CYKORIA -OD ZABORCZOŚCI DO AKCEPTUJĄCEJ MIŁOSCI (7016202024)

zakończona
37,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 4,00 zł
  • List polecony priorytetowy 7,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 14,00 zł
  • lokalizacja: Ostróda, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO MOJEGO SKLEPU NA INNE AUKCJE

MEDNATUR - działamy na rynku już 14 lat. Rozprowadzamy produkty znanych światowych i europejskich firm. Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne i posiadają stosowne certyfikaty i dopuszczenia. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to co sprzedajemy. Dlatego spokojnie możesz dokonać zakupu na naszej aukcji. Będziemy wdzięczni jak polecisz nas innym.
Nie jestem niewolnikiem internetu, ani allegro, zamówiony towar wysyłam natychmiast jak to jest możliwe. Dlatego proszę też o wyrozumiałość w sytuacjach jakie mogą powstać z mojej, lub innej winy. Zawsze staram się kupującemu iść na rękę w spornych sytuacjach. Każdemu kto odwiedza te aukcje życzę miłego dnia i owocnych zakupów.

Tu możesz zobaczyć wywiad ze mną podczas XXVIII Festiwalu Zdrowia w Łodzi


http://youtu.be/kM_b­Rdo3muo

Cykoria podróżnik Cena: 37.00 zł
Numer: EBWRZ35

Cykoria podróżnik

Pozwala zrozumieć i uszanować autonomię i samodzielność innych. Umożliwia czucie się ważnym, potrzebnym i kochanym, bez względu na to, ile potwierdzenia dostaniesz od innych.

Poj. 15ml.

Polecamy również:
Zalecenia

Zaborczość, potrzeba nadmiernej ochrony, zazdrość - jest tym, co potrafi zniszczyć każdy związek. Krople z cykorii mają dobrotliwy wpływ na obszary psychiki ludzkiej związane z potrzebą dominacji, podporządkowania, a w wyniku również zniszczenia drugiej osoby. Cykoria stworzy Ci możliwość łagodnego przebycia drogi od zaborczości do otwartej, akceptującej miłości.

Właściwości

Ekstrakt z cykorii został stworzony dla osób nadopiekuńczych, usiłujących kontrolować myśli i działania innych, często krytykujących i pouczających. Jeśli chciałbyś nabrać zdrowego dystansu dla bliskich Ci osób, przestać odbierać ich przejawy samodzielności jako zapowiedź odejścia, jeśli chciałbyś, żeby Twoje dziecko wyrosło na osobę samodzielną i odpowiedzialną - sięgnij po ekstrakt z cykorii, który pomoże Ci osiągnąć równowagę psychiczną i zrozumieć, że miłość wcale nie musi się łączyć z uzależnieniem.

Działanie

Twoje związki często się rozpadają? Zdarza Ci się słyszeć zarzut, że druga osoba nie może z Tobą wytrzymać? Chcesz, żeby wszystko przebiegało po Twojej myśli? Jesteś zaborczy i nie potrafisz uszanować autonomii innych osób? W rozwiązaniu Twoich problemów pomocny Ci będzie wyciąg z cykorii, który sprawi, że staniesz się mniej zaborczy, będzie Ci łatwiej pogodzić się z myślą, że Twój współmałżonek, partner życiowy czy Twoje dziecko może mieć swój własny pomysł na spędzanie wolnego czasu, wydawanie pieniędzy czy na pracę. Przecież głęboka, dojrzała relacja nie polega na zupełnym uzależnieniu się od drugiej osoby i zapominaniu o swoich potrzebach. Pozwól również innym rozwinąć rozwinąć skrzydła, a zyskasz ich miłość i sympatię.

Składniki
Woda (aqua), koniak biologiczny (vitis vinifera), cerato (0,02 infuzji Chicorium intybus)
Sposób użycia

Wielokrotne zastosowanie:
rozcieńcz 2 krople dowolnego ekstraktu w 30 ml buteleczce z zakraplaczem, wypełnionej wodą mineralnej. Możesz łączyć do siedmiu różnych ekstraktów. W razie potrzeby dodaj łyżeczkę alkoholu jako środek konserwujący. Tak sporządzoną mieszankę przyjmuj po 4 krople bezpośrednio na język, minimum 4 razy dziennie. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, możesz rozpylić przyrządzony w powyższy sposób ekstrakt w pomieszczeniu, dodać do kąpieli, stosować w formie kompresów, smarować usta i miejsca za uszami lub nadgarstki.

Jeżeli zachodzi taka potrzeba, można przyjmować koncentraty Bacha (BachT Original Flower Remedies) bezpośrednio na język lub zewnętrznie: rozpylając w pomieszczeniu, dodając do kąpieli, stosując w formie kompresów, smarując usta i miejsca za uszami lub nadgarstki.

