Clionic gabinetowy CASADA (6482168872)

zakończona
4 740,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa
  • lokalizacja: Polska
  • czas wysyłki: do 10 dni
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]

Witam,

Najwyższa jakość wykonania Clionic - Casada Germany

“Bez oczyszczenia organizmu, nie ma zdrowia i leczenia” - Hipokrates

Nie podlega dyskusji fakt, że nasze organizmy przeciążone są licznymi, obcymi, a niekiedy nawet trującymi substancjami.

Co to są toksyny?

Literatura naukowa definiuje toksynę jako „truciznę, która po wchłonięciu do organizmu lub wytworzeniu w organizmie, powoduje zaburzenia jego funkcji lub śmierć."

Efektem nagromadzenia związków toksycznych jest zaburzenie równowagi wewnętrznej organizmu, któremu towarzyszą takie objawy jak:

• ogólne przemęczenie,

• obniżenie sprawności fizycznej i psychicznej,

• złe samopoczucie,

• zaburzenie koncentracji,

• bóle głowy,

• choroby skóry,

• nieprzyjemny zapach ciała,

• obniżenie odporności.

Ponadto uważa się, że większość chorób układu nerwowego oraz nowotworów rozwija się pod wpływem toksycznych związków obecnych w środowisku otaczającym człowieka. Niestety toksyny znajdują się w najbliższym otoczeniu człowieka: w wodzie, glebie i żywności.

Szkodliwe substancje chemiczne wnikają do organizmu przez skórę, płuca, układ pokarmowy.

KAŻDY Z NAS jest narażony na wpływ szkodliwych substancji, które znajdują się w naszym najbliższym otoczeniu.

W silnie skażonym środowisku, „bogatym" w coraz bardziej wymyślne związki chemiczne, organizm zaczyna się gubić. Nasza wątroba doskonale daje sobie radę z prostymi truciznami i ewentualnie z truciznami bardziej złożonymi, ale występującymi w niewielkich ilościach. Trucizny emitowane np. przez przemysł powodują, że niekiedy nasz organizm, chcąc je zwalczyć, wytwarza jeszcze silniejsze związki, które w efekcie prowadzą do samouszkodzenia narządów (nerek, wątroby).

Na podstawie wielu badań określono siedem stopni zanieczyszczenia organizmu:

• Pierwszy stopień: Kiedy człowiek zdrowy z wyglądu zaczyna odczuwać ciągłe zmęczenie.

• Drugi stopień: Oprócz ciągłego zmęczenia dochodzą bóle głowy i łamanie w kościach całego ciała.

• Trzeci stopień: Pojawiają się wszelkiego rodzaju alergie.

• Czwarty stopień: Pojawiają się guzy, kamienie, torbiele, nadwaga.

• Piąty stopień: Dochodzi do deformacji organów wewnętrznych, kości i stawów.

• Szósty stopień: Pojawiają się organiczne choroby układu nerwowego.

• Siódmy stopień: Dochodzi do rozkładu komórek i organów, który powoduje tworzenie się chorób nowotworowych.

Kiedy potrzebujesz oczyszczenia organizmu? Jeśli po raz pierwszy spotykasz się tu z tymi ważnymi dla twego życia informacjami - prawdopodobnie nigdy nie zastanawiałeś się nad tym prostym pytaniem: Czy jesteś czysty w środku? Oczywiście troszczysz się o swój wygląd zewnętrzny: Regularnie bierzesz prysznic, myjesz zęby i głowę, ale czy czyścisz swe wnętrze? W naszym współczesnym, zatrutym świecie zwykłym faktem staje się to, że nasze jelita („kanalizacja naszego organizmu”), wątroba i inne organy także wymagają regularnego czyszczenia.

Tak samo jak samochód wymaga od czasu do czasu zmiany oleju.

„ŚMIERĆ ZACZYNA SIĘ W JELITACH”

Skąd możesz wiedzieć, że nadszedł czas, by usunąć z organizmu nagromadzone toksyny, pasożyty i inne odpady?

Jeśli odczuwasz któryś z poniższych objawów, lub wiele z nich - nadszedł czas oczyszczania:

- częste zmęczenie i niski poziom energii

- wzdęcia i gazy

- nadwaga

- uczulenie na żywność

- pogorszenie trawienia

- drażliwość, zmienność nastrojów

- cuchnący oddech lub stolec

- pasożyty w kale

- częste przeziębienia

- powtarzające się bóle głowy

- chroniczne zaparcia

- zespół jelita drażliwego (IBS)

- sterczący brzuch

- silne łaknienie

- schorzenia skóry, wysypki itp.

- metaliczny smak w ustach

- hemoroidy

- zakażenie Candida

Gdzie gromadzą się toksyny?

Kolejnym problemem są zwiększające się ilości trucizn, które nie zostały „zobojętnione" przez wątrobę i wydalone przez nerki. Trucizny te, niestety, odkładają się w tkankach.

Na przykład:

• KADM najchętniej odkłada się w jajnikach, wątrobie, nerkach i jądrach. Kadm, którego źródłem są, m.in.: dym papierosowy, spaliny samochodowe i odpadki przemysłu elektronicznego, doprowadza do zaburzenia czynności nerek, metabolizmu wapnia, funkcji rozrodczych oraz zmian nowotworowych.

