Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Coaching i Mentoring w praktyce Maciej Bennewicz (7356088805)

zakończona

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Rok wydania (xxxx):
  2017
 • Kondycja:
  bez śladów używania

Opis

Podręcznik umożliwia poznanie konkretnych ćwiczeń i technik stosowanych podczas sesji coachingowych i mentoringowych. W książce znalazła się również wiedza, którą można stosować z powodzeniem w życiu prywatnym. Podręcznik umożliwia czytelnikowi głębsze poznanie samego siebie i zdobycie nowych umiejętności, a tym samym wspiera rozwój osobisty.

Zawód coacha i mentora to zawody przyszłości. Trend odtwórczy w naszej gospodarce zmienia się. Potrzebni są wyspecjalizowani coachowie i mentorzy, którzy potrafią efektywnie rozwijać personel. Zawody te należą do profesji wymagających. Jednakże przynoszą wiele satysfakcji, zwłaszcza gdy klient jak zawodnik zaczyna z treningu na trening odnosić sukcesy.

Unikalne podejście kognitywistyczne, które tu prezentujemy, opiera się na neuroplastyczności mózgu. Osobowość decyduje o naszych wyborach. Jest skutkiem neuronalnych połączeń. Na wiele procesów będących efektem aktywności neuronów możemy wpływać. Możemy usuwać osobiste przeszkody, stymulować neuroplastyczność mózgu nadając kierunek i dynamikę zmianom.

Model edukacji fińskiej, z wykorzystaniem którego powstało nowe wydanie podręcznika, odnosi wielkie sukcesy i przoduje w światowych rankingach. Dominują ćwiczenia i eksperymenty o praktycznym zastosowaniu. Poznasz krok po kroku konkretne narzędzia służące do moderowania zmian.

 Jedyny, kognitywistyczny, autorski podręcznik coachingu i mentoringu na świecie.

Podręcznik stanowi kompendium wiedzy na temat rozwoju osobistego i zarządzania potencjałem ludzkim. W grupie adresatów, do których autor kieruje swoją książkę, znajdują się przede wszystkim menedżerowie różnych szczebli, specjaliści zajmujący się polityką personalną oraz studenci, stojący u progu kariery zawodowej. Ta książka stanowi bazę kursu „Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy" (Business Coach Professional Certificate) akredytowanego EQA (European Quality Award) przez European Mentoring & Coaching Council. W pełnym wymiarze jest on realizowany w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza,

Maciej Bennewicz poświęca w podręczniku wiele miejsca analizie coachingu i mentoringu. Wskazuje na złożoność tego zjawiska, określa je mianem nowej, dynamicznie rozwijającej się metody oddziaływania. Przekonuje, że coaching jest obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych sposobów odkrywania własnej indywidualności. Autor pisze między innymi: Coaching stał się propozycją umożliwiającą dotarcie do osobistych motywacji, uruchomienia indywidualnej drogi rozwoju, docierania do ograniczających przekonań, które blokują skuteczne działania, oraz do tych mechanizmów, które tworzą nasze osobiste strategie sukcesu. Mentoring jest przez Bennewicza definiowany jako wykorzystanie gotowych procedur i algorytmów wraz ze zdefiniowaną metodą uczenia-trenowania włączającą osobistą motywację. Najbliższy temu wzorcowi jest trening sportowy, w którym zarówno sposoby, jak i modele ćwiczeniowe, a także sposób dochodzenia do spodziewanego poziomu lub wyniku - są jasno sprecyzowane w poszczególnych dyscyplinach.

Podręcznik uzyskał nagrodę Jury w plebiscycie Granice.pl "Najlepsza książka psychologiczna 2011".

Ilość stron: 898

Format: 165mm x 236mm

ISBN: 978-83-937524-9-2

http://instytutbennewicz.pl/                   http://ksiegarnia.bennewicz.pl/

 

Dostawa i płatność
od 12,60 zł

Lokalizacja: Zambrów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
12,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Kali Fo Design
ul.Milenijna 1
18-300 Zambrów
Dodatkowe informacje

 

Reklamacje:

 1. Jeżeli po otrzymaniu towaru stwierdzicie, że zawiera on wady techniczne lub został uszkodzony w dostawie, możecie odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu Kali Fo Design, ul. Milenijna 1, 18-300 Zambrów.
 2. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 3. Koszty odesłania pocztą towaru reklamowanego zwracamy natychmiast po rozpatrzeniu reklamacji.
 4. Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz pisemne Zgłoszenie reklamacyjne dotyczące wady towaru. Reklamację można złożyć w formie elektronicznej.
 5. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni od ich wpłynięcia.
 6. Towar uszkodzony wymienimy na pozbawiony wad, a jeśli zapasy magazynowe będą wyczerpane, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny.
 7. Sklep nie przyjmuje reklamacji towarów które wykazują znamiona użycia.
 8. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki i produktu, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (pracownika Poczty Polskiej lub kuriera), który należy dołączyć do zwracanego towaru.
 9. W przypadku niedoręczenia przez Pocztę Polską przesyłki z produktami przez Was zamówionymi w terminie 14 dni roboczych od dnia nadania - właściciel sklepu złoży reklamację w trybie przewidzianym przez Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 13 października 2003 r. w sprawie reklamacji powszechnej usługi pocztowej w zakresie przesyłki rejestrowanej i przekazu pocztowego. Po otrzymaniu od Poczty potwierdzenia, ze przesyłka nie została doręczona z winy Poczty - Sklep uzna reklamację Zamawiającego i - w zależności od decyzji Zamawiającego: a) powtórnie wyśle zamówiony przedmiot, lub b) zwróci Zamawiającemu wszystkie poniesione przez niego koszty (w przypadku płatności z góry).
 10. Strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi rozszerzyć, ograniczyć lub wyłączyć. Jeżeli kupującym jest konsument, ograniczenie lub wyłączenie odpowiedzialności z tytułu rękojmi jest dopuszczalne tylko w przypadkach określonych w przepisach szczególnych. Rękojmia nie rozciąga się na wady Towaru, o których Kupujący wiedział, w szczególności na te, które Sprzedający ujawnił w opisie towaru. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Kali Fo Design
ul. Milenijna 1
18-300 Zambrów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zwrot bez podania przyczyny:

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny. Zwracany towar musi być kompletny i należy go przesłać w opakowaniu zabezpieczającym przed uszkodzeniem. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura VAT lub paragon) oraz wypełnionym Formularzem zwrotu. UWAGA!
  Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku gdy wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą. 
 2. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez Klienta, widniejącej na dowodzie zakupu (paragonie lub fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 3 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem, który spełnia wymogi o nienaruszeniu towaru), przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto bankowe. Zwrot bez podania przyczyny oznacza, że koszt przesyłki do Klienta (uwzględniony na paragonie lub fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez Klienta nie podlegają zwrotowi.

O sprzedającym
kalifodesign
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

9

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Lidia Borys-Bennewicz
Wydawnictwo Coach&Couch Autobus i Kanapa Kali Fo Design
ul Milenijna 1
18-300 Zambrów
REGON: 141874327
NIP: 723-115-50-54

Kontakt

Wyświetlenia:107
Numer oferty:7356088805
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry