Czapka/Beret - Kriegsmarine (6999610176)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • oryginał / kopia: oryginał

opis

Witamy na aukcjach Antykwariatu internetowego Silesia-Antik .
Przedmiotem aukcji jest czapka / beret Kriegsmarine , zachowany w bardzo dobrym stanie , nie ma żadnych dziur po molach , wszystkie element z tego egzemplarza , nic nie dokładane , beret w rozmiarze 57 cm .
Antykwariat internetowy "Silesia-Antik" jest zarejestrowanym sklepem. Na wszystkie sprzedawane przedmioty otrzymacie więc Państwo dowód zakupu. Jeżeli cena przekracza 1000 PLN, kupujący NIE musi płacić 2% podatku PCC.

100 % oryginał .

Polecam do kolekcji .

W razie pytań : silesia.antik@gmail.­com lub 502 707 046
UWAGA! Nasze aukcje nie propagują idei nazistowskich, faszystowskich, komunistycznych i totalitarnych ani jakichkolwiek innych, nie wyrażają również naszych poglądów i przekonań. Mają charakter historyczny, kolekcjonerski, edukacyjny i mogą być wykorzystywane do produkcji filmowych bądź teatralnych, wszelkiego rodzaju oficjalnych inscenizacji organizowanych przez zorganizowane grupy rekonstruktorów historycznych i batalistycznych
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: N-ów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Udzielamy gwarancji na oryginalność prtzedmiotu w okresie wskazanym powyżej , gwarancja nie obejmuje uszkodzenia przedmiotu z winy kupujacego lub w czasie transportu . Przedmioty kolekcjonerskie nie nadaja się do powszechnego użytkowania , noszenia , zakładania na manekiny , przymierzania , przerabiania , wszelkiego rodzaju uszkodzenia powstałe w wyżej wymienionych przrypadkach nie podlegają gwarancji. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

SIMIL
Ul.Pocztowa 13 Skr.9
46-100 namysłów
Dodatkowe informacje

 OPIS PROCEDUR REKLAMACYJNEJ: 1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem silesia.antik@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: A. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, B.datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, C.przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, D.wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji 3.Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 4.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 5.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

SIMIL
Ul.Pocztowa 13 Skr.9
46-100 Namysłów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 PRAWO DO ODSTĄPIENIA UMOWY ORAZ OPIS PROCEDURY REKLAMACJI (zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta) 1.Konsument, który zawarł umowę na odległość może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. 2.Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 3. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

O sprzedającym
silesia-antik
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

33

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy firmą z wieloletnią pasją kolekcjonerską zajmującą się skupem/sprzedażą wyszukanych przedmiotów takich jak antyki, militaria, starocie . Zamiłowanie do antycznych przedmiotów jest w naszej rodzinie od pokoleń , naprzeciw nowym globalnym wyzwaniom jesteśmy w ''sieci'' wkładając w naszą pracę wszystko co mamy najlepsze . Zamiłowanie do historii i oryginalnych artefaktów z epoki stanowią filary naszej firmy .Wiele ze sprzedawanych przedmiotów pochodzi z kolekcji rodzinnej gromadzonej przez pokolenia 

Pozostałe informacje

Poniżej kilka informacji o sprzedawanych przez nas przedmiotach i zasadach, którymi kierujemy się na Allegro: Sprzedawane przez nas przedmioty nie są nowe, w związku z czym mogą nosić mniejsze lub większe ślady użytkowania. Jeżeli przedmiot jest uszkodzony, informujemy o tym w opisie aukcji. Zdjęcia zamieszczone w opisie aukcji są zawsze zdjęciami sprzedawanych przedmiotów. Po wygraniu aukcji oczekujemy od Kupującego wpłaty w terminie nie dłuższym niż 7 dni od zakończenia aukcji. Po 4 dniach wysyłamy przypomnienie o zawartej transakcji. Jeżeli z przyczyn losowych wpłata nie może zostać uregulowana w terminie, prosimy kontakt mailowy lub telefoniczny. Nie wysyłamy paczek za pobraniem. Prosimy o wpłatę na nasze konto bankowe, którego numer jest wysyłany po zakończeniu każdej aukcji. W tytule przelewu należy umieścić swój nick i numer aukcji Allegro. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zgodność opisu z towarem.Dbamy o to, aby zakupiony towar został w możliwie najkrótszym czasie dostarczony pod wskazany adres. Paczki staramy się wysyłać w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeżeli adres wysyłki ma być inny niż podany przez Allegro, prosimy o wcześniejszą informację.