CZARNA MUSZKA MUCHA SATYNOWA KARNAWAŁ LATA 20-te (6911039465)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
7,99 zł
z 13 sztuk
Koszty dostawy
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • List polecony ekonomiczny 10,80 zł
  • lokalizacja: Wrocław, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • dostawa z Polski: tak

opis

Strona o Mnie.

Zobacz moje komentarze.

Dodaj mnie do ulubionych.

Zadaj pytanie sprzedajacemu.

Zapraszam na inne moje aukcje.

Zakładka informacje

od sprzedającego

Zapraszam na stronę
o mnie
Przy zakupie kilku przedmiotów proszę o wypełnienie, jednego dla wszystkich przedmiotów, formularza dostawy

Za pobraniem

Wpłata na konto

MUCHA CZARNA

Elegancka mucha satynowa w czarnym kolorze.

Mocowana na gumce.

Wymiary: ok. 12 x 7 cm

Idealny dodatek do stroju na wszelkie imprezy, a szczególnie polecany jako nieodłączny gadżet na gangsterskie party w stylu lat 20-tych, 30-tych. Wieczór Kawalerski, Panieński. Świetne również na imprezy karnawałowe, sylwestra, 18-ki, urodziny, imieniny, imprezy typu "kicz party" jak również wszystkie inne!

Zobacz moje aukcje (kwiatek4):
© Panel-Allegro.pl | "O mnie" | Wszystkie Aukcje

Zapraszam do licytacji!

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
20
przybliżony czas realizacji:
3-4 dni robocze
Allegro MiniPaczka InPost
pierwsza sztuka:
7,20 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
5 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka:
11,00 zł
kolejna sztuka:
0,50 zł
maksymalnie w paczce:
100
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka:
10,80 zł
kolejna sztuka:
0,50 zł
maksymalnie w paczce:
100
przybliżony czas realizacji:
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
19,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

JKK Julita Kwiatkowska
PRZYBYSZEWSKIEGO 101/6
51-148 Wrocław
Dodatkowe informacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne prosimy o e-mail na adres kwiatek_44@wp.pl z tytułem REKLAMACJA, podanie nazwy użytkownika (nick) Allegro, numeru aukcji, przyczyny reklamacji. 


Klient powinien odesłać towar na adres sprzedawcy: JKK Julita Kwiatkowska ul. Przybyszewskiego 101/6 51-148 Wrocław. 


Do odsyłanego towaru należy dołączyć krótką adnotację informującą o tym, czego dotyczy reklamacja. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sprzedawcę przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji klient może wybrać czy w związku z wadą zakupionego towaru żąda naprawy, wymiany, obniżenia ceny lub zwrotu. Jednakże klient nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba że wady są nieistotne. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sprzedawca zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji przelewem bankowym na rachunek klienta. W przypadku reklamacji nieuzasadnionej towar zostaje odesłany do klienta po uprzednim pokryciu przez klienta kosztu wysyłki.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

JKK Julita Kwiatkowska
Przybyszewskiego 101/6
51-148 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta klient może zrezygnować z towaru kupionego bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą. 


Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy proszę poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres firmy, lub pocztą elektroniczną: kwiatek_44@wp.pl). 


Mogą Państwo w tym celu sami przygotować własne oświadczenie lub skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy znajdującego się poniżej. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 


Wzór formularza odstąpienia od umowy: - Adresat JKK Julita Kwiatkowska ul.Przybyszewskiego 101/6 51-148 Wrocław - Ja/My ..... niniejszym informuję/informujemy (*) o moim/naszym (*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów ....... - Data zamówienia (*)/odbioru (*) - Imię i nazwisko/Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów) - Adres konsumenta(-ów) - Nr konta konsumenta(-ów) - Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) - Data 


Klient powinien odesłać towar na adres sprzedawcy: JKK Julita Kwiatkowska ul. Przybyszewskiego 101/6 51-148 Wrocław. Klient dokonuje zwrotu na własny koszt (np koszt przesyłki poleconej priorytetowej do 1 kg wynosi 11 zł). 


Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę). 


Klient ma obowiązek zwrócić rzecz sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. 


Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni zwraca klientowi dokonane przez niego płatności. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 


Klient ma prawo obejrzeć dostarczony towar w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym. Jeżeli rzecz nie spełnia jego wymagań, nie może używać jej dowolnie. Gdy tak się stanie i klient będzie chciał odstąpić od umowy, sprzedawca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru. Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem w czasie transportu. Przedmioty, które były zapakowane w kartonik proszę również odsyłać w kartoniku (nie koperta bąbelkowa).