Ekstrakty dr. Bacha możesz zażywać tak często, jak sobie tego życzysz. Jeżeli jesteś w obniżonym nastroju lub przeżywasz kryzys, możesz potrzebować tylko jednokrotnej dawki. Jeśli jednak Twój negatywny stan psychiczny utrzymuje się przed dłuższy czas, możesz przyjmować ekstrakty tak długo, jak to będzie potrzebne.

Dodatkowe informacje

Czym są ekstrakty według receptury Dr. Bacha?

Ekstrakty Dr. Bacha, to 38 esencji wynalezionych przez brytyjskiego lekarza Edwarda Bacha, w celu przywracania równowagi emocjonalnej i lepszego radzenia sobie z problemami dnia codziennego. Każdy z ekstraktów odpowiada określonym stanom psychiki lub cechom charakteru. Można je zażywać pojedynczo, lub tworzyć mieszanki, odpowiednio do potrzeb.

Stworzone przez Dr Bacha ponad 70 lat temu esencje kwiatowe oraz esencje pierwszej pomocy są najbardziej znanymi esencjami na całym świecie. Potwierdzona doświadczeniami ich skuteczność wzbudziła zaufanie nie tylko lekarzy-specjalistów, lecz, także pacjentów.

Dr Bach znalazł w przyrodzie remedia, które są w stanie przywrócić prawdziwe, nieskażone niczym osobowości i opisał pasujące do nich obrazy zaburzonych osobowości. Działanie konkretnych kropli lub ich mieszanek ma na celu doprowadzenia do korzystnych zmian osobowości, do lepszego radzenia sobie w życiu, do poprawy relacji z innymi ludźmi.

Przyrządzane w sposób naturalny, są wielką pomocą terapeutyczna dla każdego, kto pragnie znaleźć przyczyny swoich problemów emocjonalnych oraz zaburzeń psychicznych. Pomagają wzmacniać siłę wewnętrzną niezbędną do świadomej pracy nad własną psychiką, której celem jest osiągnięcie harmonii oraz równowagi odpowiednich w życiu codziennym. Dr Bach podzielił esencje kwiatowe na 7 grup - każda z nich odpowiada konkretnemu stanowi emocjonalnemu. Krople te przygotowywane są od lat w Hiszpanii przez firmę "NestiNar", która od lat tworzy je ściśle według receptur doktora Bacha.

Standardowo, pomocą osób z problemami emocjonalnym zajmują się psychoterapeuci, pracując przeróżnymi metodami na zmianą postaw. Dociekają na przykład, dlaczego ktoś zachowuje się wbrew własnym przekonaniom i jak to oddziałuje na jego uczucia i emocje. I odwrotnie, jak zaburzone uczucia i emocje rzutują na zachowania. Psychoterapeuta, aby zmienić zaburzone poczucie sensu życia, będzie pracować z klientem głównie nad blokującymi negatywnymi emocjami czy cechami, nad osiągnięciem samoakceptacji, nad odnalezieniem miary, co należy uznać za dobre, a co za złe, na odkryciu i odblokowaniu zdolności do korzystania z własnych doświadczeń, uświadomienia sobie swoich dobrych i złych stron i budowaniu nowych relacji z innymi, wreszcie nad odkryciem wartości nadających życiu sens.

Postępowanie w terapii Bacha jest prostsze. Po prostu dobiera się odpowiedni lek kwiatowy na określone uczucia czy zaburzone konkretne emocje, względnie stosownie do występujących zachowań. Przemiana dokonuje się w organizmie chorego sama - stopniowo, ale skutecznie. Można ją prawie określić jak subtelną zmianę charakteru.

Człowiek spotyka na swojej drodze wiele tragicznych, bolesnych, niespodziewanych sytuacji, które powodują w nim powstanie trwałego urazu, wstrząsu, blokady emocjonalnej, zaburzenia osobowości, co w konsekwencji odbija się negatywnie na jego zdrowiu fizycznym. Doznana w przeszłości trauma, nawet jeśli jest już zapomniana, przez długie lata daje o sobie znać w postaci trwałych i dolegliwych objawów psychosomatycznych. Podanie tylko jednej z 38 esencji, o której jej wynalazca pisał, że:"Esencja jest pocieszycielką i balsamem kojącym smutek i ból" powoduje przywołanie wspomnień, uświadomienie ich sobie, przetrawienie ich w sobie, aby mogły wreszcie bezpowrotnie odejść. To remedium neutralizuje skutki każdego cierpienia, przywraca spokój, pozwala zrozumieć. O tej przemianie dr Bach pisał: "...gdy lekcja bólu, cierpienia i trosk zostanie zrozumiana, traci sens swojego istnienia i automatycznie przepada", a o doznawanym cierpieniu, że: "... jest (ono) w pewnym sensie przywilejem, ponieważ wskazuje, że nasza osobowość osiągnęła już stadium rozwoju, w którym możliwe jest naprawienie błędów".

