Clemens Kazman Klein - Architektura Oprogramowania (6542491307)

zakończona
16,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
  • lokalizacja: Sosnowiec
  • stan: używany
  • waga (z opakowaniem): 0.75 [kg]
  • okładka: twarda
  • kondycja: bez śladów używania
  • tematyka: techniki programowania
Jak w tytule i na foto REAL FOTO. Nakład wyczerpany, nie do dostania w księgarniach. Tutaj w doskonałym stanie! Na zapłatę czekam 7 dni od zakończenia aukcji. Kupujący upoważnia mnie do zawarcia umowy z wybranym przewoźnikiem, w imieniu kupującego, na spedycję tego przedmiotu.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

reklamacje

Jeśli masz zastrzeżenia co do otrzymanego towaru, i jest to ewidentnie z mojej winy to napisz do mnie, Proszę, a na pewno sprawę załatwimy. Na emaile zwykle odpowiadam w 24h...

pozostałe informacje

NIE ODWOŁUJE OFERT w licytacji jeśli czas do jej ukończenia jest mniejszy niż 48 GODZIN (2 DOBY)! Na zapłatę na konto czekam regulaminowe 7 dni od zakończenia aukcji. Szybka płatność = szybka wysyłka, w przeciwnym razie wysyłam, kiedy będzie mi pasowało (w granicach do 7 dni). Nie odpowiadam za błędy POCZTY POLSKIEJ - zagubione czy uszkodzone przesyłki (ale zawsze starannie pakuję towar aby niedopuścić do tego). Przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji (jestem osobą fizyczną! zgodne z prawem EU). Wszystkie transakcje aukcyjne są finalne. Jako kupujący szanuję zasady które ustala strona sprzedająca dla danej oferty, a jeśli coś mi się nie podoba wtedy szukam innej... Ty też, jeśli kupujesz u mnie, wyświadcz mi tę grzeczność. A jak zamierzasz LICYTOWAĆ I NIE ZAPŁACIĆ, to negatywa u mnie masz na bank! Jeśli zamierzasz negocjować inne warunki transakcji już po zakupie, w szczególności jeśli spróbujesz wymusić na mnie WYSYŁKĘ ZA POBRANIEM gdy nie oferowałem takowej w opcjach wysyłki, to zostanie to również nagrodzone negatywnym komentarzem. Jeśli znajdę u kogoś niepełne lub nieprawdziwe dane adresowe lub nr telefonu, sprawę natychmiast zgłaszam serwisowi. Generalnie mam mało czasu, i nie znoszę jeśli go ktoś marnuje. Nie prowadzę tu sklepu 24/7 ani nie żyję z Allegro. Lektura obowiązkowa dla każdego to moje komentarze, zwłaszcza te negatywne! Przeanalizuj je sobie i postępuj tak, aby uniknąć opisanych w nich podobnych sytuacji... I jeszcze jedno: Komentarzy, jeśli je wystawiłem, to ich już raczej nigdy nie unieważniam, ale też nigdy nie wystawiam ich pochopnie i wszyscy którzy dostali je takie a nie inne, sami zapracowali sobie na nie w 100%... Jeśli coś nie zostało tutaj ujęte wtedy obowiązują zasady z regulaminu Allegro, zasady ogólnie pojętego współżycia społecznego i zdrowy rozsądek.