Co Matka swojej córce powiedzieć powinna (7062096513)

zakończona
10,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
Zakupy od 300 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Katowice, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • data wydania: 1904
  • język: polski
  • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]

opis


Każdy udział w licytacji lub dokonanie zakupu przez Kup teraz jest wiążące.

Prosimy o przemyślane zakupy. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Udział w aukcji oznacza bowiem jego pełną akceptację.

Sprawdź nasze komentarze

Reprint: stan nowy

PROMOCJA


Co każda matka swojej dorastającej córce

powiedzieć powinna

Izabela Moszczeńska

Reprint wydania z 1904 r.


Niezwykle wzruszająca książka napisana przez Izabelę Moszczeńską - publicystkę, działaczkę społeczną oraz polityczną. Założycielkę Ligii Kobiet Polskich.

Fragment wstępu:
"Kochana córko moja! Gdybym wiedzieć mogła na pewno, ze w każdej chwili Twojego rozwoju i dalszego życia towarzyszyć Ci będą rady i wskazówki kochającej i doświadczeniem życiowym wzbogaconej matki, że tak jak w Twych niemowlęcych i dziecinnych latach wzrok mój zawsze spoczywać będzie na Tobie, czytać w Twoich myślach, bacznie śledzić każdą zmianę zachodzącą czy w twym organizmie, czy też w twym charakterze - może nie pisałabym tej książeczki.
Wiedziałabym, że ile razy nasunie Ci się jakaś wątpliwość, ile razy jaka ciekawa zagadka dręczyć Cię będzie, zwrócisz się do mnie ze szczerem i otwartem pytaniem, ufna że Cię nigdy nie zawiodę ...."

Oprawa miękka
Format: 120x170 mm
Ilość stron: 100
Wydanie: Zeta-Ars 2015
ISBN 978-83-942425-5-8Sercem Zeta Ars są ludzie zaangażowani w promocję czytelnictwa. Siedziba naszego wydawnictwa znajduje się w samym centrum aglomeracji śląskiej – w Katowicach. Z miłości do książki historycznej zajmujemy się tworzeniem i sprzedażą wysokiej jakości reprintów białych kruków, cymeliów, map oraz grafik. Wiecznie młody duch nie pozwala na bycie obojętnym wobec nieznanych pisarzy czy poetów, a lokalny patriotyzm sprawia, że chętnie wydamy książkę o tematyce regionalnej. Współpracujemy z księgarniami z całego kraju. Jeżeli jesteś zainteresowany wydaniem swojej książki serdecznie zapraszamy do kontaktu.

PHU "Zeta"
Al. W.Korfantego 179B
40-153 Katowice
tel.:693 623 090
biuro@zeta-ars.pl

Numer Rachunku bankowego:

63249000050000460079­490210

Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Katowice, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Zeta_Ars za co najmniej 300.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

PHU ZETA
ALEJA KORFANTEGO 179B
40-153 KATOWICE
woj. śląskie

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 15:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Wydawnictwo Zeta Ars gwarantuje, że pozycje książkowe wydane przez naszą firmę mają autorskie, oryginalne opracowanie formy graficznej oraz dokładnie odwzorowują treść i ilustracje zawarte w starodrukach.

Wydawnictwo Zeta Ars gwarantuje, że wszystkie pozycje oferowane do sprzedaży, za wyjątkiem tych z oznaczeniem OUTLET, są nowe, bez śladów użycia.

Wydawnictwo Zeta Ars nie udziela gwarancji na zużycie książek w trakcie czytania.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

PHU ZETA
ALEJA KORFANTEGO 179B
40-153 KATOWICE
Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość reklamacji towaru.   W przypadku wady rzeczy,  stwierdzonej przed upływem 2 lat od dnia zakupu, Klient ma prawo złożyć  reklamację. Reklamację towaru składa się w formie pisemnej, przesyłając  ją wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon, faktura) i dołączonym  reklamowanym towarem na adres siedziby firmy. W celu uzgodnienia warunków reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu: 607 445 665.

 Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej wpłynięcia.
Procedura reklamacyjna kończy się:
a) uznaniem reklamacji - Klient otrzymuje zwrot kosztów towaru lub wymianę towaru na wolny od wad;
b)  odmową uznania reklamacji - Klient otrzymuje pisemne uzasadnienie  odmowy uznania reklamacji oraz ponownie bezzasadnie reklamowany towar.
W takim przypadku Klientowi przysługuje prawo odwołania się od decyzji firmy PHU Zeta do właściwego Sądu.
Reklamację przesyłki (niedostarczenie przez przewoźnika) Zeta Ars może przyjąć od Klienta po upływie 14 dni od daty  jej nadania, zgodnie z Regulaminem i z procedurą obowiązującą przewoźnika.
Uznanie reklamacji przesyłki uzależnione jest od wyniku reklamacji rozpatrzonej przez przewoźnika. 

Zeta Ars nie przyjmuje przesyłek zwrotnych, reklamacyjnych itp., wysyłanych za zaliczeniem pocztowym. W przypadku zwrotu przez przewoźnika nieodebranej  w terminie przesyłki, Klient zostanie powiadomiony o tym fakcie. W  przypadku podtrzymania przez Klienta chęci otrzymania towaru,  zobowiązany jest on do ponownego wniesienia opłaty za kolejne  nadanie do niego przesyłki. Towar zostanie wysłany po otrzymaniu tej  opłaty.   

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PHU ZETA
ALEJA KORFANTEGO 179B
40-153 KATOWICE

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny wraz z dokonaniem zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpienie może być złożone mailowo pod adresem: biuro@zeta-ars.pl. W razie chęci dokonania zwrotu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 607 445 665 lub 693 623 090. Pozwoli to  na jednoznaczne ustalenie właściwej procedury zwrotu. Niezależnie od  powyższego, towar powinien zostać odesłany nie później niż w ciągu 14  dni od odstąpienia od umowy. Odstąpienie od umowy bez podania przyczyny dotyczy wyłącznie towarów zakupionych w sklepie internetowym i na allegro.
Zwracany towar po odstąpieniu od umowy nie może nosić śladów użycia i  powinien być odesłany w stanie, w którym trafił do Klienta.
Zeta  Ars w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy zwraca poniesione  przez Klienta koszty przesyłki. Klient ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości rzeczy, jeśli towar nosi ślady użytkowania w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia cech, charakteru i  funkcjonowania rzeczy.
Towary zakupione w siedzibie Zeta Ars nie podlegają zwrotom, z wyłączeniem zwrotów reklamacyjnych.

Zeta Ars nie przyjmuje przesyłek zwrotnych, reklamacyjnych itp., wysyłanych za zaliczeniem pocztowym.
W przypadku zwrotu przez przewoźnika nieodebranej  w terminie przesyłki, Klient zostanie powiadomiony o tym fakcie. W  przypadku podtrzymania przez Klienta chęci otrzymania towaru,  zobowiązany jest on do ponownego wniesienia opłaty za kolejne  nadanie do niego przesyłki. Towar zostanie wysłany po otrzymaniu tej  opłaty.  

O sprzedającym
Zeta_Ars
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

40

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 693 623 090
poniedziałek - piątek
09:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ZETA - ARS  to zespół ludzi, których łączy wspólna pasja  - miłość do literatury i sztuki.  Naczelną naszą dewizą jest odkopać, odkurzyć, odświeżyć i upowszechnić to co niedostępne dla zwykłych ludzi,  to co zakopane w magazynach, na półkach bibliotek, antykwariatów i muzeów.  Skarby naszej (i nie tylko) kultury i sztuki, architektury, kartografii, literatury... Zajmujemy się sprzedażą i wydawaniem reprintów białych kruków,  starych map, rycin, grafik itp.  Na część wydawnictw znajdujących się w naszej ofercie posiadamy wyłączność sprzedaży. Podejmując decyzję o druku i wprowadzeniu do oferty, staramy się, aby produkt końcowy spełniał kryteria najwyższej jakości przy zachowaniu niewygórowanej ceny. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. 

