CZARNA SKÓRZANA TOREBKA LISTONOSZKA Z FRĘDZLAMI (6911133575)

zakończona
23,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 7,00 zł
 • List priorytetowy 9,00 zł
 • List polecony ekonomiczny 13,00 zł
 • lokalizacja: ****
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • płeć: produkt damski
 • kolor: czerń
 • marka: Inna marka
 • wielkość: mała (nie mieszcząca A4)
 • dostawa z Polski: tak
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • materiał dominujący: skóra ekologiczna
 • fason: listonoszka
 • kolor okuć: złoty
 • cechy dodatkowe: frędzle
 • wysokość (cm): 25.0 [cm]
 • szerokość (cm): 18.0 [cm]
 • długość paska (cm): 125.0 [cm]
 • zapięcie: zamek
 • liczba komór: 1
Wym. szer. 18 cm, wysokość 18cm, wysokość z frędzlami 25 cm,
pasek z możliwością regulacji ok. 127cm.

OSTATNIA SZTUKA. KONIEC PRODUKCJI !
Podążając za trendami włoski producent stworzył
bardzo trendy formę torebki adresowanej do kobiet nowoczesnych,
spełnionych i aktywnych.
Torebkę, która pasuje do ascetycznej elegancji, romantycznego
glamouru i rockowych klimatów.
Modny detal, który tworzy całą stylizację.
Uszyta w całości z włoskiej skóry ekologicznej w intensywnym czarnym kolorze.
Przód ozdobiony długimi, zwisającymi frędzlami w literę V.
Jedna komora zapinana na zamek. W środku wyłożona podszewką.
Wyprzedaż. Koniec produkcji.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
List polecony ekonomiczny 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
dodatkowe informacje
Dokonując zakupu przedmiotu Kupujący udziela Sprzedającemu jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy z Pocztą Polską na wysyłkę zakupionego przedmiotu. Szczegółowe informacje na stronie ,, o mnie.''

dane sprzedawcy

NIP 882-102-37-56 ; Regon 890036129 Płatnik zryczałtowanego podatku dochodowego od przychodów ewidencjonowanych Numer rachunku bankowego PKO BP 85 1020 5138 0000 9702 0118 8598

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Kupujący ma prawo do odstąpienia od zawarcia umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przesyłki. W tym celu wypełnia oświadczenie, które otrzymuje drogą elektroniczną, i odsyła je listem poleconym na adres wskazany przez Sprzedawcę. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie pisma przed upływem 14 dni. Takie oświadczenie ułatwi stronom obliczenie terminu zwrotu wzajemnych świadczeń. Powiadomienia wysyłane w inny sposób, po terminie lub dołączone do przesyłki nie będę podstawą do odstąpienia od umowy kupna. Kupujący ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od zgłoszenia odstąpienia od umowy kupna, zwrócić Sprzedawcy produkt. Konsument ponosi koszty związane ze zwrotem przedmiotu do Sprzedawcy. Zwroty bez mailowego potwierdzenia nie będą podejmowane. Sprzedawca ma obowiązek w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przedmiotu do zwrotu środków za zakupiony przedmiot wyłącznie na rachunek bankowy wskazany w przesłanym piśmie. Prawo do zwrotu nie przysługuje Kupującemu, który przed rozpoczęciem świadczeń został poinformowany, że utracił takie prawo. Kupujący ponosi pełną odpowiedzialność finansową za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu ( m. innymi uszkodzenie zabezpieczeń, zerwanie metek, celowe uszkodzenie produktu poprzez rozrywanie, szarpanie). Przedmioty z wyprzedaży podlegają wyłącznie wymianie na inny model. Koszt przesyłek ponosi Kupujący.

