CZUJNIK CIŚNIENIA DPF VOLVO C30 S40 S60 S80 V50 FV (6542060916)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
189,99 zł
z 4 sztuk
Dostawa
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
Zakupy od 700 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Poznań, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny

opis

Moje komentarze

Moje aukcje

Dodaj do ulubionych

Tel. 501-467-662

511-15-15-10

kontak­t@autospec-czesci.pl

Regulamin zakupów

Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub Fakturę Vat

Za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera

Cennik przesyłek

Bank Pekao S.A.

52 1240 1763 1111
0010 1735 6986


Witam na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania NOWY
CZUJNIK CIŚNIENIA DPF stosowany w samochodach marki
FORD / JAGUAR / MAZDA / VOLVO

CZUJNIK STOSOWANY DO SILNIKÓW:

1.6 TDCi / D / DI / MZR
2.0 TDCi/ D /
2.2 TDCi / TD4
2.4 D / D5
2.7 D
DLA POJAZDÓW Z FABRYCZNIE ZAMONTOWANYM FILTREM DPF / CZĄSTEK STAŁYCH
Wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie!!!!
Numer katalogowy

ODPOWIEDNIK :

FORD 1315622
FORD 1416652
FORD 1315684
FORD 1366758
FORD 1415606
FORD 1496208
FORD 1436292
FORD 3M5A-5L200-AB
FORD 3M5A5L200AB
FORD 6S71-5H209-AC
FORD 3M5A-5L209-AH
FORD 3M5A5L209AH
HJS 92091015
INTER MOTOR 16962
JAGUAR C2C39730
JAGUAR C2Z11185
JAGUAR C2Z4252
LAND ROVER LR007083
LAND ROVER LR008463
MAZDA Y642-18-215B
MAZDA Y401-20-360
MAZDA Y650-18-215
MAZDA Y642-18-215A
MAZDA Y650-18-215A
STANDARD 16962
VOLVO 30677944
VOLVO 30731397
VOLVO 30750460
VOLVO 30757189
VOLVO 30684336
VOLVO 8699530
VOLVO 31293629
VOLVO 30757183
VOLVO 31319368
Zastosowanie


FORD

C-MAX (DM2) 2007.02 -...

FOCUS C-MAX 2003.10 - 2007.03

FOCUS II (DA_) 2004.07 - 2012.09

FOCUS II kabriolet 2006.10 -...

FOCUS II kombi (DA_) 2004.07 - 2012.09

FOCUS II sedan (DA_) 2005.04 -...

GALAXY (WA6) 2006.05 - 2015.06

KUGA I 2008.03 -...

MONDEO III (B5Y) 2000.10 - 2007.03

MONDEO III kombi (BWY) 2000.10 - 2007.03

MONDEO III sedan (B4Y) 2000.10 - 2007.03

MONDEO IV (BA7) 2007.03 -...

MONDEO IV sedan (BA7) 2007.03 -...

MONDEO IV Turnier (BA7) 2007.03 -...

S-MAX (WA6) 2006.05 -...

JAGUAR

XJ (N3_, X350, X358) 2003.05 - 2009.03

LAND ROVER

FREELANDER 2 (LF_, FA_) 2006.10 - 2014.10

MAZDA

3 (BK) 2003.10 - 2009.12

3 (BL) 2008.12 -...

3 sedan (BK) 1999.09 - 2009.06

3 sedan (BL) 2008.12 -...

5 (CW) 2010.09 -...

VOLVO

C30 2006.10 - 2012.12

C70 II kabriolet 2006.03 - 2013.06

S40 II (MS) 2004.01 -...

S60 I 2000.07 - 2010.04

S80 II (AS) 2006.03 -..

V50 (MW) 2004.04 - ...

V70 II (SW) 2000.03 - 2007.08

V70 III (BW) 2007.08 -..

XC70 CROSS COUNTRY 1997.10 - 2007.08

XC90 I 2002.10 -...

DATA W NAWIASACH OZNACZA LATA PRODUKCJI DANEGO MODELU AUTA, A NIE LATA ZASTOSOWANIA CZĘŚCI. PRODUCENCI W TYCH SAMYCH LATACH MOGLI STOSOWAĆ RÓŻNE CZĘŚCI - ZMIANY MOGŁY BYĆ DOKONANE W ZALEŻNOŚCI OD ROKU LUB OD NUMERU VIN (NADWOZIA) AUTA. W RAZIE WĄTPLIWOŚCI CZY DANA CZĘŚĆ BĘDZIE PASOWAŁA PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI.

Towar fabrycznie NOWY!!!!Na zakupiony towar wystawiamy paragon i FV
ZDJĘCIE POGLĄDOWE

TELEFON KONTAKTOWY :

501 467 662

511 15 15 10

POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE NOWE CZĘŚCI DO RÓŻNYCH MODELI AUT - ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA INNYCH NASZYCH AUKCJI W SERWISIE ALLEGRO.
Dane techniczne

Dodano 2011-10-18 22:31
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy drugą linię telefoniczną :

tel. 511 15 15 10

Zapraszamy do zakupów.



Dodano 2016-12-27 22:17
KONTAKT TELEFONICZNY W GODZINACH PRACY FIRMY : PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8.30 - 18.00 SOBOTA 9 - 13 99 % TOWARU POSIADAMY OD RĘKI ALE W CELU UNIKNIĘCIA NIEPOROZUMIEŃ PRZED PRZYJAZDEM PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY. ODBIÓR OSOBISTY MOŻLIWY POD ADRESEM : AUTOSPEC SZKOLNA 13 62-090 ROKIETNICA
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u agata_jurek za co najmniej 700,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
13,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

WYSYŁKA KURIEREM - DPD

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Autospec
Szkolna 13
62-090 Rokietnica
Dodatkowe informacje

W przypadku reklamacji, należy skontaktować się z nami w celu otrzymania protokołu reklamacyjnego. Po jego wypełnieniu należy odesłać do nas towar wraz z dokumentem. Należy dołączyć również dowód zakupu (paragon lub ksero FV).

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Autospec
Szkolna 13
62-090 Rokietnica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo do odstąpienia od umowy Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego

O sprzedającym
agata_jurek
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

9615

 

46

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 501 467 662
poniedziałek - sobota
08:30 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma AUTOSPEC zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową części samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo części mechaniczne do samochodów europejskich oraz japońskich. Oferta dostosowana jest do potrzeb każdego klienta. Posiadamy zarówno części markowych producentów, jak i tańsze zamienniki, w pełni spełniające wymogi techniczne producentów samochodów.

Pozostałe informacje

Przedmioty kupione na kilku aukcjach w miarę możliwości możemy wysłać w 1  paczce.