CHŁODNICA WODY NRF LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (6541443263)

zakończona
349,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowe
  • producent części: NRF


tel: 500-737-888
e-mail: motonet77@interia.pl
gg: 7575313

W dni robocze kontakt tel.
w godzinach 8.00 - 22.00

W dni świąteczne kontakt
wyłącznie poprzez e-mail

Wpłata na konto
Płatność przy odbiorze
(za pobraniem)

Paczki wysyłamy kurierem
DPD lub Siódemka

Na terenie Krakowa
dostawa GRATIS
(PACZKI POWYŻEJ 500 ZŁ)

Na wszystkie produkty
gwarancja producenta.

> Szczegóły gwarancji <



WITAM WSZYSTKICH
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST NOWA CHŁODNICA WODY
MARKI
NRF
.
NRF = JAKOŚĆ ORYGINAŁU
PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MODELI SAMOCHODÓW:
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Moc [KM] Moc [kW] Rok produkcji
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 163 120 12.2010-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 115 85 02.2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 136 100 02.2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 115 85 02.2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 140 103 02.2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 140 103 02.2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 163 120 05.2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 115 85 05.2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 136 100 05.2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 140 103 05.2011-
FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 163 120 04.2011-
FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 115 85 04.2011-
FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 136 100 04.2011-
FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 140 103 04.2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 163 120 04.2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 140 103 04.2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 115 85 04.2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 136 100 04.2011-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 EcoBoost 203 149 03.2010-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 140 103 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 136 100 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 130 96 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 163 120 03.2010-
FORD GALAXY (WA6) 2.3 160 118 07.2007-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 163 120 12.2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 163 120 12.2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 136 100 02.2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 136 100 02.2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 140 103 02.2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 115 85 02.2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 140 103 02.2011-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 240 176 07.2010-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 203 149 03.2010-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 140 103 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 130 96 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 136 100 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 163 120 03.2010-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 175 129 03.2008-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 200 147 07.2010-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 160 118 07.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 240 176 07.2010-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 203 149 03.2010-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 140 103 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 130 96 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 136 100 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 163 120 03.2010-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi 175 129 03.2008-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi 200 147 07.2010-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 160 118 07.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 140 103 03.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 130 96 03.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 163 120 03.2010-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.2 TDCi 175 129 03.2008-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.3 160 118 07.2007-
