CHODZIEŻ WAZON LATA 60-TE ZŁOCENIA GROCHY (7062380798)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • uszkodzenia: porcelana bez defektów
  • wytwórnia: Ćmielów

opis

WITAM
CHODZIEŻ
LATA 60-TE
ŚLICZNY WAZON
KOLOROWE GROCHY
POD SZYJKĄ ZŁOCONY PASEK
STAN BARDZO DOBRY
WYSOKOŚĆ:15 CM
ŚREDNICA WLEWU:9,5 CM
ŚREDNICA DNA:10 CM
OBWÓD SZYJKI:22,5 CM
OBWÓD BRZUŚCA:52 CM
ZAPRASZAM DO LICYTACJI I NA INNE MOJE AUKCJE!!!PROSZĘ PRZECZYTAJ OPIS AUKCJI ORAZ INFORMACJĘ OD SPRZEDAJĄCEGO-DZIĘKUJĘ!!!
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,50 zł

Lokalizacja: Nowy Sącz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka48
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
BiOlAsEk1988
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

32

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Pozostałe informacje

WITAM WSZYSTKICH ALLEGROWICZÓW NA MOICH AUKCJACH!!! PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI OBOWIĄZUJĄCYMI NA MOICH AUKCJACH. PRZED ZAKUPEM DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z OPISEM AUKCJI. DANE DO WPŁATY ORAZ NUMER KONTA OTRZYMASZ W E-MAILU OD SERWISU ALLEGRO. (można również dokonać wpłaty poprzez PayU) PRZELEW ZLECAM NA PONIŻSZY NUMER KONTA:55 1320 1537 1624 8001 3000 0001 W TYTULE PRZELEWU PROSZĘ PODAĆ LOGIN ALLEGRO (NAZWA UŻYTKOWNIKA I NR.AUKCJI) PO WYGRANEJ AUKCJI PROSZĘ O WPŁATĘ+KOSZT PRZESYŁKI,JEŻELI TAK JEST W AUKCJI, NA WPŁATĘ CZEKAM DO 4 DNI. JEŻELI PAŃSTWO LICYTUJĄ WIĘCEJ RZECZY NA MOICH AUKCJACH, TO PO ZAKOŃCZENIU LICYTACJI LUB KUP TERAZ,WAŻĘ ZAKUPIONE PRZEDMIOTY I POWIADAMIAM E-MAILOWO O KWOCIE PRZESYŁKI,JEŻELI PRZESYŁKA JEST PODANA W AUKCJI. TOWAR WYSYŁAM NAJPÓŹNIEJ W CIĄGU 2 DNI PO ZAREJESTROWANIU WPŁATY NA MOIM KONCIE. ODPOWIADAM NA KAŻDY E-MAIL,JEŻELI NIE DOSTANA PAŃSTWO WIADOMOŚCI W CIĄGU 2 DNI,PROSZĘ O PONOWIENIE E-MAILA. NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM!!! NIE ODWOŁUJĘ OFERT!!! NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW!!! NIE ODPOWIADAM ZA UKRYTE I NIE ZAUWAŻONE WADY!!! KAŻDĄ SPRZEDAJĄCA SPRZEDAJĄCĄ RZECZ STARAM SIĘ DOKŁADNIE OPISAĆ. PROSZĘ OKREŚLIĆ RÓWNIEŻ ADRES DO WYSYŁKI,JEŻELI MA BYĆ INNY NIŻ PODANY NA ALLEGRO. PRZEWAŻNIE SĄ TO RZECZY UŻYWANE,WIĘC PROSZĘ SIĘ DOKŁADNIE ZASTANOWIĆ PRZED ZAKUPEM. JA JAKO SPRZEDAJĄCY KOMENTARZ WYSTAWIAM JAKO DRUGI,KUPUJĄCY JAKO PIERWSZY. OSOBY BEZ PEŁNEJ AKTYWACJI KONTA,ORAZ POSIADAJĄCE MNIE NIŻ 5 KOMENTARZY, PROSZĘ O POTWIERDZENIE CHĘCI WZIĘCIA UDZIAŁU W AUKCJI,ZŁOŻONE OFERTY KUPNA BEZ WCZEŚNIEJSZEGO POTWIERDZENIA BĘDĄ USUWANE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE!!!
email: biolasek5@wp.pl
telefon: 501 481 256 10-16