CS:GO SKIN M4A1S Upadek Ikara - FN 5/5 PSC (6484072609)

zakończona
238,83 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Starachowice
  • stan: nowy
  • wersja: cyfrowa
  • dodatkowe informacje: edycja kolekcjonerska, edycja GOTY
  • granice wiekowe: dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych

Nasza firma działa od 2011 roku. Od zeszłego roku zajmujemy się także sprzedażą przedmiotów elektronicznych do gry Counter Strike: Global Offensive. Przez ten czas dostarczyliśmy tysiące skinów, kluczy i coinsów. Jesteśmy legalnie działającą firmą, więc masz 100% pewność otrzymania zakupionego przedmiotu. Udostępniamy pełne dane oraz pod podanym numerem telefonu czekają nasi konsultanci. Z przyjemnością udzielą odpowiedzi na każde pytanie oraz zapewnią pełne wsparcie na każdym etapie transakcji.

PayU - najszybsza i najwygodniejsza forma płatności. Obsługuje przelewy natychmiastowe ze wszystkich banków. Brak dodatkowej prowizji.

PaySafeCard - nasza najpopularniejsza forma płatności. W opcjach dostawy wystarczy wybrać płatność "Zwykły przelew", a w formularzu podać kod PSC.

PayPal - szybkie płatności internetowe. Prosimy o kontak po zakupie.

Nazwa: M4A1-S | Icarus Fell
Nazwa polska: M4A1-S | Upadek Ikara

Stan zużycia: Factory New

Stan zużycia: Fabrycznie nowa

(sprzedawany skin może posiadać naklejki i/lub tabliczkę z nawą)

Przedmiotem aukcji jest skin do gry Counter Strike: Global Offensive - M4A1-S | Upadek Ikara (Fabrycznie nowa). Sprzedajemy prawdziwy skin, a nie zdjęcie. Skin może posiadać naklejki lub nametag, które podnoszą wartość skina. Mogą one jednak zostać z łatwością usunięte.

Istnieje możliwość płatności PSC - szczegóły obok.

W ofercie posiadamy skiny do każdej broni, noża oraz klucze czy zestawy muzyczne. Wystarczy sprawdzić kategorie podane poniżej. Jeśli nie znalazłeś skina w naszej ofercie skontaktuj się z nami, jesteśmy w stanie sprowadzić każdy skin w ciągu kliku godzin.

Pracujemy od 9:00 do 21:00 (czasami dłużej), w tych godzinach skiny wysyłamy praktycznie natychmiast (wystarczy sprawdzić naszą dostępność na Steam). Zastrzegamy sobie prawo opóźnienia wysyłki do maksymalnie 24 godzin w przypadku sytuacji niezależnych od nas (awaria, niedostępność serwisu Steam). Są to sytuacje bardzo rzadkie, najczęściej wysyłkę realizujemy w czasie od minuty do dwóch godzin. Masz więc pewność, że zakupione skiny otrzymasz na 100%.

W przypadku pytań prosimy o kontakt - Steam, telefonicznie lub emailowo. Dane kontaktowe podane są poniżej.

Zakup wybrany skin przez opcję Kup Teraz.

W formularzu dostawy podaj swój trade link. Jeśli nie wiesz, gdzie go znaleźć skontaktuj się z nami.

Dokonaj płatności poprzez wybraną formę płatności.

Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy ofertę poprzez Steam.

Po otrzymaniu skina prosimy o wystawienie pozytywnego komentarza. Będzie to znakiem dla nas, że wszystko jest w porządku. Dla osób wystawiających komentarze przewidujemy gratisy, bonusy i zniżki.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCOW5/SwfZibv197kbga­+G7L6H7obcFxJ8+3o1kZ­Xu/2j[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 1 dzień

adres do zwrotu:
 
REKLAMACJE I ZWROTY 1. SPRZEDAJĄCY zobowiązuje się świadczyć UŻYTKOWNIKOWI zamawiane przez niego USŁUGI ELEKTRONICZNE bez wad. 2. W przypadku niewykonania usługi w określonym czasie lub nieprawidłowym jej wykonaniu UŻYTKOWNIK powinien zgłosić reklamację poprzez przesłanie jej za pośrednictwem poczty elektronicznej w czasie do 7 dni od momentu stwierdzenia nieprawidłowości. 3. Reklamacja zostanie rozpatrzona najpóźniej terminie do 14 dni, a odpowiedź zostanie przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej. 4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji SPRZEDAJĄCY wykona usługę prawidłowo lub dokona zwrotu pobranych środków na konto UŻYTKOWNIKA w SKLEPIE. 5. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta UŻYTKOWNIKOWI nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w przypadku świadczenia usług elektronicznych wykonanych w pełni za zgodą konsumenta.

pozostałe informacje

Regulamin: 1. Na aukcjach oferujemy sprzedaż wirtualnych przedmiotów do gry Counter Strike: Global Offensive oraz walut (coinsów) na stronach firm trzecich. 2. Zakupione przedmioty mogą posiadać naklejki lub/oraz nametag. 3. Sprzedawane przedmioty mogą nieznacznie różnić się pod względem wizualnym, jednak ich charakterystyka zawsze jest zgodna z opisem podanym w aukcji (nazwa przedmiotu oraz ewentualny stan zużycia). 4. Wysyłka przedmiotów realizowana jest poprzez system wymian Steam, do tego celu niezbędne jest podanie adresu wymian tzw. trade linku. 5. Wysyłka walut na stronach firm trzecich realizowana jest poprzez systemy tych stron. 6. Wysyłka przedmiotów realizowana jest codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-21. Czas wysłania przedmiotu wynosi do dwóch godzin w czasie pracy sprzedającego. Informacje o ewentualnej niedostępności czasowej będą podane na stronie aukcji przed dokonaniem zakupu przez Kupującego. 7. W szczególnych przypadkach niezależnych od sprzedającego czas wysyłki może zostać wydłużony do 24 godzin. Jeśli po tym czasie niemożliwe będzie dostarczenie przedmiotu z przyczyn niezależnych sprzedającego, sprzedający zaoferuje zwrot wpłaconej kwoty lub wydłużenie terminu dostawy po akceptacji ze strony Kupującego z ewentualną rekompensatą. 8. Płatność możliwa jest poprzez usługę PayU, poprzez kod PaySafeCard lub poprzez serwis Allegro. W przypadku wyboru płatności PayPal sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia płatności przez tę formę bez podania przyczyny. 9. Sprzedający zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku błędu w cenie, w opisie lub znacznego wzrostu sprzedawanego przedmiotu spowodowanego wzrostem kursów walutowych lub zmian cen na rynku Steam. W takim przypadku wpłacone środki będą zwracane z ewentualną rekompensatą.