FORD S-MAX (WA6)
2.0 EcoBoost 240 176 07.2010-
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 140 103 05.2006-
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 163 120 03.2010-
FORD S-MAX (WA6) 2.3 160 118 07.2007-
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 SD4 4x4 190 140 08.2010-
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 SD4 4x4 190 140 08.2010-
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 TD4 4x4 160 118 10.2006-
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 TD4 4x4 156 115 10.2006-
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 TD4 4x4 150 110 10.2006-
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 TD4 4x4 150 110 10.2006-
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 TD4 4x4 152 112 01.2007-
LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 3.2 4x4 233 171 10.2006-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.0 4x4 241 177 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.0 4x4 241 177 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.0 4x4 241 177 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.0 4x4 241 177 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.2 SD4 4x4 190 140 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.2 SD4 4x4 190 140 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.2 SD4 4x4 190 140 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.2 SD4 4x4 190 140 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.2 TD4 4x4 150 110 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.2 TD4 4x4 150 110 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.2 TD4 4x4 150 110 06.2011-
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) 2.2 TD4 4x4 150 110 06.2011-
VOLVO S60 II 2.0 T 203 149 04.2010-
VOLVO S60 II D3 163 120 04.2010-04.2012
VOLVO S60 II D4 163 120 05.2012-
VOLVO S60 II D5 AWD 205 151 04.2010-
VOLVO S60 II D5 AWD 215 158 06.2011-
VOLVO S60 II D5 205 151 04.2010-
VOLVO S60 II D5 215 158 06.2011-
VOLVO S60 II DRIVe / D2 114 84 01.2011-
VOLVO S60 II T3 150 110 04.2010-
VOLVO S60 II T4 180 132 04.2010-
VOLVO S60 II T4 180 132 04.2010-
VOLVO S60 II T4F 180 132 04.2011-
VOLVO S60 II T5 240 177 04.2010-
VOLVO S60 II T6 AWD 304 224 04.2010-
VOLVO S80 II (AS) 2.0 FlexFuel 146 107 01.2008-
VOLVO S80 II (AS) 2.0 T 203 149 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) 2.4 D 163 120 03.2006-
VOLVO S80 II (AS) 2.4 D 175 129 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) 2.5 T FlexFuel 200 147 05.2008-
VOLVO S80 II (AS) 2.5 T FlexFuel 231 170 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) 2.5 T 200 147 03.2006-
VOLVO S80 II (AS) 2.5 T 231 170 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) 3.2 AWD 238 175 01.2007-
VOLVO S80 II (AS) 3.2 AWD 243 179 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) 3.2 238 175 03.2006-
VOLVO S80 II (AS) 3.2 243 179 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) 4.4 V8 AWD 316 232 03.2006-
VOLVO S80 II (AS) D3 / D4 163 120 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) D5 AWD 185 136 01.2007-
VOLVO S80 II (AS) D5 AWD 205 151 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) D5 185 136 03.2006-
VOLVO S80 II (AS) D5 205 151 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) D5 205 151 01.2010-
VOLVO S80 II (AS) T4 180 132 10.2010-
VOLVO S80 II (AS) T4 180 132 10.2010-
VOLVO S80 II (AS) T4F 180 132 05.2011-
VOLVO S80 II (AS) T5 241 177 10.2010-
VOLVO S80 II (AS) T6 AWD 286 210 01.2007-
VOLVO S80 II (AS) T6 AWD 305 224 10.2010-
VOLVO V60 (YZX)
1.6 DRIVe 114 84 06.2011-
VOLVO V60 2.0 T 203 149 09.2010-
VOLVO V60 2.4 D5 AWD 215 158 06.2011-
VOLVO V60 2.4 D5 215 158 06.2011-
VOLVO V60 D3 / D4 163 120 09.2010-
VOLVO V60 D5 AWD 205 151 09.2010-
VOLVO V60 D5 205 151 09.2010-
VOLVO V60 T3 150 110 09.2010-
VOLVO V60 T4 180 132 09.2010-
VOLVO V60 T4 180 132 09.2010-
VOLVO V60 T4F 180 132 04.2011-
VOLVO V60 T5 241 177 09.2010-
VOLVO V60 T6 AWD 305 224 09.2010-
VOLVO V70 III (BW) 1.6 T4F 180 132 01.2011-
VOLVO V70 III (BW) 2.4 D 163 120 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) 2.4 D 163 120 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) 2.4 D 175 129 10.2009-
VOLVO V70 III (BW) 2.4 D 175 129 10.2009-
VOLVO V70 III (BW) 2.5 T FlexiFuel 200 147 05.2008-
VOLVO V70 III (BW) 2.5 T FlexiFuel 231 170 10.2009-
