CZUJNIK CIŚNIENIA DPF VOLVO C30 S40 S60 S80 V50 FV (6542060916)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
189,99 zł
z 5 sztuk
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • lokalizacja: Poznań
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • producent części: inny
  • marka samochodu: fiat, mazda, volvo

Moje komentarze

Moje aukcje

Dodaj do ulubionych

Tel. 501-467-662

511-15-15-10

kontak­t@autospec-czesci.pl

Regulamin zakupów

Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub Fakturę Vat

Za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera

Cennik przesyłek

Bank Pekao S.A.

52 1240 1763 1111
0010 1735 6986


Witam na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania NOWY
CZUJNIK CIŚNIENIA DPF stosowany w samochodach marki
FORD / JAGUAR / MAZDA / VOLVO

CZUJNIK STOSOWANY DO SILNIKÓW:

1.6 TDCi / D / DI / MZR
2.0 TDCi/ D /
2.2 TDCi / TD4
2.4 D / D5
2.7 D
DLA POJAZDÓW Z FABRYCZNIE ZAMONTOWANYM FILTREM DPF / CZĄSTEK STAŁYCH
Wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie!!!!
Numer katalogowy

ODPOWIEDNIK :

FORD 1315622
FORD 1416652
FORD 1315684
FORD 1366758
FORD 1415606
FORD 1496208
FORD 1436292
FORD 3M5A-5L200-AB
FORD 3M5A5L200AB
FORD 6S71-5H209-AC
FORD 3M5A-5L209-AH
FORD 3M5A5L209AH
HJS 92091015
INTER MOTOR 16962
JAGUAR C2C39730
JAGUAR C2Z11185
JAGUAR C2Z4252
LAND ROVER LR007083
LAND ROVER LR008463
MAZDA Y642-18-215B
MAZDA Y401-20-360
MAZDA Y650-18-215
MAZDA Y642-18-215A
MAZDA Y650-18-215A
STANDARD 16962
VOLVO 30677944
VOLVO 30731397
VOLVO 30750460
VOLVO 30757189
VOLVO 30684336
VOLVO 8699530
VOLVO 31293629
VOLVO 30757183
VOLVO 31319368
Zastosowanie


FORD

C-MAX (DM2) 2007.02 -...

FOCUS C-MAX 2003.10 - 2007.03

FOCUS II (DA_) 2004.07 - 2012.09

FOCUS II kabriolet 2006.10 -...

FOCUS II kombi (DA_) 2004.07 - 2012.09

FOCUS II sedan (DA_) 2005.04 -...

GALAXY (WA6) 2006.05 - 2015.06

KUGA I 2008.03 -...

MONDEO III (B5Y) 2000.10 - 2007.03

MONDEO III kombi (BWY) 2000.10 - 2007.03

MONDEO III sedan (B4Y) 2000.10 - 2007.03

MONDEO IV (BA7) 2007.03 -...

MONDEO IV sedan (BA7) 2007.03 -...

MONDEO IV Turnier (BA7) 2007.03 -...

S-MAX (WA6) 2006.05 -...

JAGUAR

XJ (N3_, X350, X358) 2003.05 - 2009.03

LAND ROVER

FREELANDER 2 (LF_, FA_) 2006.10 - 2014.10

MAZDA

3 (BK) 2003.10 - 2009.12

3 (BL) 2008.12 -...

3 sedan (BK) 1999.09 - 2009.06

3 sedan (BL) 2008.12 -...

5 (CW) 2010.09 -...

VOLVO

C30 2006.10 - 2012.12

C70 II kabriolet 2006.03 - 2013.06

S40 II (MS) 2004.01 -...

S60 I 2000.07 - 2010.04

S80 II (AS) 2006.03 -..

V50 (MW) 2004.04 - ...

V70 II (SW) 2000.03 - 2007.08

V70 III (BW) 2007.08 -..

XC70 CROSS COUNTRY 1997.10 - 2007.08

XC90 I 2002.10 -...

DATA W NAWIASACH OZNACZA LATA PRODUKCJI DANEGO MODELU AUTA, A NIE LATA ZASTOSOWANIA CZĘŚCI. PRODUCENCI W TYCH SAMYCH LATACH MOGLI STOSOWAĆ RÓŻNE CZĘŚCI - ZMIANY MOGŁY BYĆ DOKONANE W ZALEŻNOŚCI OD ROKU LUB OD NUMERU VIN (NADWOZIA) AUTA. W RAZIE WĄTPLIWOŚCI CZY DANA CZĘŚĆ BĘDZIE PASOWAŁA PROSIMY O KONTAKT W CELU WERYFIKACJI.

Towar fabrycznie NOWY!!!!Na zakupiony towar wystawiamy paragon i FV
ZDJĘCIE POGLĄDOWE

TELEFON KONTAKTOWY :

501 467 662

511 15 15 10

POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE NOWE CZĘŚCI DO RÓŻNYCH MODELI AUT - ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA INNYCH NASZYCH AUKCJI W SERWISIE ALLEGRO.
Dane techniczne

Dodano 2011-10-18 22:31
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy drugą linię telefoniczną :

tel. 511 15 15 10

Zapraszamy do zakupów.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 52 1240 1763 1111 0010 1735 6986
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
kolejna sztuka: 13,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
WYSYŁKA KURIEREM - DPD
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 501 467 662
    . infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:30 - 18:00 , sobota 9.00-13.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Autospec
Szkolna 13
62-090 Rokietnica
Polska
 
Prawo do odstąpienia od umowy Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego

reklamacje

W przypadku reklamacji, należy w formie pisemnej przesłać na adres e-mail firmy następujące informacje: 1) dane kupującego oraz marka i model auta do której była zakupiona część, 2) markę oraz numer seryjny zakupionej części, 3) datę zamontowania oraz demontażu danej części, 4) stan licznika przy montażu i po zdemontowaniu wadliwej części, 5) dane warsztatu czy serwisu w którym została wykonana usługa, 6) przyczynę zgłoszenia reklamacji, 7) numer konta na który należy wpłacić kwotę równą wartości zakupionej części w przypadku uznania reklamacji. Należy dołączyć również dowód zakupu (paragon lub ksero FV).

pozostałe informacje

Przedmioty kupione na kilku aukcjach w miarę możliwości możemy wysłać w paczce.