Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

City Car Driving 1.5 Symulator Jazdy Samochodem (5938211995)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Wersja:
  cyfrowa
 • Granice wiekowe:
  Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych

Opis

Licytujesz oryginalny klucz aktywujący grę prosto od oficjalnego producenta.

City Car Driving 1.5.6 - Symulator Jazdy Samochodem NOWA WERSJA 2018

Klucze rozsyłane sa ręcznie by zapobiec pomyłce.

Klucz należy aktywować według instrukcji producenta która Tobie wyślemy po Polsku na podany email

Jest możliwość konwersji do wersji STEAM (zalecane)

Wraz z symulatorem dostajecie zupełnie gratis nowe DLC :

W nowej wersji 1.5 DLC Gratis! i szereg kompleksowych zmian takich jak: zima i duże centrum (nowe mapy) oraz place manewrowe, warunki pogodowe Jesień i Zima! oraz wystrój miasta np świąteczny lub z dnia wyzwolenia.

Info na naszym blogu

Największa zmiana to wybór zimy! Wreszcie nie potrzebny jest zewnętrzny mod, sam symulator ma tę możliwość a dodatkowo jest wybór miedzy bardzo śliską lodowatą nawierzchnią, padającym śniegiem lub mgła, oczywiście jest tez wybór jazdy o rożnych porach dnia czy nocy padającym śniegiem, plus wystrój świąteczny to robi wrażenie :)

W wersji 1.5 rozbudowano również drugą cześć miasta i jego centrum oraz dzielnice mieszkaniową z całą masą małych wewnętrznych dróg i parkingów w aglomeracji miejskiej, oraz szereg nowych ćwiczeń na nowych placach manewrowych.

W nowej wersji przechodnie potrafią wejść na ulice zupełnie przypadkowo i w miejscach do tego nie przeznaczonych, poprawiono również warunki nie przewidywalnych zachowań innych kierowców, ten parametr można dowolnie modyfikować.

Poprawiono i dodano kompleksową obsługę Oculusa i zestawu VR

W wersji 1.5 wprowadzono również kierowanie ruchem przez policjanta.

Nowe centrum:

W centrum dodano tez długi odcinek autostrady.

Klucz prosto od Polskiego Dystrybutora symulatorjazdysamoch­odem.pl tego wspaniałego simu.

(proces sprzedaży na platformie producenta jest niezwykle skomplikowany i wymaga potwierdzania telefonicznego, co sprowadza sie do rozmowy po angielsku z operatorem z Kanady, i oczywiście do ceny doliczany jest podatek vat. Nie obsługiwane sa oczywiście Polskie banki i przelewy tradycyjne. My ten proces maksymalnie upraszczamy)

City Car Driving to edukacyjny symulator, który pozwala nam sprawdzić się w roli kierowcy samochodu poruszającego się po wielkim mieście. Tytuł został stworzony przez rosyjskie studio Forward Development i stanowi rozwiniętą wersję popularnej w Europie Wschodniej aplikacji 3D Instructor.

Jak wspomniano, tytuł stawia sobie za cel nauczenie niedoświadczonych kierowców, jak poruszać się samochodem po ulicach miasta. Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru pojazdu. Tych jest kilkanaście – od kompaktów, poprzez wozy klasy średniej i wyższej, po vany i małe ciężarówki.

Zaimplementowane auta nie są licencjonowane, lecz bez trudu rozpoznamy w nich modele spotykane na prawdziwych drogach. Istnieje rownież mozliwosc instalacji dodatkowych aut. Wybrawszy wehikuł, ruszamy w teren. Do naszej dyspozycji oddano sporej wielkości aglomerację, w której znajdziemy zarówno wielopasmowe ulice przecinające centrum, jak i wąskie drogi, wijące się wśród osiedlowych zabudowań przedmieścia. Mamy też możliwość spróbowania swoich sił na torze wyścigowym dla gokartów albo opuszczenia miasta i wjechania na górskie serpentyny oraz nieutwardzone leśne drogi.

W City Car Driving zastosowano realistyczny model zachowania się samochodu. Dotyczy to zarówno jazdy, jak i kolizji, gdyż w grze nie brakuje systemu uszkodzeń pojazdów. Niedoświadczeni gracze, zanim zostaną rzuceni na głęboką wodę, mogą rozpocząć zabawę na placu manewrowym, gdzie pod okiem wirtualnego instruktora poznają podstawowe zasady uczestnictwa w ruchu miejskim. Tytuł kładzie nacisk na przestrzeganie przepisów, stosowanie się do znaków drogowych i regulaminową jazdę, więc nie ma tu mowy o wyścigach czy kaskaderskich popisach.

W oddanym do naszej dyspozycji mieście trafiamy zarówno na małe skrzyżowania równorzędne, jak i takie, w których przecinają się ulice wielopasmowe, a przejazdem zarządza sygnalizacja świetlna oraz policjant Aglomeracja obfituje także w elementy pokroju rond, autostrad i obwodnic oraz inne pojazdy, w tym tramwaje. Rzecz jasna, nauka jazdy nie może odbywać się bez obecności gęstego ruchu ulicznego, a także pieszych, którzy w każdej chwili mogą wtargnąć na jezdnię. Wyzwań przysporzyć może też cykl dobowy, zmienne warunki pogodowe, a także losowe sytuacje na drodze, jak roboty drogowe czy wypadek.

Co więcej, na czas miejskich wojaży możemy aktywować system udzielający nam wskazówki i alarmujący nas za każdym razem, gdy złamiemy prawo. Mimo że głównym elementem rozgrywki w City Car Driving jest swobodne poruszanie się po dostępnym obszarze i ćwiczenie swoich umiejętności, twórcy pokusili się o dodanie kilkunastu wyzwań o zróżnicowanym poziomie trudności, w których musimy precyzyjnie wykonywać określone manewry.

Symulacyjny charakter omawianej produkcji podkreśla wsparcie dla rozmaitych kierownic. W przypadku osób, których początkowa zawartość gry nie zadowoli, nic nie stanie na przeszkodzie, by skorzystać z wbudowanego edytora i dodać własne elementy (pojazdy) lub zmienić te już istniejące (np. fizykę). Nie licząc modeli samochodów, oprawa graficzna produkcji stoi na stosunkowo dobrym poziomie w chwili obecnej jest obsługa DX 11, jest dostatecznie szczegółowa i przejrzysta, by gra mogła spełniać swoje podstawowe zadanie, jakim jest przygotowywanie kierowców do uczestnictwa w ruchu drogowym w dużym mieście. Z racji wspomnianej misji w City Car Driving nie uświadczymy także rozgrywki wieloosobowej.

Tryb gry: single player

wymagania sprzętowe:

Core 2 Duo 2.2 Ghz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB (karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP2/ Windows 7, Windows 10 łącze internetowe, kierownica nie jest wymagana ale zalecana.

Najlepsza jest G25, G27 z układem H i sprzęgłem wtedyw idac cały potencjał tego symulatora, lub jakakolwiek kierownica wraz pedałami

Warto zwrócić uwagę ze jest to jedyny na rynku symulator który oferuje również ruch lewostronny.

City Car Driving Polska czyli Symulator jazdy samochodem charakteryzuje się zaawansowanym systemem sztucznej inteligencji AI, posiada wirtualny model miasta (Moskwa), symulacje aut miejskich, pojazdów specjalnych, ciężarówek autobusów i tramwai, symuluje ruch na drogach publicznych oraz podmiejskich a także na drogach ekspresowych, szybkiego ruchu oraz na drogach szutrowych i górskich serpentynach, posiada także ruch pieszy. oraz warunki atmosferyczne jak deszcz, mglę i rożne pory dnia oraz nocy.

CCity Car Driving jest symulatorem jazdy samochodem w ruchu ulicznym w którym panują takie same zasady kodeksu drogowego co w rzeczywistości, w nowej wersji 1.3.3 dodano również wybór jazdy w ruchu z system lewostronnym, są również auta z kierownicą po lewej stronie.

Specyfikacja:

 • Wielojęzyczność: English, German, French, Italian, Spanish, Portuguese, Turkish, Czech, Chinese and Japanese. w przyszłości planowany jest również język Polski.
 • Obsługa ruchu prawo lub lewo ręcznego pozwala to ćwiczyć jazdę samochodem w warunkach panujący w większości krajów europejskich czy Amerykańskich oraz np lewostronny obowiązujący np . Wielkiej Brytami UK
 • DirectX 11 support w nowej wersji wprowadzono obsługę bibliotek DX 11 poprawiono wydajność silnika graficznego, fizyki kosztem mniejszego zużycia pamięci. Grafika wygląda o wiele lepiej i jest bardziej realistyczna.
 • Jeden wielki światpozwala to na jednorazowa załadowanie do pamięci całego wirtualnego świata (autostrada, centrum, drogi wewnętrzne, parkingi, stare miasto, plac manewrowy, trasy górskie, drogi wiejskie, droga ekspresowa pod miastem) bez doczytywanie w trakcie jazdy.
 • 11 gotowych autMożliwość doczytywania aut oraz pojazdów specjalnych robionych przez innych graczy ( system modowania gry)
 • Interaktywne podróżowanie bo dużym mieście - w nowej wersji wprowadzono Interaktywny GPS który wskazuje rożnego rodzaju docelowe miejsca które angażują cie w pokonywanie drogi do wyznaczonych celów. Po drodze staraj się przestrzegać przepisów ruchu drogowego lub zabaw sie w pirata drogowego i gnaj 200 km przez zatłoczone miasto:)
 • Rożne warunki atmosferyczne oraz pory dnia Time: wczesny świt, popołudnie, wieczór (zachód słońca), Noc. Pogoda : czysty niebo i słonce w zenicie, pochmurno i mokro, deszcz, mgła. zima!
 • Zaawansowana fizyka. Nowy zmodyfikowany silnik pozwala zachowawca maksymalne podobieństwa do zachowania auta na drodze. Matematyczny i precyzyjne obliczenia pozwalają wyliczyć drogę hamowania w zależności o od typu auta oraz stanu nawierzchni, czy symulować sile auta oraz jego prędkość maksymalną.
 • Uszkodzenia. Wszystkie pojazdy posiadają wizualne ślady po kolizjach.
 • Inteligentne AI pojazdów w ruchu ulicznym oraz przechodniówpojazdy mogą zachowywać sie bardzo naturalnie popełniając błędy lub przypadkowo powodować wypadki z tobą lub innymi uczestnikami ruchu.Czasem przekraczają prędkość i nie przestrzegają zasad ruchu drogowego, co czyni sim bardziej realistyczny i nie przewidywalny.
 • Misje w trybie kariery – masz dostęp do 24 misji socjalnych z instruktorem o rożnym stopni skomplikowania, co pozwala na nieliniową rozgrywkę oraz intensywną naukę.

Możliwość ściągania dodatkowych samochodów!

Filmy YT i nasz oficjalny kanał


sim dostępny jest również w naszym sklepie na stronie http://symulatorjazd­ysamochodem.pl zapraszamy.

Klucz jest wysyłany (najczęściej) w ciągu maksymalnie 12 godzin.Przedmiotem sprzedaży jest aktualna wersja City Car Driving 1.5.6 – Symulator Jazdy Samochodem NOWA WERSJA 2018.

Pamiętać należy również ze bez względu które wersje z aktualnie trwającej aukcji kupicie, aktualizacja zawsze będzie darmowa, czyli przykładowo kupicie wersje 1.4 lub 1.5 a możecie ja zawsze zaktualizować za darmo do wersji 1.5.4 zupełnie za darmo wykorzystując wasz wcześniej lub aktualnie zakupiony klucz.

Możliwa jest również konwersja do wersji STEAM, tam znajdziecie również cała masę dodatkowych samochodów

Dostawa i płatność

Lokalizacja: London, Wielka Brytania

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

Klucz jest wysyłany (najczęściej) w ciągu maksymalnie 12 godzin. Jest możliwość tradycyjnych przelewów.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Gwarancja jest tylko na produkt sprzedawany jako uzywany i posiadajacy gwarancje producenta, Jako podmiot takiej gwrancji nei udzielami chyba ze jest spzredawany produkt nowy objety taka gwarancją

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

BM IT NETWORK LTD
2nd FLOOR 40 TOOTING HIGH STREET TOOTING BROADWAY
01-064 LONDON
Dodatkowe informacje

Reklamacje na produkty cyfrowe nie sa uwzgledniane. Na produkty używane objeta jest 7 dniowa rekojmia ale tylko w przypadku opisu takiej rekojmi w opisie produktów.

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

O sprzedającym
BMITNETWORK
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

29

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

BM IT NETWORK LTD
2nd FLOOR 40 TOOTING HIGH STREET TOOTING BROADWAY
SW 17 ORG London
NIP: 8753789

Kontakt

 • +48********* (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy grupą developerską IT z 19 letnim doświadczeniem w branży IT. Departament należy do spółką BM IT NETWORK LTD z siedzibą w Londynie UK. Nasz zespół tworzą specjaliści, programiści, graficy, copywriterzy, programiści aplikacyjni, e-marketerzy. Realizujemy nowatorskie odważne i kreatywne pomysły. Z naszych partnerami budujemy świetne relacje. Które stają się dla nas priorytetem na drodze do sukcesu nas wszystkich. Realizujemy kompleksowe usługi marketingowe na teranie Anglii, Wali, Irlandii oraz w krajach Unii Europejskiej w tym oczywiście w Polsce. Naszą specjalnością są strony www w oparciu o systemy CMS, pozycjonowanie i optymalizacja stron www SEO oraz prowadzenie kampanii reklamowych Adwords.

