Cobi Wyrzutnia samolotów Skypaper NOWOŚĆ 6+ 15001 (6541548146)

zakończona
114,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 6,00 zł
 • Pocztex Kurier48 12,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 12,50 zł
 • lokalizacja: Piątnica
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowe
 • bohater: brak
 • płeć: chłopcy
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 6 lat +
 • materiał: plastik, papier
 • certyfikaty i opinie: CE, EN 71

Przedmiotem aukcji jest

Wyrzutnia samolotów Skypaper

od

Zostań Mistrzem!

Innowacja w strzelaniu papierowymi samolotami!

Skypaper to najlepsza wyrzutnia papierowych samolotów! Wyposażona została w dwa tryby: szybowania dla stabilnego lub długiego lotu oraz Multi Start. Twój samolot może polecieć aż na 30 metrów, a to wszystko za jednym naciśnięciem spustu. Dodatkowo wyrzutnia może wystrzelić 3 samoloty w krótkim odstępie czasu. Za pomocą dołączonych szablonów możesz złożyć różne typy samolotów, aby zobaczyć różnice w ich locie!

Tryb szybowania:

- stabilny lot,

- długi lot nawet do 30 m

- Multi Start (3 samoloty jeden za drugim)

Wymagane baterie 4 x AAA (nie załączono)

W zestawie znajduje się: wyrzutnia samolotów Skypaper oraz 10 arkuszy papierowych samolotów z instrukcją składania.

dostępne kolory : biały i czarny.
Po zakupie prosimy o podanie wybranego koloru.

Numer katalogowy: GT-15001

Grupa wiekowa: 6+

Wymiary opakowania: 21,5 x 17,5 x 22,5 cm

Idealne na prezent.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 73 1140 2004 0000 3502 6497 0018
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Paczkomaty 24/7 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma - Adam Kowalewski Sklep Zuzia Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą - Urząd Gminy Piątnica Numer w rejestrze - Nr.1768 Adres przedsiębiorstwa - Jeziorko 95 , 18-421 Piątnica

kontakt

 • 505155317
  Kontakt telefoniczny w godz. 9:00-21:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: [adamasiak@gmail.com]. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Sklep Zuzia ,,Zwrot/Reklamacja'' Jeziorko 95 18-421 Piątnica Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; zawartej w drodze aukcji publicznej; Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad : Oświadczenie, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

reklamacje

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem [adamasiak@gmail.com], lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji. 3. Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Białymstoku Delegatura w Łomży. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich .

pozostałe informacje

Okres Gwarancji wynosi 24 miesiące od daty zakupu - w innym przypadku jest to wyraźnie zaznaczone na aukcji. Usługa Allegro Polecony InPost jest przesyłką nieubezpieczoną - nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia , wszelkie uwagi prosimy kierować do pracowników firmy InPost.