CSI Kryminalne Zagadki Miami Gra PC nowa bez folii (6542475878)

zakończona
9,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
Zakupy powyżej 120 zł
  • lokalizacja: Gdańsk
  • stan: używany
  • wersja językowa gry: angielska
  • wersja: pudełkowa
  • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych

WIELKA WYPRZEDAŻ SZAFY (i nie tylko)

ZAPRASZAM :)

Gra PC CD-ROM

CSI: Miami

Kryminalne Zagadki Miami

nowa bez folii

Gra nieużywana, jedynie odpakowana z folii

Zestaw zawiera: pudełko, grę (3 CD) oraz instrukcję w języku angielskim

Gra w angielskiej wersji językowej

Zestaw widoczny na zdjęciach

Polecam gorąco!

W razie pytań, próśb o dodatkowe wymiary lub zdjęcia,
zapraszam do kontaktu poprzez formularz Allegro.
Licytując, akceptujesz Regulamin (dostępny na stronie „O mnie“).

Zapraszam serdecznie na inne moje aukcje!

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u oludek83 za co najmniej 120 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 7
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Paczkomaty 24/7 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Sprzedaję rzeczy noszone przeze mnie i przez moją rodzinę, w większości używane, czasem tzw. „nieudane prezenty”. Zanim przystąpisz do licytacji, zapoznaj się, proszę, z podanymi warunkami, gdyż składając ofertę zakupu akceptujesz poniższe zasady.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 1 dzień

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z prawem, przedmioty nabyte drogą licytacji NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI (Ustawa o ochronie niektórych praw konsumenta art. 16. Ust. 1 punkt 10). Zatem, poza szczególnymi przypadkami, nie przyjmuję zwrotów, istnieje jednakże możliwość wymiany na inny przedmiot (przesyłka na koszt Kupującego).

reklamacje

PŁATNOŚĆ Preferuję wpłaty za pomocą PayU, co znacznie przyspieszy realizację zamówienia. Istnieje również opcja zwykłego przelewu, numer konta podam na życzenie. Dopuszczam możliwość zakupów zbiorczych, maksymalnie 14 dni – w takie sytuacji proszę o maila z powiadomieniem. Po zakończeniu zakupów koszt przesyłki ustalony zostanie indywidualnie w zależności od ilości zakupionych przedmiotów. Wspólna wysyłka towarów zakupionych na naszych aukcjach jest możliwa tylko wtedy, gdy dokonają Państwo jednego przelewu. Na wpłatę czekam do 7 dni kalendarzowych od zakończenia licytacji (nie dotyczy zakupów zbiorczych, długoterminowych), po tym czasie występuję o zwrot prowizji do Allegro. WYSYŁKA Nie wysyłam za pobraniem. Jeśli adres do wysyłki jest inny niż w ustawieniach konta, proszę koniecznie wypełnić formularz dostawy bądź przesłać mi wiadomość mailową zaraz po zakończeniu aukcji. Wysyłka realizowana jest zwykle w 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty ale w wyjątkowych okolicznościach może się przeciągnąć do 7 dni. Wysyłka InPostem zazwyczaj trwa dłużej ze względu na konieczność wydrukowania etykiety oraz ograniczoną dostępność Punktów Obsługi Klienta. Z dn. 01.01.2013 r. Poczta Polska zmieniła prawo pocztowe. Dotyczy ono przesyłek poleconych. Listy polecone powinny zawierać jedynie korespondencję lub druki. Przedmioty wysyłane poleconymi inne niż w/w nie będą podlegać reklamacji. Wybór opcji wysyłki za pomocą przesyłki nierejestrowanej (list priorytetowy, list ekonomiczny) wiąże się z brakiem możliwości śledzenia przesyłki i brakiem możliwości reklamacji. Wysyłka taka realizowana jest na ryzyko Kupującego a ewentualne zawinienie Poczty Polskiej nie może stanowić podstawy wystawienia negatywnego komentarza. Udostępniam tanią Wysyłkę Allegro, ale ponieważ nie ma w niej opcji zawarcia w opłacie ceny opakowania i dojazdu na pocztę, zastrzegam sobie prawo do wysyłki towaru w zwykłej kopercie (zamiast w bąbelkowej); jeśli życzą sobie Państwo lepszego zabezpieczenia, proszę o wybór innej opcji dostawy.

pozostałe informacje

ZAKUPY Każda rzecz jest starannie fotografowana i jak najdokładniej opisana, przed zalicytowaniem sprawdź zatem wymiary aby nie było wątpliwości co do rozmiaru, fasonu i stanu – poza wyjątkowymi sytuacjami, nie odwołuję ofert i NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW. Możliwe jest dodatnie opcji Kup Teraz i wcześniejsze zakończenie licytacji.Proszę pamiętać, że ustawienia monitora,rodzaj sprzętu, nachylenie monitora w laptopie, światło dzienne, lampa błyskowa itp. mogą mieć wpływ na odbiór odcienia koloru ubrania. Zdjęcia zazwyczaj robię osobiście, smartfonem, najczęściej w świetle dziennym. W razie konieczności kadruję je, poprawiam kontrast i ostrość najprostszym programem do obróbki zdjęć. Nigdy nie staram się zatuszować wad przedmiotu wpływających na jego stan. Ocena ubrania jest oceną ogólną, dotyczy kondycji i ogólnego stanu materiału; natomiast wszelkie ewentualne wady są dodatkowo opisane lub sfotografowane. stan idealny = jak nowy - ubranko założone kilka razy, bez oznak użytkowania stan bardzo dobry - minimalne ślady użytkowania, stan dobry - posiada typowe oznaki użytkowania, prania może ewentualnie zawierać zmechacenie, malutką plamkę (- lub + są dodawane w zależności od nasilenia oznak używania), ewentualne dodatkowe wady są dokładnie opisane lub sfotografowane. Ocena stanu sprzedawanych rzeczy jest zawsze subiektywna i nie stanowi podstawy do reklamacji. KOMENTARZ Komentarz Kupujący wystawiają jako pierwsi.Każdy najmniejszy problem proszę zgłosić przed wystawieniem komentarza. Państwa zadowolenie jest dla mnie priorytetem, dlatego jeśli okaże się, iż popełniłam jakiś błąd, proszę o kontakt. Jestem osobą otwartą i zawsze możemy dojść do porozumienia :) PRAWA AUTORSKIE Opis oraz dołączone zdjęcia są mojego autorstwa i pomysłu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich, zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz 170. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań czy próśb o dodatkowe wymiary lub zdjęcia, zapraszam do kontaktu poprzez formularz Allegro.