Civilization Beyond Earth PL Steam key Automat (6947240423)

zakończona
24,70 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Newark DE, Stany Zjednoczone Ameryki
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja językowa gry: polska
  • wersja: cyfrowa
  • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych
E-mail skeyronllc@gmail.com
Płać z PayU na Allegro
24,70 zł
Wysyłka na E-mail: Automat !
Sid Meier's Civilization: Beyond Earth (key)

Uwaga!!! Gra wymaga posiadania bezpłatnego konta na platformie Steam .


Sid Meier's Civilization: Beyond Earth to turowa strategia, która stawia graczy przed zadaniem zbudowania i utrzymania samowystarczalnej ludzkiej kolonii na obcej i niebezpiecznej planecie. Tytuł, za którego stworzenie odpowiada studio Firaxis Games, znane z produkcji gier z serii Civilization, można śmiało nazwać duchowym spadkobiercą legendarnej Alpha Centauri z 1999 roku. Deweloperzy nie zaprzeczają oczywistym inspiracjom klasyczną produkcją, ale zaznaczają, że Beyond Earth nie należy traktować jej jak kontynuacji. Jest ona raczej nową wizją tego, jak może wyglądać Civilization w futurystycznej i kosmicznej otoczce.

Akcja Beyond Earth rozpoczyna się około 2265 roku. Podstawowe zasady rozgrywki znane z Civilization zostały zachowane. Gracze wcielają się w dowódcę misji, której zadaniem jest zbadanie i kolonizacja nieznanej planety. Gra korzysta z ulepszeń wprowadzonych wraz z piątą odsłoną głównego cyklu - mapa została więc podzielona na heksy, na których przebywać mogą tylko pojedyncze jednostki.

W przeciwieństwie do Alpha Centauri, w której wszystkie frakcje wywodziły się z tego samego statku kolonizacyjnego, w Beyond Earth każda z nich została wysłana przez inną grupę z Ziemi. Podczas ustalania parametrów nowej rozgrywki w naszej gestii leży szereg decyzji determinujących początkowe stadium rozgrywki. W Beyond Earth nie tylko wybieramy frakcję, lecz również statek kosmiczny, jakim udamy się na podbój kosmosu, rodzaj ładunku, załogę, a także typ planety, jaką chcemy zasiedlić. Każdy z tych wyborów ma bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób rozpoczniemy naszą przygodę w nowym świecie.

Nowością wprowadzoną w Beyond Earth jest opóźnienie lądowania pozostałych frakcji kolonistów na nowej planecie - pierwsza faza gry dotyczy tylko gracza oraz lokalnej flory i fauny. Inni koloniści pojawiają się stopniowo wraz z kolejnymi turami. Mechanizm gry dba jednak o to, by wyrównać szanse – spóźnialscy otrzymują nieco lepszy sprzęt, przydatny w początkowym rozwoju, dzięki któremu są w stanie dogonić gracza i prowadzić z nim wyrównaną walkę.

Rozgrywkę rozpoczynamy z małą kolonią, która jest wyjątkowo wrażliwa na ataki oraz różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Do tych należą przede wszystkim obce formy życia, które zamieszkają planetę w dużych ilościach. Lokalna fauna ma na mapie mnóstwo gniazd i zaciekle ich broni, dlatego ekspansję należy prowadzić znacznie ostrożniej niż w innych odsłonach cywilizacji. Rozwój dodatkowo spowalnia fakt, że każda nowo założona kolonia potrzebuje czasu i dostaw surowców, żeby mogła uzyskać status pełnoprawnego miasta zdolnego do produkcji. Gracze mogą budować ulepszenia na otaczających osiedla polach, a także stawiać nowe budynki oraz odkrywać technologie.

Najistotniejszą spośród innowacji, które Beyond Earth wprowadza do serii Sid Meier’s Civilization, jest odświeżone podejście do rozwijania technologii. Dobrze znane, liniowe drzewko zastąpiła tzw. „sieć technologii”. Rozpoczynając badania, gracz znajduje się w jej centrum, z którego wywodzą się coraz bardziej zaawansowane dziedziny nauki. Zaczynamy od odkryć dobrze znanych w dzisiejszym świecie, z takich dziedzin nauki jak fizyka, biologia czy inżynieria, a potem przechodzimy do coraz bardziej zaawansowanych specjalizacji, jak cybernetyka, nanotechnologia, inżynieria genetyczna czy terraformowanie planety.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na kształt tworzonego społeczeństwa jest Ideologia. Dostępne są trzy ścieżki - Czystość, Harmonia i Supremacja. Każda z nich oferuje odmienne opcje rozwoju kolonii, a co za tym idzie dysponujemy innymi jednostkami. Zmienia się również wygląd budynków i sposób prowadzenia rozgrywki. Z każdą ideologią powiązane jest też unikatowe zwycięstwo, a wszystkich możliwych jest pięć.

