Chord Electronics Mezzo MkII Power Amplifier (6481697419)

zakończona
8 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]

Chord Electronics Mezzo MkII Stereo Power Amplifier

Wzmacniacz mocy Mezzo MKII oparty został o sprawdzoną i dopracowaną przez markę Chord technologie zasilania przy użyciu specjalnie zaprojektowanych zasilaczy Dual Ultra High Frequency. Dzięki tej technologii wzmacniacz dysponuje wielokrotnie większą wydajnością prądową niż jakikolwiek inny wzmacniacz takiej wielkości.

Sprzęt może być traktowany jako punkt odniesienia neutralnego i niepodbarwionego przekazu muzycznego.

Mezze bez problemu kontroluje nawet wymagające kolumny.

Dane techniczne:

Moc wyjściowa w Stereo: 75W RMS na kanał przy 8 Omach

Moc wyjściowa Bridged Mono: 100W RMS na kanał przy 8 Omach

Faza: Przełączana opcja fazy na każdym kanale

Gniazda głośnikowe: WBT

Wejścia: symetryczne XLR, single ended RCA

Wzmocnienie: 30dB

Wymiary: 335mm x 60mm x 170mm (szer/wys/gł)

Waga: 8 kg

Sprzęt w stanie absolutnie idealnym, zakupiony u polskiego przedstawiciela z nadal ważną kartą gwarancyjną. Cena detaliczna wynosi 14500 zł.


Na dodatkowe pytania odpowiem pod nr. 506 542 666

Przed zalicytowaniem przedmiotu zapoznaj się ze stroną " o mnie ". Biorąc udział w moich licytacjach akceptujesz moje zasady oraz regulamin allegro.

Zdjęcia są mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 nr 43 poz. 110.

Oferowany towar jest używany i pochodzi z prywatnej kolekcji.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witam wszystkich zainteresowanych moimi aukcjami. Transakcje realizowane przez portal Allegro traktuję bardzo poważne i tego samego wymagam od drugiej strony. Zależy mi aby każda ze stron były w pełni usatysfakcjonowana. Część moich ogłoszeń to sprzęt audio, którym pasjonuję się od wielu lat. Odbiór osobisty proponowanych przez mnie przedmiotów jest możliwy po wcześniejszym kontakcie. Oczywiście na miejscu daję możliwość obejrzenia i sprawdzenia zakupionego towaru. W przypadku niektórych przedmiotów opcja wysyłki może nie być możliwa o czym informuję w treści ogłoszenia. Zależy mi na Państwa zadowoleniu, ponieważ może to pomóc przy kolejnych wspólnych transakcjach oraz w budowaniu obustronnej wiarygodności, która dziś jest towarem deficytowym. Negocjacje są odwieczna częścią sprzedaży, jeżeli jednak twoje propozycję są poniżej ceny rynkowej, to proszę nawet ich nie składaj. Jeżeli twierdzisz, że na innym, zagranicznym portalu taki towar kosztuje połowę mojej ceny, to po prostu go kup i nie marnujmy swojego cennego czasu i cierpliwości. Płatność realizuję poprzez opcję Payu, przelew bankowy (nr. rachunku przesyłam mailem), przekaz pieniężny lub przy odbiorze osobistym. Nie wysyłam przesyłek "za pobraniem". Towar wartościowy wysyłam kurierem UPS z pełnym ubezpieczeniem. Gwarantuję bezpieczne i solidne zapakowanie przedmiotów, nie mogę jednak odpowiadać za pośrednika (firmę kurierską). Przesyłka jest na odpowiedzialność kupującego oraz firmy spedycyjnej. Uwaga. Zapoznaj się warunkami moich aukcji, biorąc w nich udział akceptujesz je. Nie wypożyczam na okres próbny przedmiotów z moich aukcji. Jeżeli w treści ogłoszenia nie podaję informacji o dacie produkcji/wieku przedmiotu, jest to jednoznaczne z tym, że takiej informacji nie posiadam. Nie przyjmuję grzecznościowego zwrotu towaru. Proszę o przemyślane decyzje o zakupie.Zakupiony przedmiot przekazuję nowemu właścicielowi tylko i wyłącznie po pełnym uregulowaniu zapłaty. Decydując się na wysyłkę zakupionego przedmiotu ponosisz ryzyko jego uszkodzenia. Stan oraz wyposażenie oferowanego przedmiotu zawarte jest w treści ogłoszenia bądź na zdjęciach. Fotografie są mojego autorstwa i wskazują faktyczny stan i wyposażenie przedmiotu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę o kontakt mailowy poprzez opcję "zadaj pytanie sprzedającemu" bądź kontakt telefoniczny (mobile phone) 506-542-666.W przypadku braku połączenia proszę o pozostawienie wiadomości SMS, na pewno oddzwonię. Pozdrawiam i zapraszam na moje aukcje ! "Dobry interes, to taki w którym obydwie strony podają sobie rękę z uśmiechem"