Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer Fatal1ty (6908420460)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
 • Paczka24 15,00 zł
 • lokalizacja: Połczyn Zdrój, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
Witam na mojej aukcji.

Mam dzisiaj na sprzedaż kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer Fatal1ty model SB0460.

Karta dźwiękowa przeznaczona dla graczy, sygnowana przez Jonathana "Fatal1ty" Wendela, jednego z najlepszych profesjonalnych graczy na świecie. Karta zapewnia sprzętową akcelerację w trybach Direct X, OpenAL i EAX 5.0. Wyposażono ją w 64MB pamięci X-RAM przyspieszających ładowanie próbek dźwięku wysokiej jakości w grach obsługujących biblioteki OpenAL. Funkcja X-Fi CMSS-3D Headphone zapewnia emulację dźwięku przestrzennego w stereofonicznych słuchawkach podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i grania. Z kolei 24-bitowy Crystalizer X-Fi poprawia brzmienie wszystkich źródeł dźwięku, w tym plików MP3/WMA. Karcie przyznano certyfikat THX.

Nie idź na kompromis - zainstaluj X-Fi już dziś! Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer to wielokrotnie nagradzana technologia X-Fi zwiększająca wrażenia dźwiękowe i przyspieszająca działanie gier . X-Fi to najszybszy w świecie procesor audio, który zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny w zwykłych słuchawkach dzięki technologii CMSS-3D i przyspiesza algorytmy Direct X, OpenAL i EAX 5.0. 24-bitowy Crystalizer X-Fi doskonałe przywraca brzmienie nagraniom o niskiej jakości, ulepszając dźwięk w grach, MP3, DivX i audycjach telewizyjnych do 24-bitowego poziomu. Niskoprofilowa budowa karty umożliwia zainstalowanie jej w komputerach PC typu Media Center. Karta posiada cyfrowe wyjście optyczne umożliwiające podłączenie do kina domowego oraz certyfikat THX i dekodery Dolby i DTS, zapewniające doskonały dźwięk w filmach.

 • X-Fi, najszybszy na świecie procesor dźwięku. Zwiększa płynność działania gier poprzez sprzętową akcelerację Direct X, OpenAL i EAX 5.0
 • Funkcja X-Fi CMSS-3D Headphone zapewnia niewiarygodny dźwięk przestrzenny w stereofonicznych słuchawkach podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i grania.
 • Funkcja X-Fi CMSS-3D Surround przetwarza sygnał audio na dźwięk przestrzenny w standardzie 5.1 lub 7.1
 • 24-bitowy Crystalizer X-Fi poprawia brzmienie wszystkich źródeł dźwięku, w tym plików MP3/WMA, strumieniowej transmisji dźwięku i filmów, dźwięku telewizyjnego i radiowego oraz filmów w formacie DivX i DVD.
 • Aktywna architektura umożliwia pracę w trybach "Rozrywki", "Gier" i "Tworzenia Dźwięku", kieruje zasoby procesora do zadań wykonywanych w danej chwili. Każdy z trybów posiada łatwy w obsłudze interfejs.


Karta sprawna w 100% oczywiście, dźwięk czysty i wyraźny, gwarancja rozruchowa 14dni.
Gdybym miał możliwość zainstalowania jej na swojej nowej płycie głównej to bym jej nie sprzedawał ;-) Zapraszam na pozostałe moje aukcje
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka24 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
dodatkowe informacje