Istotną częścią zabawy pozostaje eksploracja. Mapę pokrytą standardową „mgłą wojny”, podzielono na dwie warstwy – powierzchnię i orbitę. Orbitalne urządzenia i instalacje pełnią bardzo ważną rolę i pozwalają na prowadzenie szybkich działań wojennych, a także wydajniejsze zarządzanie kolonią. Gracze mają możliwość wystrzelenia satelity, który, w zależności od rodzaju, będzie zapewniać rozmaite premie – ekonomiczne, militarne lub szpiegowskie. Co ważne, sputniki działają tylko przez limitowaną liczbę tur, po której spadają na powierzchnię i ulegają zniszczeniu. Warto dodać, że obszar działania danego satelity nie może się zazębiać się z innymi.

Kilku usprawnień doczekała się także dyplomacja oraz szpiegostwo. Rozmowy z innymi przywódcami dotyczą liczniejszych tematów, a szpiedzy dostarczają większej ilości informacji – na przykład, jaką rodzinę technologii rozwija przeciwnik. Do bardziej ofensywnych zdolności zalicza się sabotaż, który może przybrać różną formę w zależności od tego, jaką Ideologią odznacza się społeczeństwo. Gracz podążający ścieżką Harmonii, zamiast podkładać standardową bombę, może wywołać wylęganie się ogromnych czerwi w samym środku stolicy przeciwnika.

W Beyond Earth wprowadzony został także system questów, który spełnia kilka ról. Po pierwsze, jest to nieinwazyjny sposób na wprowadzenie graczy w mechanizmy gry i subtelnie sugerujący, jakie posunięcia mogą dać nam przewagę. Po drugie, spełnia istotną rolę narracyjną. Beyond Earth opowiada historie ze świata gry, wciąż pozostawiając wiele miejsca dla naszej wyobraźni. Po trzecie, misje są jedną z możliwości zróżnicowania zabawy. Wyzwania pojawiają się losowo w różnych fazach każdej kolejnej rozgrywki, oferując przy tym inne nagrody.

Opis: gry-online.pl
Steam - wymagania systemowe,recenzje: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz w e-mailu klucz do aktywacji gry.
Po aktywacji gra zostanie dodana na stałe do konta.

Wysyłka na e-mail Automat !
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

1. Jeżeli nie masz zamiaru płacić, nie kupuj, przemyśl dwa razy.

2. Aukcje prowadzi i obsługuje firma Skeyron LLC, 113 Barksdale Professional Center, DE 19711 Newark, EIN: 35-2533269.

3. Jedyną oficjalną drogą kontaktu jest formularz allegro.

4. Wszystkie produkty na trwających aukcjach są nowe, oryginalne, nieprzypisane do żadnego konta, zawsze dostępne.

5. Zgodnie z art.38 ustawy o Prawach Konsumenta z 30 maja 2014 roku sprzedawane treści cyfrowe (klucze, linki aktywacyjne, kody i steam gifty) nie podlegają zwrotowi.

6. Wszystkie nasze aukcje obsługuje automat 24/7, wiadomość z zakupionym produktem jest wysyłana na adres E-mail przypisany do konta allegro.

7. Czas odnotowania wpłaty - „brak możliwości na przyśpieszenie procedury i działanie usługi PayU/banków”, brak wpływu na przerwy i awarie bankowe.

8. Przelewy tradycyjne mogą trwać 24h i dłużej.

9. W przypadku zwrotów wpłat z powodu błędu kupującego - kupujący pokrywa koszty bankowe - konta firmowe nie mają darmowych przelewów.

10. Brak wiadomości, sprawdź folder spam, brak wiadomości od 15min do 1h skontaktuj się za pomocą formularza allegro, podaj nazwę użytkownika allegro, tytuł aukcji oraz nr. aukcji, czas oczekiwania.

11. Brak odnotowania wpłaty za zakupiony produkt w przeciągu 7 dni od daty transakcji - uznajemy ją za niebyłą, rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji.

12. Przed zakupem obowiązkiem kupującego jest, przeczytać opis aukcji, sprawdzić wymagania sprzętowe produktu.

13. Ewentualne reklamacje dotyczące zakupionego produktu - prosimy o szczegółowy i konkretny opis problemu oraz zrzuty ekranowe tego problemu, reklamacje będą rozpatrywane maksymalnie do 48h licząc od dnia otrzymania e-maila.

14. Problemy sprzętowe/systemowe uniemożliwiające korzystanie z produktu, lub jego ewentualne błędy nie są podstawą reklamacji/zwrotu.

