CHRYZANTEMA bukiet DUŻY sztuczne kwiaty HIT! (6948206750)

zakończona
13,49 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,89 zł
  • Przesyłka kurierska 12,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,99 zł
Zakupy od 300 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Gliwice, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Chryzantema bukiet

DUŻY!

nr 101/25-1/MIR753

Bukiet wykonany jest bardzo starannie! 

 

Wysokość bukietu z łodygą: 52 cm

Średnica bukietu: około 36 cm

Średnica główki: około 13 cm

Ilość główek w bukiecie: 12

Główki i łodyga wysyłane są osobno, dlatego po ich otrzymaniu

należy nałożyć główkę na łodygę.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 7,89 zł

Lokalizacja: Gliwice, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Lukistr za co najmniej 300,00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
999
czas realizacji
4 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
7,89 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
999
czas realizacji
5-6 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
999
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Niemcy
pierwsza sztuka
31,99 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Czechy
pierwsza sztuka
31,99 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Słowacja
pierwsza sztuka
31,99 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Przedmioty staramy się wysyłać do 2 dni od otrzymania wpłaty. Maksymalny czas na wysłanie towaru wynosi 7 dni od otrzymania wpłaty.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Łukasz Tomsia
Pułkownika Francesco Nullo 16/37
31-543 Kraków
Dodatkowe informacje

Jako szanująca się firma, przyjmujemy reklamacje. Jeżeli kupujący chce zareklamować towar, proszony jest o bezzwłoczny kontakt z naszą firmą w celu podania przyczyny reklamacji. Jednocześnie na sprzedającym ciąży obowiązek udokumentowania reklamacji tj. najczęściej zrobienia zdjęć, które przedstawiają konkretne uszkodzenia i przesłania ich na naszego maila. W przypadku, gdy warstwa zewnętrzna paczki, w której znajduje się kupiony od nas towar została zniszczona, kupujący odbierając paczkę powinien zgłosić swoje zastrzeżenia kurierowi i spisać stosowny protokół, co będzie podstawą przeprowadzenia procedury reklamacyjnej u firmy obsługującej dostawę przesyłek. Odesłanie towaru powinno nastąpić wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu reklamacji i po potwierdzeniu przez sklep informacji o przyjęciu reklamacji i wyłącznie w sytuacji, gdy sklep takiego odesłania zażąda! Wynika to z faktu, iż firma ma prawo zastosować środki proporcjonalne do wagi reklamacji, stąd nie zostaną uwzględnione wnioski o zwrot pieniędzy za odesłanie przedmiotu, gdzie koszt odesłania jest nieproporcjonalnie wysoki w stosunku do ceny przedmiotu, np. kupujący bez konsultacji z nami odesyła przedmiot wart 4 zł przesyłką za 20 zł. Odesłanie odbywa się na właściwy adres podany przez sprzedającego w zakładce ,,warunki reklamacji". Reklamacje zostaną uwzględnione jedynie w przypadku, gdy nabywca odsyłając towar załączy do niego paragon, poda stosowane dane identyfikujące nabywcę i informację dotyczącą numeru konta do ewentualnego zwrotu pieniędzy. Paczki odsyła się przesyłką rejestrowaną( np. list polecony) na podany przez nas adres. Po uprzednim kontakcie, firma przedstawia kupującemu wymaganą w danej sytuacji formę wysyłki najbardziej optymalną dla odsyłanego przedmiotu. Proszę pamiętać, iż koszty wysyłki ponosi kupujący, a te dopiero w przypadku uwzględnienia reklamacji są zwracane o ile kupujący zastosował się do podanej procedury opierającej się na wcześniejszym kontakcie ze sprzedającym i przeprowadzeniu reklamacji w zaproponowany przez sprzedającego sposób. Po dostarczeniu przesyłki ustosunkowujemy się do reklamacji. W przypadku zwrotu środków w sposób powodujący nieuzasadnione koszty po stronie sprzedającego np. na żądanie klienta - przekazem pocztowym, sklep zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o opłatę za przekaz. Przesyłki odsyłane na koszt sklepu w opcji za pobraniem, nie będą odbierane, co będzie skutkowało odesłaniem przesyłki do kupującego.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Łukasz Tomsia
Pułkownika Francesco Nullo 16/37
31-543 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Jako szanująca się firma, przyjmujemy zwroty. Jeżeli kupujący chce zwróci towar, proszony jest o uprzedni kontakt z naszą firmą w celu podania właściwego adresu do zwrotu przesyłki. Zwroty zostaną uwzględnione jedynie w przypadku, gdy nabywca odsyłając towar załączy do niego paragon wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy, na którym poda dane identyfikujące nabywcę oraz informacje dotyczące numeru konta do zwrotu pieniędzy. Następny krok to dokładne zapakowanie przedmiotu i odesłanie przesyłką rejestrowaną( np. list polecony) na podany przez nas adres. Proszę pamiętać, iż koszty wysyłki ponosi kupujący. Po dostarczeniu przesyłki, za towar zwracamy pieniądze. W przypadku zwrotu towaru od klienta, sklep zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o dodatkowe koszty związane z niedojściem transakcji do skutku m.in. w przypadku zwrotu pieniędzy przekazem pocztowym - opłaty za przekaz. Jednocześnie zaznaczmy, iż paczki odsyłane przez kupujących na koszt sklepu w opcji za pobraniem, nie będą odbierane, co będzie skutkowało odesłaniem przesyłki do kupującego.

O sprzedającym
Lukistr
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1520

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 721689420
poniedziałek - sobota
09:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: wysylkonet2@gmail.com
telefon: 721689420