reklamacje

Sprzedawca jest odpowiedzialny za wady fizyczne lub prawne sprzedawanego produktu, chyba, że Kupujący wiedział o wadach w chwili zawarcia umowy. Jeżeli otrzymany produkt posiada wadę Kupujący może złożyć pisemne oświadczenie o obniżeniu ceny lub odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży. Kontrahent traci takie prawo, jeżeli Sprzedawca zobowiąże się w terminie do 30 dni kalendarzowych od doręczenia produktu wraz z dokumentami reklamacyjnymi do wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcie wady i odesłanie do Kupującego na swój koszt. Ograniczenie nie ma zastosowania, jeśli produkt był wymieniony lub naprawiany przez Sprzedawcę lub Sprzedawca nie uczynił zadość wymiany na wolny od wad lub usunięcia wady. Obniżona cena pozostaje w proporcji wynikającej z umowy kupna, w jakiej wartość produktu z wadą pozostaje do wartości produktu bez wady. Klient nie może odstąpić od umowy kupna jeśli wada jest nieistotna. Klient nie ma prawa żądać usunięcia wady, jeśli doprowadzenie go do zgodności z umową sprzedaży w sposób wybrany przez Kupującego jest niemożliwy lub wymaga nadmiernych kosztów. Sprzedawca odpowiada za wady stwierdzone przed upływem 2 lat. Bieg terminu rozpoczyna się od dnia, w którym Klient zgłosił ten fakt Sprzedawcy. Sprzedawca po zgłoszeniu przez Kupującego informacji o chęci złożenia reklamacji niezwłocznie przesyła stosowny druk oraz adres do wysyłki. Koszt odesłania przedmiotu do reklamacji ponosi Kupujący. Zarówno w przypadku reklamacji w przedmiocie użytkowanym jak też otrzymanym Sprzedawca ma obowiązek w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymanie produktu do reklamacji udzielić Kupującemu informacji o sposobie załatwienia jej. Brak odpowiedzi oznacza żądania Kupującego za zasadne. Żądanie reklamacji powinno zostać zrealizowane w ciągu 30 dni. W przypadku uznania zwrotu środków realizacja przelewu na rachunek bankowy następuje w ciągu 14 dni od dnia poinformowania Kupującego o takim sposobie złożenia reklamacji. W przypadku bezzasadnej reklamacji Kupujący ponosi koszty związane z odesłaniem przedmiotu. Reklamacji nie podlegają: uszkodzenia mechaniczne np. otarcia, zadrapania, odbarwienia, przemoczenia, celowe uszkodzenie powierzchni ; naturalne zużycia w procesie użytkowania np. zamki, napy, guziki, podszewka, ćwieki itp. ; uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego użytkowania np. przeciążenie a w konsekwencji urwanie pasków, nap, zamków; wady jawne widoczne w momencie otrzymania produktu, a nie zgłoszone Sprzedawcy; różnice w kolorze wynikające z ustawienia parametrów monitora, a w szczególności różnice w barwach i odcieniach; różnice w pomiarach do 5 cm , które są przybliżone i wynikają z naturalnych procesów produkcji przedmiotów skórzanych; przedmioty wadliwe o których Kupujący wiedział.

pozostałe informacje

Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej od poniedziałku do piątku.Reklamacje związane z nieterminowym doręczeniem załatwiane są zgodnie z regulaminem doręczyciela. W przypadku otrzymania przesyłki uszkodzonej, w rozerwanym opakowaniu należy niezwłocznie żądać sporządzenia protokołu w obecności pracownika poczty i sprawdzenia stanu produktu. Dokument ten jest podstawą do dochodzenia roszczeń od Poczty Polskiej. Przesyłki nierejestrowane / list ekonomiczny i priorytetowy/ to przesyłki bez numeru nadania, których nie można śledzić na stronie poczty. W związku z tym brak jest możliwości ustalenia przez Pocztę Polską okoliczności zdarzeń związanych z ich przemieszczeniem, w tym przyczyny i miejsca ich ewentualnego zaginięcia ( załącznik nr 2 do uchwały 129/2016 Zarządu Poczty Polskiej z 20.X.2016) . Decydując się na tę formę wysyłki adresat ponosi pełną odpowiedzialność za jej zniszczenie lub zagubienie. Proszę więc o przemyślany wybór formy doręczenia przesyłki. W Państwa imieniu, jako nadawca, składam reklamację do Poczty Polskiej a o sposobie rozpatrzenia sprawy informuję drogą mailową dołączając pisma otrzymane od przewoźnika oraz zwracam na Państwa rachunek bankowy środki z tytułu niedoręczenia przesyłki - wyłącznie wówczas kiedy Poczta podejmie decyzję o wypłacie odszkodowania. Wszelkie formalności związane z odstąpieniem od umowy kupna-sprzedaży należy zgłaszać drogą elektroniczną. Jako płatnik podatku zryczałtowanego nie wystawiam faktur oraz paragonów. Kontakt mailowy 24 godziny na dobę. Dokonując zakupu na aukcji Kupujący i Sprzedający zobowiązują się do przestrzegania regulaminu.