CZUJNIK POŁO WAŁKA ROZRZĄDU OPEL ASTRA H J 1.6 1.8 (6910938722)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
172,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • Niemcy 50,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Kraków
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: delphi
  • typ silnika: benzyna
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • waga (z opakowaniem): 1.0 [kg]
MEL

PROSIMY PRZED ZAKUPEM O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI PRODUKTU

Cena za JEDEN CZUJNIK

Produkt bardzo wysokiej jakości firmy ORIGINAL DELPHI

Czujnik położenia wałka rozrządu nr DELPHI : SS11008


Ilość połączeń: 3 PINY
Wymagana ilość: 1
Jednostka pakowania: 1

OPEL ASTRA H (L48)

1.6 2006 (December) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM A 16 XER, Gasoline
1.8 2006 (January) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM A 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA H GTC (L08)

1.6 2006 (December) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM Z 16 XER, Gasoline
1.8 2006 (January) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM Z 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA H TwinTop (L67)

1.6 2006 (December) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM Z 16 XER, Gasoline
1.8 2005 (September) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM A 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA H sedan (L69)

1.6 2007 (February) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM Z 16 XER, Gasoline
1.8 2007 (February) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM A 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA H wagon (L35)

1.6 2006 (December) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM A 16 XER, Gasoline
1.6 LPG 2009 (August) - do dziś 1598 85 kW - 116 KM Z 16 XER, Gasoline / autogas (LPG)


OPEL ASTRA H wagon (L35)

1.8 2005 (August) - do dziś 1796 103 kW - 140 KM A 18 XER, Gasoline


OPEL ASTRA J Sports Tourer

1.6 LPG 2012 (October) - do dziś 1598 84 kW - 114 KM A 16 XER, Gasoline / autogas (LPG)

NUMERY PORÓWNAWCZE

ALFA ROMEO 55352609
ERA 550574
FACET 9.0480
FAE 79337
FEBI BILSTEIN 40055
FIAT 55352609
FISPA 83.364
FUELPARTS CS1635
HELLA 6PU 009 121-911
HOFFER 7517427
LUCAS ELECTRICAL SEB1635
MEAT & DORIA 87427
METZGER 0903116
OPEL 1247862
OPEL 24405977
OPEL 25192205
OPEL 6235697
OPEL 6238241
QUINTON HAZELL XREV273
SIDAT 83.364
STANDARD 19104
VEMO V40-72-0446

2 LATA GWARANCJI

Tylko markowe części samochodowe posiadają wytłoczoną asygnatę firmy

Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u lesniakmel za co najmniej 500 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 97 1050 1445 1000 0091 4697 9571
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Niemcy 50,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4-6 dni roboczych
Wielka Brytania 90,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
Czechy 97,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
Irlandia 75,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 6-8 dni roboczych
Słowacja 97,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Szwecja 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 6-8 dni roboczych
Holandia 97,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Litwa 97,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4-6 dni roboczych
Włochy 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 6-9 dni roboczych
Francja 70,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
Belgia 97,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Dania 97,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
Hiszpania 140,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 6-9 dni roboczych
Austria 97,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
SS11008
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Mateusz Leśniak
os.Bohaterów Września 43/23
31-621 Kraków
NIP: 6762360361
REGON: 123116836

Mateusz Leśniak MEL

os.Bohaterów września 43/23

31-621 Kraków

504 073 290

kontakt

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
  • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

TOWAR KUPIONYCH DO 10:30 WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA ( OD PON-PT )