Do zwrotu należy dołączyć dowód zakupu, formularz z odstąpieniem od umowy kupna oraz adres rachunku bankowego, na który dokonamy zwrotu pieniędzy. Zwroty weryfikujemy w okresie paru dni. Paczki za pobraniem nie będą przyjmowane. Pod tym linkiem znajdziecie państwo formularz zwrotu http://mel.apitka.pl/allegro/Zwrot_towaru.docx

O sprzedającym

lesniakmel
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

1057

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 504 073 290
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00

Informacje o sprzedającym

Mateusz Leśniak MEL

os.Bohaterów września 43/23

31-621 Kraków

504 073 290

Pozostałe informacje

TOWAR KUPIONYCH DO 10:30 WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA ( OD PON-PT )