• OŁÓW, chemicznie podobny do wapnia, zajmuje jego miejsce przede wszystkim w kościach, może być przyczyną postępującej osteoporozy. Ołów, który był składnikiem benzyny, nagromadził się wzdłuż szos o dużym nasileniu ruchu. Obecnie benzyna Jest głównie bezołowiowa i niebezpieczeństwo zmalało. Jednak ołów znajduje się, m.in. w niektórych kosmetykach, farbach do włosów, w środkach do polerowania mebli, można go znaleźć nawet w winach. Jego większe stężenie w organizmie działa toksycznie, uszkadzając nerki, wątrobę, szpik kostny i mózg.

• STRONT gromadzi się w kościach;

• METALE CIĘŻKIE najchętniej lokują się w tkance tłuszczowej (komórkach tłuszczowych); toksyczne związki chemiczne często gromadzą się również w innych narządach wewnętrznych, doprowadzając do procesów przedwczesnego starzenia komórek.

I tu dochodzimy do podstawowych pytań: Czy łatwo jest pozbyć się trujących związków nagromadzonych w naszych kościach, wątrobie itp.? Oczywiście, nie jest łatwo. Czas potrzebny organizmowi na pozbycie się choć części toksyn jest niekiedy bardzo długi. W jaki sposób można przyspieszyć procesy detoksykacyjne? W czasie, kiedy choroby cywilizacyjne są najczęstszą przyczyną zgonów, a medycyna akademicka, mimo postępów w nauce, nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić, medycyna naturalna przeżywa niebywały rozkwit. To całkiem zrozumiałe: chętnie zwracamy się w stronę metod naturalnych - bardziej może czasochłonnych ale równie skutecznych i nie ingerujących przy tym chemicznie czy farmakologicznie w nasz organizm.

Przykładem takiej zdrowej terapii - dodającej zdrowia, witalności i urody jest zabieg urządzeniem CLIONIC ® Powszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie wytwarza impulsy elektryczne i jest również na nie podatne. Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma szerokie zastosowanie i jest powszechnie rozumiane i akceptowane. CLIONIC wykorzystuje tę zasadę.

Dzięki badaniom naukowym uzyskaliśmy wiedzę, iż komórki zdrowego człowieka powinny mieć ujemny potencjał w przedziale od 70 do 90 miliwoltów, oraz 80% jonów ujemnych i 20% jonów dodatnich. Na tym poziomie przyswajanie składników pokarmowych oraz wydalanie toksyn jest optymalne. Ujemny potencjał obciążonej lub uszkodzonej komórki może odbiegać znacznie od normy i wówczas zarówno przyswajanie składników pokarmowych jak i wydzielanie toksyn jest drastycznie zaburzone. Taka sytuacja może nastąpić gwałtownie, w wyniku choroby lub powstawać stopniowo - jako rezultat niewłaściwego sposobu odżywiania, stresującego trybu życia i wpływu zanieczyszczonego środowiska. Jak temu stanowi zaradzić? Odpowiedzią są nieinwazyjne zabiegi prostym i efektywnym urządzeniem: CLIONIC

Urządzenie to dzięki specjalnemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody. Stopy zostają zanurzone w wodzie i poprzez pory na każdej stopie, jony przedostają się do organizmu, doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Pobudzone w ten sposób komórki zaczynają prawidłowo "pracować" co przekłada się na natychmiastowe intensywne wydzielanie toksyn i innych szkodliwych substancji do krwi. Substancje te są następnie przenoszone i wydalane poprzez pory stóp do wody. Intensywne wydalanie toksyn i metali ciężkich następuje również poprzez płyny fizjologiczne co trwa jeszcze jakiś czas po ukończeniu serii zabiegów. Prawidłowo pracujący organizm pobiera równocześnie z wody zdecydowanie lepiej niezbędne substancje i mikroelementy. ( Im bardziej zmineralizowana woda użyta do zabiegu tym lepiej).

JAK DZIAŁA CLIONIC?

Zasada działania tego prostego urządzenia do wodnej kąpieli stóp łączy wiedzę współczesnej medycyny konwencjonalnej ze starożytną medycyna chińską, a mianowicie z teorią meridianów. Jak wiadomo 4 z nich (wszystkich jest 6) mają swoje zakończenia w stopach, w których znajdują się też receptory (mikro kanały energetyczne) - ponad 2 tysiące w każdej. Stopy zostają zanurzone w wodzie na 30 minut i poprzez pory, jony dostają się do organizmu, w krótkim czasie doprowadzając zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. CLIONIC stymuluje naturalną funkcję odtruwania - jedną z najważniejszych funkcji organizmu - konieczną do życia i dobrego samopoczucia. Wystarczy zanurzyć stopy w wodzie i włączyć urządzenie. Zakodowany program dokona terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji spowoduje delikatny ruch pozytywnych i negatywnych ładunków w naszym organizmie. Po kilku minutach woda zaczyna zmieniać kolor od lekko Żółtej do brązowej, a nawet czarnej. Można zauważyć w niej plamy tłuszczu, a nawet wyczuć zapach nikotyny. Co uzyskacie Państwo poprzez redukcję toksyn dzięki zabiegom CLIONIC ?

- Odzyskanie sił witalnych i energii (efekt odczuwalny już po pierwszym zabiegu)

- Usprawnienie krążenia

- Przyspieszenie przemiany materii (możliwość zmniejszenia wagi ciała)

- Lepsze funkcjonowanie nerek i wątroby

- Redukcja cellulitu

- Ulga w bólach stawów i artretyzmie

- Zmniejszenie skutków alergii

- Koniec problemów z bezsennością

Nie zmuszaj swojego organizmu do cierpienia! Stosuj CLIONIC i pozbądź się zbędnych i wyniszczających CIEBIE toksyn!

UWAGA! Aparat posiada 4 lata gwarancji pisemnej!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 11 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 11 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua