CHRYZANTEMA bukiet DUŻY sztuczne kwiaty HIT! (6948210536)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,99 zł
 • Przesyłka kurierska 12,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,99 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Gliwice, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Sob od 9.00 do 20.00
telefon
721 689 420
email
wysylkonet2@ gmail.com
Sprzedaż wyłącznie wysyłkowa
adres

Łukasz Tomsia WYSYŁKONET
Ul. Mikołowska 11/13
44-100 Gliwice

Przedmioty staramy się wysyłać do 2 dni od otrzymania wpłaty. Maksymalny czas na wysłanie towaru wynosi 7 dni od otrzymania wpłaty.
  • OPCJE DOSTAWY:
  • 1. KURIER
  • 2. KURIER ODBIÓR W PUNKCIE AWIZO
  • 3. KURIER POBRANIOWY
Za przesyłkę zawsze płacisz tylko raz!

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta
69 1160 2202 0000 0002 5948 9791

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Chryzantema bukiet

DUŻY!

nr 72

Bukiet wykonany jest bardzo starannie!

Wysokość bukietu z łodygą: 50 cm

Średnica bukietu: około 35 cm

Średnica główki: około 12 cm

Ilość główek w bukiecie: 12

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Lukistr za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 69 1160 2202 0000 0002 5948 9791
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 12,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 999
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 999
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Niemcy 31,99 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-8 dni roboczych
Czechy 31,99 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-7 dni roboczych
Słowacja 31,99 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 7-8 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 999
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Przedmioty staramy się wysyłać do 2 dni od otrzymania wpłaty. Maksymalny czas na wysłanie towaru wynosi 7 dni od otrzymania wpłaty.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

WYSYŁKONET
Mikołowska 11/13
44-100 Gliwice
NIP: 631-263-41-14
REGON: 243534880

kontakt

 • poniedziałek - sobota 09:00 - 20:00
 • niedziela zamknięte

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Łukasz Tomsia
Pułkownika Francesco Nullo 16/37
31-543 Kraków
PL
Dodatkowe informacje

Jako szanująca się firma, przyjmujemy zwroty. Jeżeli kupujący chce zwróci towar, proszony jest o uprzedni kontakt z naszą firmą w celu podania właściwego adresu do zwrotu przesyłki. Zwroty zostaną uwzględnione jedynie w przypadku, gdy nabywca odsyłając towar załączy do niego paragon wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy, na którym poda dane identyfikujące nabywcę oraz informacje dotyczące numeru konta do zwrotu pieniędzy. Następny krok to dokładne zapakowanie przedmiotu i odesłanie przesyłką rejestrowaną( np. list polecony) na podany przez nas adres. Proszę pamiętać, iż koszty wysyłki ponosi kupujący. Po dostarczeniu przesyłki, za towar zwracamy pieniądze. W przypadku zwrotu towaru od klienta, sklep zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o dodatkowe koszty związane z niedojściem transakcji do skutku m.in. w przypadku zwrotu pieniędzy przekazem pocztowym - opłaty za przekaz. Jednocześnie zaznaczmy, iż paczki odsyłane przez kupujących na koszt sklepu w opcji za pobraniem, nie będą odbierane, co będzie skutkowało odesłaniem przesyłki do kupującego.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Łukasz Tomsia
Pułkownika Francesco Nullo 16/37
31-543 Kraków
PL
Dodatkowe informacje

Jako szanująca się firma, przyjmujemy reklamacje. Jeżeli kupujący chce zareklamować towar, proszony jest o bezzwłoczny kontakt z naszą firmą w celu podania przyczyny reklamacji. Jednocześnie na sprzedającym ciąży obowiązek udokumentowania reklamacji tj. najczęściej zrobienia zdjęć, które przedstawiają konkretne uszkodzenia i przesłania ich na naszego maila. W przypadku, gdy warstwa zewnętrzna paczki, w której znajduje się kupiony od nas towar została zniszczona, kupujący odbierając paczkę powinien zgłosić swoje zastrzeżenia kurierowi i spisać stosowny protokół, co będzie podstawą przeprowadzenia procedury reklamacyjnej u firmy obsługującej dostawę przesyłek. Odesłanie towaru powinno nastąpić wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu reklamacji i po potwierdzeniu przez sklep informacji o przyjęciu reklamacji i wyłącznie w sytuacji, gdy sklep takiego odesłania zażąda! Wynika to z faktu, iż firma ma prawo zastosować środki proporcjonalne do wagi reklamacji, stąd nie zostaną uwzględnione wnioski o zwrot pieniędzy za odesłanie przedmiotu, gdzie koszt odesłania jest nieproporcjonalnie wysoki w stosunku do ceny przedmiotu, np. kupujący bez konsultacji z nami odesyła przedmiot wart 4 zł przesyłką za 20 zł. Odesłanie odbywa się na właściwy adres podany przez sprzedającego w zakładce ,,warunki reklamacji". Reklamacje zostaną uwzględnione jedynie w przypadku, gdy nabywca odsyłając towar załączy do niego paragon, poda stosowane dane identyfikujące nabywcę i informację dotyczącą numeru konta do ewentualnego zwrotu pieniędzy. Paczki odsyła się przesyłką rejestrowaną( np. list polecony) na podany przez nas adres. Po uprzednim kontakcie, firma przedstawia kupującemu wymaganą w danej sytuacji formę wysyłki najbardziej optymalną dla odsyłanego przedmiotu. Proszę pamiętać, iż koszty wysyłki ponosi kupujący, a te dopiero w przypadku uwzględnienia reklamacji są zwracane o ile kupujący zastosował się do podanej procedury opierającej się na wcześniejszym kontakcie ze sprzedającym i przeprowadzeniu reklamacji w zaproponowany przez sprzedającego sposób. Po dostarczeniu przesyłki ustosunkowujemy się do reklamacji. W przypadku zwrotu środków w sposób powodujący nieuzasadnione koszty po stronie sprzedającego np. na żądanie klienta - przekazem pocztowym, sklep zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o opłatę za przekaz. Przesyłki odsyłane na koszt sklepu w opcji za pobraniem, nie będą odbierane, co będzie skutkowało odesłaniem przesyłki do kupującego.