Do osób błądzących, którym trudno znaleźć właściwe miejsce w świecie, cel w życiu, jego sens, powołanie; Bach kierował te słowa: "Niezależnie od wykonywanego zawodu i sytuacji materialnej, każdemu z nas dana jest możliwość zrealizowania swego powołania". To dla nich stworzył esencje kwiatowe, które pomogą, oczywiście przy zaangażowaniu własnym, nadać ludzkiemu życiu kierunek i cel, pomóc w wytyczeniu własnej dobrej drogi życiowej, w odkryciu talentów, możliwości, w osiągnięciu pełnego rozwoju. Tym samym esencja pomaga człowiekowi odzyskać sens życia.

Ludziom, w których dokonały się już pozytywne zmiany radził: "Nie bójmy się rzucić w wir życia. Jesteśmy tutaj po to, aby zbierać doświadczenia i wiedzę, a nauczymy się bardzo mało, jeśli nie skonfrontujemy się z rzeczywistością". "Każdy z nas posiada własne zadania życiowe oraz siłę i wiedzę do ich zrealizowania' ' ... musimy jedynie wyrażać swoją osobowość, żyć własnym życiem, być kapitanem własnego okrętu i wszystko będzie dobrze..."

Esencje Bacha działają naprawdę.Człowiek stopniowo pozbywa się negatywnych emocji, zachowań, zmienia się na korzyść jego osobowość, ustępują dolegliwości cielesne. Sposób, w jaki to się odbywa doktor Bach porównał do obierania cebulki: "peeling of the onion". Pod wpływem zestawu trafnie dobranych esencji kwiatowych "odklejają się" od człowieka kolejne "łuski cebuli" czyli to wszystko, co przyrastało i przywierało do niego w ciągu jego życia, a co było zbędnym balastem utrudniającym kontakt z własnym wnętrzem, zrozumienie własnej natury.

Dopóki nie spróbujesz, nie przekonasz się.

Zasady aukcji
Kup teraz Koszty wysyłki Termin wysyłki Faktura VAT

Po dokonaniu zakupu "kup teraz" wyślij informację, jaką wybierasz formę płatności; - wpłata na konto, w odpowiedzi otrzymasz nr konta - za pobraniem.

Nie chcesz kupić - proszę, nie naciskaj "kup teraz" zastanów się.

Koszt wysyłki ponosi kupujący i wynosi on 6 zł przy przedpłacie na konto lub 16,50 zł przy opcji zapłaty "PRZY ODBIORZE". Paczki wysyłam pocztą priorytetową, dzięki czemu towar jest u odbiorcy już na drugi dzień Paczki wysyłam priorytetem natychmiast po otrzymaniu informacji o zapłacie" ZA POBRANIEM", lub po wpłynięciu gotówki na konto. Saldo sprawdzane jest 2 razy dziennie. Na Państwa życzenie wystawiam faktury VAT. Proszę o tą informację tuż po dokonaniu zakupu. .
Dane teleadresowe

Życzymy udanych zakupów :)


ZDZISŁAW DOBACZEWSKI
14-100 OSTRÓDA
Osiedle Młodych 3/33
NIP 958-085-88-55

Telefon stacjonarny 89-646-70-58
Telefon komórkowy 601-61-90-42

Dostawa i płatność
od 4,00 zł

Lokalizacja: Ostróda, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
4,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Niemcy
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Wielka Brytania
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Czechy
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Irlandia
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Rosja
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Słowacja
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Szwecja
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Holandia
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Litwa
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Białoruś
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Norwegia
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Ukraina
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Włochy
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Francja
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Belgia
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Dania
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Hiszpania
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Austria
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Dodatkowe informacje

Przy wysyłce za granicę opłata wg obowiązującej taryfy opłat na Poczcie Polskiej. W MOMENCIE PODANIA OPCJI PŁATNOŚCI - "WPŁATA NA KONTO" - JEST DOPIERO WYSYŁANY NR KONTA.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Mednatur Zdzisław Dobaczewski
Osiedle Młodych 3/33
14-100 Ostróda
Dodatkowe informacje

Reklamacje należy składać na adres mednatur@mednatur.pl

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mednatur Zdzisław Dobaczewski
Osiedle Młodych 3/33
14-100 Ostróda

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W przypadku reklamacji towaru, naprawiamy lub wymieniamy towar na nowy. Aby zareklamować

towar należy odesłać go do nas na nasz adres

Wraz z podstawowymi danymi do przeprowadzenia tego zwrotu tj.

Dane osoby kupującej, dane do przelewu zwrotnego.

Sklep zwraca całkowity koszt zamówienia - towaru wraz z kosztem przesyłki do klienta

W przypadku odstąpienia od umowy

Prosimy o odesłanie Pocztą Polską

Koszt zwrotu bez podania przyczyny ponosi kupujący

O sprzedającym
mednatur
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

422

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Mednatur istnieje na rynku od 02-01-2003r

Zajmuję się medycyną naturalną i rozprowadzam suplementy diety.


Pozostałe informacje

email: mednatur@mednatur.pl
telefon: 601619042
Numer oferty:7016202024
Zgłoś naruszenie zasad