Chlor szok 5 kg tylko 35 g na 10 m3 wody chlor (6541568408)

zakończona
110,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
  • lokalizacja: Bielsko-Biała
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowe

Kontakt

33 445 16 93 kom. 731 753 950

info@e-ogrod.com.pl
gg : 3136594

"Water-Grass" S.C.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Bystrzańska 45/20
NIP 937-23-81-061

BUDOWA BASENÓW, CHEMIA BASENOWA, AKCESORIA

Wysyłka

18,00 zł - kurier UPS

22,00 zł - kurier UPS pobranie

25,00 - beczki kurier KEX

30,00 beczki kurier KEX pobranie


Wysyłka w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty

Płatności

Wpłata na konto Bankowe:

20 1140 2004 0000 3502 3159 9092

Płatność przy odbiorze kurierowi

Regulamin

  • Towar wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty
  • Towar wysyłam kurierem UPS, KEX
  • Odbiorca ma obowiązek sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera
  • Wszelkie reklamację proszę składać mailowo

Chlor QUICK GRANULAT 5 kg RAINBOW CHLOR SZOK (dezynfekcja) stężenie chloru 56% SUPER WYDAJNY !

Granulat chlorowy Quick Rainbow jest preparatem z kategorii Chemia basenowa służącym do dezynfekcji wody w basenach. Zawiera 56% stężenie aktywnego chloru dzięki czemu bardzo skutecznie radzi sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju bakterii i drobnoustrojów, takich jak glony czy grzyby. Należy stosować tego typu chemię basenową już od pierwszego dnia napełnienia basenu wodą. Dezynfekcja chlorowa basenu jest konieczna, aby utrzymać czystość wody, nie tylko pod względem ładnego, krystalicznego wyglądu, ale także higienicznego. Rozwój wirusów i mikroorganizmów w lecie, kiedy temperatury są wysokie i panuje duże nasłonecznienie jest bardzo szybki. W ciągu doby mogą namnażać się bakterie niewidocznie ludzkim okiem ale groźne dla naszego zdrowia. W nieoczyszczonej wodzie łatwo o infekcje skóry lub jej podrażnienie.

Oferowany preparat jest uniwersalnym środkiem i nadaje się do dezynfekcji wody o różnym stopniu twardości. Oprócz samego chloru odpowiedzialnego za działanie bakteriobójcze, zwalczanie glonów i grzybów zawiera także substancje stabilizujące i przedłużające to działanie. Jednocześnie nie zawiera wapnia więc nie powoduje zmętnienia wody czy powstawania nieprzyjemnego osadu na ścianach basenu i elementach jego instalacji takich jak filtry. Wręcz przeciwnie, granulat chlorowy Quick Rainbow powoduje, że woda staje się bardziej przejrzysta i klarowna. Zwiększa więc nie tylko ochronę przed chorobami, ale także dba o ładny wygląd naszego basenu.

Nie ma nic przyjemniejszego niż zażywanie letnich kąpieli dla ochłody, jednak by móc w pełni cieszyć się relaksem w naszym basenie nie można zapomnieć o jego właściwej pielęgnacji.Przeprow­adzanie regularnej dezynfekcji jest koniecznością i podstawą zapewnienia bezpieczeństwa kąpiącym się. Oferowany preparat trzeba używać przynajmniej raz w tygodniu, najlepiej wieczorem aby przez całą noc mógł działać. Przeznaczony jest do użytku w wodzie o różnym stopniu twardości. Jego pH jest neutralne.

W opakowaniu znajduje się 5 kg produktu.


Stosowanie:

Dozować 35 g na 10m3 wody raz w tygodniu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Pragniemy zapoznać Państwa z firmą Water-Grass S.C. zajmującą się od 2003 roku budową basenów, sprzedażą internetową wyposażenia basenowego, środków chemicznych przeznaczonych do uzdatniana wody basenowej, saunami, piecami do sauny, generatorami pary oraz serwisem i obsługą basenów kąpielowych. Posiadamy w ofercie asortyment renomowanych firm tj: BASEN HURT, RAINBOW, SPECK PUMPEN, FLUIDRA, BASSAU, KRULLAND, BAYROL, LOVIBOND, MTS, MTH, PRAHER, SWIM TEC, US SPA, HUGO LAHME, ASTRAL, HARVIA, WELISS, RAINBOW, HOTSPRING, MAYTRONICS, PRAHER, DINOTEC, PROMINENT, HTH, CHEMOFORM. Water-Grass S.C.-wszystko do basenów, budowa basenów, chemia basenowa, serwis. ul. Bystrzańska 45 / 20 43-300 Bielsko-Biała

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zasady zwrotu towaru bez podania przyczyny określone są w ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

reklamacje

Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład: - pisemnie na adres: ul. Bystrzańska 45/20 43-300 Bielsko-Biała; - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@e-ogrod.com.pl; Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.