Zapraszamy do naszego sklepu www.zeta-ars.pl 

Znajdziesz nas na facebooku https://www.facebook.com/zeta.arspl/ 

ZETA - ARS  ludzie połączeni pasją, zaangażowani w promocję czytelnictwa. 

Siedziba naszego wydawnictwa znajduje się w samym centrum aglomeracji śląskiej – w Katowicach. 


Pozostałe informacje

REGULAMIN

Sklep internetowy, działający pod adresem ip.zeta-ars.pl, prowadzony jest przez przedsiębiorcę działającego pod firmą PHU Zeta Tadeusz Zawada, NIP: 634-007-68-15, REGON 008433017, z siedzibą w Katowicach przy Al. Wojciecha Korfantego 179B, zwanego dalej Zeta Ars.

1. Zeta Ars prowadzi sprzedaż towarów stacjionarnie w siedzibie firmy oraz za pośrednictwem sieci Internet. Towar można kupić bezpośrednio w sklepie internetowym Zeta Ars lub w serwisie handlowym Allegro.

2. Zamówienia w sklepie internetowym są przyjmowane za pośrednictwem:

a) strony internetowej sklepu: www.zeta-ars.pl;

b) mailowo pod adresem: biuro@zeta-ars.pl;

c) telefonicznie pod numerem: +48 693 623 090.

3. Zamówienia w sklepie internetowym mailowo można składać 24 godziny na dobę,  zamówienia telefoniczne można składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 10:00, w soboty, niedziele oraz w święta realizowane są najczęściej w najbliższym dniu roboczym. 

4. Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest podanie aktualnego numeru telefonu, adresu e-mail, adresu, na który przesłane będą towary, oraz - w przypadku zamówień na stronie sklepu internetowego - rejestracja w bazie Zeta Ars.

5. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu w całości.

PROCEDURA REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

1. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje pocztą elektroniczną informację o jego złożeniu w systemie wraz z prośbą o potwierdzenie (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

2. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictem Dotpay.pl (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

3. Akceptowalną formą płatności jest również przelew tradycyjny.

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty na rachunku o numerze: 63 2490 0005 0000 4600 7949 0210.

5. Wpłata (kwota zamówienia wraz z kosztami przesyłki) powinna nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do 7 dni od potwierdzenia, o którym mowa w pkt. 1. Po tym terminie zamówienie nieopłacone zostanie anulowane, a towary zamówione ponownie staną się dostępne w sprzedaży.

6. Czas realizacji zamówienia (czas od zaksięgowania stosownej kwoty do wysyłki) wynosi do 2 dni roboczych.

7. Zeta Ars nie ponosi odpowiedzialności za czas dostawy - zależny od przewoźnika.

8. W przypadku otrzymania przez Zeta Ars wpłaty po terminie anulowania zamówienia:

a) jeśli Zeta Ars nadal posiada towary, które były podstawą zamówienia, następuje jego realizacja – pełna lub częściowa,

b) jeśli Zeta Ars nie dysponuje już zamawianymi towarami, Zeta Ars niezwłocznie zwraca, przelewem bankowym na wskazane przez wpłacającego konto, wpłaconą za anulowane zamówienie kwotę (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

9. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon fiskalny lub, po wybraniu przez Klienta odpowiedniej opcji, faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są gotowe do wysyłki.

10. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu realizacji zamówienia (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

11. Klient, do momentu realizacji zamówienia, może usunąć złożone zamówienie potwierdzając to drogą elektroniczną z adresu podanego przy rejestracji (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

12. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

13. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Zeta Ars zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

14. Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego i w serwisie Allegro mogą się różnić.

15. Koszty dostawy uwzględnione są w składanym zamówieniu. Dostawa towaru odbywa się w określony w zamówieniu sposób. Koszty dostawy są różne w zależności od rodzaju wysyłanego towaru.

16. Przesyłki dostarcza przewoźnik - firma kurierska, czas dostawy około 1 - 2 dni robocze. W wyszczególnionych przypadkach dostawcą jest Poczta Polska.

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

1. Przesyłki zagraniczne mogą być realizowane tylko po uzgodnieniu z obsługą sklepu – telefonicznie lub drogą elektroniczną (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Na mocy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) istnieje możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów wraz z dokonaniem zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. 

2. Odstąpienie od umowy bez podania przyczyny dotyczy wyłącznie towarów zakupionych w sklepie internetowym lub w serwisie Allegro.

3. Zwracany towar po odstąpieniu od umowy nie może nosić śladów użycia i powinien być odesłany w stanie, w którym trafił do Klienta.

4. Zeta Ars w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy zwraca poniesione przez Klienta koszty przesyłki, koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.

5. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, jeśli towar nosi ślady użytkowania w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia cech, charakteru i funkcjonowania rzeczy.

6. Przed odesłaniem towaru po odstąpieniu od umowy prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem. Pozwoli to na jednoznaczne ustalenie właściwej procedury zwrotu. Niezależnie od powyższego, towar powinien zostać odesłany nie później niż w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy.

7. Towary zakupione w siedzibie Zeta Ars, nie podlegają zwrotom z wyłączeniem zwrotów reklamacyjnych.

8. W przypadku wady rzeczy, stwierdzonej przed upływem 2 lat od dnia zakupu, Klient ma prawo złożyć reklamację. Reklamację towaru składa się w formie pisemnej, przesyłając ją wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon, faktura) i dołączonym reklamowanym towarem na adres siedziby:

PHU ZETA TADEUSZ ZAWADA, 40-153 Katowice, Al. Wojciecha Korfantego 179B.

9. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej wpłynięcia.

10. Procedura reklamacyjna kończy się:

a) uznaniem reklamacji - Klient otrzymuje zwrot kosztów towaru lub wymianę towaru na wolny od wad;

b) odmową uznania reklamacji - Klient otrzymuje pisemne uzasadnienie odmowy uznania reklamacji oraz ponownie bezzasadnie reklamowany towar. W takim przypadku Klientowi przysługuje prawo odwołania się od decyzji firmy PHU Zeta do właściwego Sądu.

11. Reklamację przesyłki niedostarczonej przez przewoźnika Zeta Ars może przyjąć od Klienta zgodnie z procedurą obowiązującą przewoźnika.

12. Uznanie reklamacji przesyłki uzależnione jest od wyniku reklamacji rozpatrzonej przez przewoźnika.

13. Każdy zarejestrowany Klient ma prawo do wglądu, edycji i usunięcia swoich danych osobowych (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

14. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę PHU Zeta Tadeusz Zawada siedzibą w Katowicach do celów związanych z realizacją zamówień złożonych przez klientów, obsługi posprzedażnej, przekazywaniem Klientowi informacji handlowej oraz podejmowania działań marketingowych w formach dozwolonych prawem, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422).

ZWROTY I NIEODEBRANE PRZESYŁKI

1. Zeta Ars nie przyjmuje przesyłek zwrotnych, reklamacyjnych itp., wysyłanych za zaliczeniem pocztowym.

2. W przypadku zwrotu przez przewoźnika nieodebranej w terminie przesyłki, Klient zostanie powiadomiony o tym fakcie. W przypadku podtrzymania przez Klienta chęci otrzymania towaru, zobowiązany jest on do ponownego wniesienia opłaty pocztowej za kolejne nadanie do niego przesyłki. Towar zostanie wysłany po otrzymaniu tej opłaty.

Numer oferty:7062096513
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?