CoKupić.pl

Czym jest CoKupić.pl?

To serwis gromadzący wszystkich, którzy chcą podzielić się opiniami na temat kupowanych przedmiotów. Pozwala skorzystać przed zakupem z pomocy internetowych znajomych, zgodnie z ideą social shopping.

Znajdziesz tu oceny kupionych rzeczy i dowiesz się, kto już je posiada albo zamierza je nabyć. Możesz tu również obejrzeć filmy i zdjęcia produktów, które pomogą Ci w decyzji o zakupie.

Użytkownicy Cokupić.pl łączą się w grupy tematyczne w ramach wspólnych upodobań zakupowych. W swojej grupie komentują wybrane produkty, dyskutują o ich zaletach i niedoskonałościach, a także o nowościach z danej branży. To cenne źródło informacji dla osób, które chcą dokonać trafnego zakupu.

Cokupić.pl jest częścią Grupy Allegro – aby się zalogować, wystarczy nazwa użytkownika i hasło z Allegro. Logowanie jest całkowicie bezpieczne, serwis nie przechowuje haseł i korzysta z bezpiecznych połączeń.

Oczywiście przeglądanie opinii nie wymaga logowania. Wystarczy, że przejdziesz na stronę www.cokupic.pl i znajdziesz produkt, o którym chcesz dowiedzieć się więcej przed zakupem.