Pozostałe informacje

Regulamin:

I. Postanowienia ogólne

Właścicielem sklepu jest spółka limitowana BM IT NETWORK LTD

z siedzibą w Wielkiej Brytanii w Londynie 2nd FLOOR 40 TOOTING HIGH

STREET TOOTING BROADWAY LONDON – UNITED KINGDOM SW 17 ORG zwana dalej „symulatorjazdysamochodem.pl ” lub „Sklepem Internetowym”.Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym symulatorjazdysamochodem.pl

jest osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność prawną (zdolność do

czynności prawnych) lub każda osoba prawna, której siedziba znajduje się

na terytorium Polski lub Europy – zwaną dalej „Klientem” lub

„Kupującym”.Warunkiem przeprowadzenia transakcji sprzedaży jest założenie konta w sklepie symulatorjazdysamochodem.pl bądź poprawne wypełnienie formularza zamówienia.Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto.Zamówienia poprzez stronę internetową http://symulatorjazdysamochodem.pl można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach

identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi

odpowiednich właścicieli.

II. Potwierdzenie i składanie zamówienia oraz terminy realizacji

Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu oraz

emaila w celu weryfikacji rzetelności złożonego zamówienia.

Potwierdzenie zamówienia dokonywane jest telefonicznie bądź pocztą

elektroniczną.Zamówienie może zostać anulowane w przypadku braku możliwości jego

potwierdzenia lub w przypadku braku odpowiedzi na potwierdzenie wysłane

pocztą e-mail w ciągu 2 dni roboczych od dnia zamówienia towaru w

sklepie symulatorjazdysamochodem.plW przypadku, gdy którykolwiek z produktów występuje w „Dostępności

ograniczonej”, Klient zostanie poinformowany o możliwości realizacji

takiego zamówienia w e-mailu zwrotnym do 3 dni roboczych po złożeniu

zamówienia w Sklepie Internetowym.Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz

Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem

poczty elektronicznej. Tutaj w każdej chwili można zapoznać się z

Ogólnymi Warunkami (regulamin sprzedaży).Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim.Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 godziny do 48 godzin od daty potwierdzenia zamówienia. Za datę potwierdzenia zamówienia uznaje się datę wpływu płatności na kontoZamówienia złożone w w soboty, w niedziele oraz w święta będą

rozpatrywane następnego dnia roboczego.Natomiast często odchodzimy od

tej zasady i wysyłamy klucz tak jak w normalny dzień roboczy..

III. Formy płatności

Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów płatności:

TTRANSFERUJ.PL –  błyskawiczna wpłata zaraz po zamówieniu towaru (bezpieczne połączenie SSL 128 bitów).PRZELEW NA RACHUNEK BANKOWY – Klient wpłaca całkowitą wartość

zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie

składania zamówienia. Towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty na rachunek.KARTĄ KREDYTOWĄ – poprzez serwis  Transferuj.pl(bezpieczne połączenie SSL 128 bitów).PAYPAL – poprzez serwis paypal

W przypadku stwierdzenia braku wpłaty w przeciągu 7 dni od

złożenia zamówienia, zostanie ono anulowane bez powiadamiania Klienta o

zaistniałym fakcie.

IV. Dostawa towaru

Prowadzimy sprzedaż ogólnoświatowa produktów cyfrowych dostarczanych drogą elektroniczną

V. Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne jest ograniczone do sprawdzenia prawdziwości,

oryginalności klucza, w indywidualnych przypadkach wymaga to konsultacji

z producentem symulatora.Nie rozwiązujemy problemów technicznych związanych z błędną

aktualizacja bibliotek direct x, brakiem aktualnych sterowników, czy

braków kompatybilności niskobudżetowych kierownic z produktem. To samo

się dotyczy braku wydajnosci na tanich laptopach z zintegrowana grafiką

itd.Pomagamy przejść przez proces aktywacji, aczkolwiek instrukcja

dołączona do klucza powinna wystarczyć. (zalecamy instalacje w

platformie steam, jest ona najbardziej korzystna dla użytkownika)Platforma steam oraz aktywny na niej klucz ( po konwersji) podlega

pod tę platformę i wszelkie problemy z produktem powinny być wyjaśniana

via steam.

Wyświetlenia:10051
Numer oferty:5938211995
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry