CROCS CROCBAND r. 39-40 M7W9 11016-100 (6832571180)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • rozmiar: 39,5
  • marka: Crocs
  • wysokość obcasa/platformy (cm): 0
  • kolor: biel

opis

502-445-335
bilbaox@wp.pl

WSZELKIE DANE DO PRZELEWU PODAWANE SĄ PO WYGRANEJ AUKCJI. PRZY PRZEDPŁACIE NA KONTO W TYTULE PRZELEWU NALEŻY KONIECZNIE PODAĆ NICK I NUMER AUKCJI.

W FORMULARZU OPCJI NALEŻY WYBRAĆ FORMĘ PŁATNOŚCI ORAZ POTWIERDZIĆ ADRES WYSYŁKI I TELEFON.

WYSYŁAM TYLKO PRZESYŁKI PRIORYTETOWE POCZTOWE.

WPŁATA NA KONTO - 10 zł.

ZA POBRANIEM - 14 zł.

PRZESYŁKI POBRANIOWE (PŁATNE PRZY ODBIORZE) WYSYŁAM TYLKO OSOBOM KTÓRE MAJĄ MINIMUM 5 POZYTYWNYCH KOMENTARZY LUB PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM.

NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI ZAKUPIONEGO TOWARU ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ.

JAKO SPRZEDAJĄCY WYSTAWIAM KOMENTARZ JAKO DRUGI.


PROSZĘ O UWAŻNE CZYTANIE OPISU AUKCJI ZNAJDUJĄ SIĘ TAM WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SPRZEDAWANEGO PRZEDMIOTU.


GWARANCJA:


UDZIELAM 24 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI NA SPRZEDAWANE OBUWIE POD WARUNKIEM WŁAŚCIWEGO UŻYTKOWANIA ICH ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM.

Nazwa: CROCS CROCBAND

Index: 110016-100

Cena: 119 PLN

39-40, wkładka 25.7 cm. M-7

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Gdansk, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

ak zgłaszać reklamację?

 POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ ZASADY DOSTĘPU DO TYCH PROCEDUR. PLATFORMA ODR. 

Pamiętaj,  że będąc Konsumentem możesz skorzystać także z pozasądowych sposobów  rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.  

1. Zgodnie z  art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. z  2016 r. poz. 1059 ze zm.) wojewódzki inspektor podejmuje działania  mające na celu pozasądowe rozwiązanie sporu cywilnoprawnego między  konsumentem a przedsiębiorcą przez:  

a) umożliwienie zbliżenia stanowisk stron w celu rozwiązania sporu przez jego strony lub  

b) przedstawienie stronom propozycji rozwiązania sporu.  

2.  Zgodnie z treścią art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji  Handlowej (Dz.U. 2001, Nr 4, poz. 25 ze zm.) stałe polubowne sądy  konsumenckie przy wojewódzkich inspektoratach rozpatrują spory o prawa  majątkowe wynikłe z umów zawartych między konsumentami i  przedsiębiorcami. Regulamin organizacji i działania Stałych polubownych  sądów konsumenckich określa Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w  sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych  polubownych sądów konsumenckich z dnia 25 września 2001 r. (Dz.U. Nr  113, poz. 1214).  

3. Postępowanie w sprawie pozasądowego  rozwiązywania sporów konsumenckich, o którym mowa w ust. 2, wszczyna się  na wniosek konsumenta lub przedsiębiorcy, złożony do wojewódzkiego  inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności  gospodarczej przez przedsiębiorcę. Dane teleadresowe wojewódzkich  inspektoratów inspekcji handlowej można znaleźć na stronie  http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595.  

4. Postępowanie  przed stałym polubownym sądem konsumenckim, o którym mowa w ust. 3,  wszczyna się na wniosek złożony do właściwego terenowo wojewódzkiego  inspektoratu inspekcji handlowej. Formularze wniosków dostępne są w  sekretariacie każdego stałego polubownego sądu konsumenckiego oraz na  stronach internetowych wojewódzkich inspektoratów inspekcji handlowej.  Dane teleadresowe stałych polubownych sądów konsumenckich można znaleźć  na stronie: http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596.  

5.  Konsument jest także uprawniony do skorzystania z internetowego systemu  rozpatrywania sporów. Pod adresem internetowym  https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show&lng=PL  znajduje się platforma umożliwiająca pozasądowe rozpatrywanie sporów  pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami drogą elektroniczną, w wypadku  sporu wynikającego z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o  świadczenie usług (Platforma ODR).  

6. Dodatkowe informacje  odnośnie pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia  roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur można uzyskać także na  stronie  https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.  

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

ADAM ZALEWSKI
KURPIŃSKIEGO 9/20
80-169 GDAŃSK
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ADAM ZALEWSKI
KURPIŃSKIEGO 9/20
80-169 GDAŃSK

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zasady zwrotu produktu

    

Zgodnie z ustawą o ochronie  niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę  wyrządzoną przez produkt niebezpieczny KONSUMENT może odstąpić od umowy  kupna - sprzedaży w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Aby   skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas   o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze   jednoznacznego oświadczenia (na przykład telefonicznie) 
Prosimy o dołączenie w takim wypadku oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, do pobrania z linka: 
http://www.najcena.website.pl/formularze/zwrot.doc. 
Mogą  Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie  jest to obowiązkowe.  Towar należy odesłać na własny koszt w terminie 14  dni od daty odstąpienia od umowy. Nie odbieramy paczek pobraniowych.  Przedmiotem zakupu na aukcji jest obuwie w kartonie/opakowaniu  producenta, co stanowi nierozerwalną całość (komplet). Zniszczenie  jednego z elementów powoduje brak możliwości zwrotu. Proszę zapakować  zwracany towar w papier lub folię przed wysyłką, zabezpieczając  oryginalne opakowanie przed zniszczeniem w czasie transportu. Naklejanie  taśmy oraz naklejek adresowych bezpośrednio na oryginalny karton  powoduje jego zniszczenie, w związku z czym towar jest  niepełnowartościowy i nie nadaje się do dalszej odsprzedaży oraz  zwrotu. 

O sprzedającym
bilbaox
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

964

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 502-445-335
poniedziałek - niedziela
09:00 - 18:00

Pozostałe informacje

email: bilbaox@wp.pl
telefon: 502-445-335