15. Opisy, zdjęcia pochodzące ze stron zewnętrznych służą wyłącznie celom informacyjnym, a błędy w nich zawarte, w żadnym wypadku nie wiążą się z odpowiedzialnością.

16. Po dostarczeniu klucza, linku aktywacyjnego, kodu lub steam giftu transakcję uważa się za zakończoną.

17. Dany produkt należy niezwłocznie aktywować oraz pobrać z platformy Steam/Origin, jednak nie później niż 7-mego dnia, licząc od daty zakupu, wyjątkiem są aukcje, które posiadają inny opis aktywacji do którego należy się dostosować. Na wszystkie aktywowane produkty gwarancja jest dożywotnia.

18. Kupujący sam decyduje i odpowiada na jakim koncie dokona aktywacji gry.

19. Autobany które są przyznawane automatycznie za battleye, VAC, punkbuster, itp odpowiada tylko i wyłącznie kupujący.

20. Odpowiedzi na maile są wysyłane do 24h. licząc od dnia otrzymania e-maila.

21. Przed zakupem większym niż 3 sztuki jednego produktu, należy skontaktować się za pomocą formularza allegro, brak wiadomości może spowolnić wysyłkę, a w najgorszym przypadku anulowanie całego zamówienia.

22. Kupując akceptujesz warunki.

23. Nie zgadzasz się NIE KUPUJ.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: -

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: -


Adres do zwrotu:
-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok

Adres do reklamacji:
Skeyron LLC
113 Barksdale Professional Center
19711-3258 Newark, DE
US
Dodatkowe informacje

Aukcje prowadzi i obsługuje firma Skeyron LLC, 113 Barksdale Professional Center, Newark, DE 19711-3258, EIN: 35-2533269.


Jedyne oficjalne drogi kontaktu: „formularz allegro, mail: skeyronllc@gmail.com”


Dokonując zakupu kupujący (konsument) wyraża zgodę, aby spełnienie świadczenia nastąpiło w momencie uruchomienia procedury dostarczania zakupionego produktu cyfrowego, który nie jest zapisany na nośniku materialnym, przez automat do wysyłania wiadomości na adres e-mail (poczta elektroniczna), co jednoznacznie powoduje utratę możliwości odstąpienia od umowy.


Wszystkie dostarczone produkty cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, są rejestrowane przez naszą firmę, na życzenie/prośbę klienta (kupujący/konsument) możemy ponownie dostarczyć zakupiony produkt cyfrowy, określić datę i godzinę, nazwę produktu cyfrowego, kod produktu cyfrowego, nazwę użytkownika allegro kupującego który dokonał zakupu produktu cyfrowego, adres e-mail na który został wysłany produkt cyfrowy.


Opisy procedur reklamacyjnych:


Brak wiadomości e-mail z zakupionym produktem cyfrowym:

Obowiązkiem kupującego jest, sprawdzić folder spam, brak wiadomości od 15min do 1h skontaktować się za pomocą formularza allegro lub pisząc na adres skeyronllc@gmail.com, podając nazwę użytkownika allegro, tytuł aukcji oraz nr. aukcji, czas oczekiwania.


Inne reklamacje:

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem skeyronllc@gmail.com. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

nazwę użytkownika allegro

imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,

datę oraz godzinę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

datę, godzinę dostarczenia produktu cyfrowego,

datę, godzinę aktywacji produktu cyfrowego,

zrzuty ekranowe uzasadniające reklamację,

przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,

wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: skeyronllc@gmail.com.


Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umowy:

o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.


Firma Skeyron LLC nie bierze odpowiedzilności za:

Czas odnotowania wpłaty - „brak możliwości na przyśpieszenie procedury i działanie usługi PayU/banków”, brak wpływu na przerwy i awarie bankowe, przelewy tradycyjne mogą trwać 24h i dłużej.

Problemy sprzętowe/systemowe uniemożliwiające korzystanie z produktu, lub jego ewentualne błędy.

Opisy, zdjęcia pochodzą z zewnętrznych stron i służą wyłącznie celom informacyjnym, mogą zawierać błędy.

Autobany które są przyznawane automatycznie za battleye, VAC, punkbuster, itp odpowiada tylko i wyłącznie kupujący.


Inne:

Zakupiony produkt cyfrowy należy niezwłocznie aktywować oraz pobrać z platformy Steam/Origin/Uplay, jednak nie później niż 7-mego dnia, licząc od daty zakupu, wyjątkiem są aukcje które posiadają inny opis aktywacji do którego należy się dostosować. 

Przed zakupem większym niż 3 sztuki jednego produktu cyfrowego, należy skontaktować się za pomocą formularza allegro lub pisząc na adres skeyronllc@gmail.com, brak wiadomości może wydłużyć czas wysyłki produktu cyfrowego na adres e-mail kupującego, a w najgorszym przypadku anulowanie całego zamówienia.