VOLVO V70 III (BW) 2.5 T FlexiFuel 231 170 10.2009-
VOLVO V70 III (BW) 2.5 T 200 147 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) 2.5 T 231 170 01.2010-
VOLVO V70 III (BW) 2.5 T 231 170 01.2010-
VOLVO V70 III (BW) 3.2 AWD 238 175 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) 3.2 AWD 238 175 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) 3.2 AWD 243 179 05.2011-
VOLVO V70 III (BW) 3.2 238 175 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) 3.2 238 175 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) 3.2 243 179 05.2011-
VOLVO V70 III (BW) D3 136 100 03.2010-
VOLVO V70 III (BW) D4 AWD 163 120 01.2013-
VOLVO V70 III (BW) D5 AWD 185 136 10.2007-
VOLVO V70 III (BW) D5 AWD 205 151 12.2009-
VOLVO V70 III (BW) D5 AWD 205 151 12.2009-
VOLVO V70 III (BW) D5 AWD 215 158 06.2011-
VOLVO V70 III (BW) D5 185 136 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) D5 205 151 12.2009-
VOLVO V70 III (BW) D5 205 151 12.2009-
VOLVO V70 III (BW) T5 241 177 01.2010-
VOLVO V70 III (BW) T6 AWD 286 210 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) T6 AWD 286 210 08.2007-
VOLVO V70 III (BW) T6 AWD 305 224 04.2011-
VOLVO XC60 2.0 T 203 149 03.2010-
VOLVO XC60 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 120 05.2008-
VOLVO XC60 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 120 05.2008-
VOLVO XC60 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 120 05.2008-
VOLVO XC60 2.4 D 175 129 07.2009-
VOLVO XC60 2.4 D 175 129 07.2009-
VOLVO XC60 3.2 AWD 238 175 07.2009-
VOLVO XC60 3.2 AWD 238 175 07.2009-
VOLVO XC60 3.2 AWD 243 179 03.2010-
VOLVO XC60 D3 / D4 163 120 03.2010-
VOLVO XC60 D5 AWD 185 136 05.2008-
VOLVO XC60 D5 AWD 205 151 07.2009-
VOLVO XC60 D5 AWD 205 151 07.2009-
VOLVO XC60 T5 241 177 09.2010-
VOLVO XC60 T6 AWD 286 210 05.2008-
VOLVO XC60 T6 AWD 286 210 05.2008-
VOLVO XC60 T6 AWD 304 224 03.2010-
VOLVO XC70 II 2.4 D / D4 AWD 163 120 08.2007-
VOLVO XC70 II 2.4 D / D4 AWD 163 120 08.2007-
VOLVO XC70 II 2.4 D / D4 AWD 163 120 08.2007-
VOLVO XC70 II 2.4 D 175 129 01.2010-
VOLVO XC70 II 2.4 D 175 129 01.2010-
VOLVO XC70 II 3.2 AWD 238 175 08.2007-
VOLVO XC70 II 3.2 AWD 243 179 08.2007-
VOLVO XC70 II 3.2 AWD 238 175 08.2007-
VOLVO XC70 II D5 AWD 185 136 08.2007-
VOLVO XC70 II D5 AWD 205 151 12.2009-
VOLVO XC70 II D5 AWD 205 151 12.2009-
VOLVO XC70 II T6 AWD 286 210 01.2008-
VOLVO XC70 II T6 AWD 286 210 01.2008-
VOLVO XC70 II T6 AWD 304 224 01.2010-
OGRANICZENIA:
DLA POJAZDÓW: Z KLIMATYZACJĄ / BEZ KLIMATYZACJI
TYP SKRZYNI BIEGÓW: AUTOMATYCZNA
ILOŚĆ BIEGÓW
ROK PRODUKCJI
INFORMACJE DODATKOWE:
Szerokość [mm]: 461
Wysokość [mm]: 672
Grubość [mm]: 27
NUMERY OE:
4SEASONS 110150A
AVA QUALITY COOLING FD2425
AVA QUALITY COOLING FDA2425
FORD 1433321
FORD 1493774
FORD 1778038
FORD 6G918005FB
FORD 6G918005FC
JDEUS RA0310560
LAND ROVER LR002641
LAND ROVER LR006715
NISSENS 65615A
VALEO 735374
VAN WEZEL 18002425
VOLVO 30748550
VOLVO 30792220
VOLVO 31261105
VOLVO 36000106
VOLVO 36002414
VOLVO 36002451
DOSTARCZAMY PACZKI RÓWNIEŻ W SOBOTY

REALIZUJEMY WYSYŁKĘ MIĘDZYNARODOWĄ ZA POŚREDNICTWEM FIRMY DPD NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ
PONIŻEJ KOSZT DOSTAW DLA POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW
CZAS DOSTAWY MIĘDZYNARODOWEJ 3-5DNI ROBOCZYCH W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU DOSTARCZENIA
JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN CZY PRZEDMIOT BĘDZIE PASOWAŁ DO TWOJEGO POJAZDU
ZADZWOŃ LUB NAPISZ NA PEWNO POMOGĘ.
NRF491

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Deutsche Bank PBC S.A. 85 1910 1048 2116 1008 5165 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 15,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 18,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 500737888
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 18:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Towary zwracane muszą zawierać dokument zakupu, w oryginalnych opakowaniach bez śladów montażu/użytkowania. W przypadku utraty oryginału paragonu fiskalnego należy dołączyć do zwrotu odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Zwrot pieniędzy za zwrócony towar wyłącznie na podany rachunek bankowy - w tym celu prosimy włożyć do przesyłki karteczkę z danymi do przelewu oraz kwotą do zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem Zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy i dostarczenia towaru