CHŁODNICA WODY NRF FORD S-MAX MONDEO IV (6541325495)

zakończona
384,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowe
  • producent części: NRF


tel: 500-737-888
e-mail: motonet77@interia.pl
gg: 7575313

W dni robocze kontakt tel.
w godzinach 8.00 - 22.00

W dni świąteczne kontakt
wyłącznie poprzez e-mail

Wpłata na konto
Płatność przy odbiorze
(za pobraniem)

Paczki wysyłamy kurierem
DPD lub Siódemka

Na terenie Krakowa
dostawa GRATIS
(PACZKI POWYŻEJ 500 ZŁ)

Na wszystkie produkty
gwarancja producenta.

> Szczegóły gwarancji <



WITAM WSZYSTKICH
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST NOWA CHŁODNICA WODY
MARKI
NRF
.
NRF = JAKOŚĆ ORYGINAŁU
PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MODELI SAMOCHODÓW:
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Moc [KM] Moc [kW] Rok produkcji
FORD C-MAX II 1.6 EcoBoost 182 134 12.2010-
FORD C-MAX II 1.6 EcoBoost 150 110 12.2010-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 163 120 12.2010-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 136 100 02.2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 140 103 02.2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 140 103 02.2011-
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 182 134 05.2011-
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 150 110 05.2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 136 100 05.2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 115 85 05.2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 163 120 05.2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 140 103 05.2011-
FORD FOCUS III sedan 1.6 EcoBoost 182 134 04.2011-
FORD FOCUS III sedan 1.6 EcoBoost 150 110 04.2011-
FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 163 120 04.2011-
FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 136 100 04.2011-
FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 115 85 04.2011-
FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 140 103 04.2011-
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 150 110 04.2011-
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 182 134 04.2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 163 120 04.2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 136 100 04.2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 140 103 04.2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 115 85 04.2011-
FORD GALAXY (WA6) 1.6 TDCi 115 85 02.2011-
FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi 125 92 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi 100 74 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 Flexifuel 145 107 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 136 100 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 130 96 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 140 103 05.2006-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD GALAXY (WA6) 2.0 145 107 05.2006-
FORD GRAND C-MAX 1.6 EcoBoost 182 134 12.2010-
FORD GRAND C-MAX 1.6 EcoBoost 150 110 12.2010-
FORD GRAND C-MAX 1.6 EcoBoost 182 134 12.2010-
FORD GRAND C-MAX 1.6 EcoBoost 150 110 12.2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 163 120 12.2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 163 120 12.2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 140 103 02.2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 136 100 02.2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 140 103 02.2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 136 100 02.2011-
FORD KUGA I (YZX)
2.0 TDCi 4x4 136 100 03.2008-
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 140 103 03.2010-
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 163 120 03.2010-
FORD KUGA I 2.0 TDCi 136 100 03.2008-
FORD KUGA I 2.0 TDCi 140 103 03.2010-
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi 115 85 02.2011-
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 125 92 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 110 81 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 120 88 07.2010-
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 100 74 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 125 92 06.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 145 107 03.2009-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 145 107 07.2009-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 130 96 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 140 103 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 145 107 03.2007-
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 160 118 07.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi 115 85 02.2011-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 110 81 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 125 92 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 120 88 07.2010-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 100 74 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 125 92 06.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 145 107 03.2009-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 145 107 07.2009-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 130 96 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 140 103 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 145 107 03.2007-
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 160 118 07.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 TDCi 115 85 12.2010-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 Ti 125 92 03.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 Ti 110 81 03.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi 100 74 03.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi 125 92 06.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 Flexifuel 145 107 03.2009-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 LPG 145 107 07.2009-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 140 103 03.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 130 96 03.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 145 107 03.2007-
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.3 160 118 07.2007-
FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi 115 85 02.2011-
FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi 125 92 05.2006-
FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi 100 74 01.2007-
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 145 107 05.2006-
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 136 100 05.2006-
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 130 96 05.2006-
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 140 103 05.2006-
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 115 85 11.2007-
FORD S-MAX (WA6) 2.0 145 107 05.2006-
OGRANICZENIA:
DLA POJAZDÓW: Z KLIMATYZACJĄ / BEZ KLIMATYZACJI
TYP SKRZYNI BIEGÓW: MANUALNA
ILOŚĆ BIEGÓW
ROK PRODUKCJI
TYP MODELU
INFORMACJE DODATKOWE:
Szerokość [mm]: 461
Wysokość [mm]: 672
Grubość [mm]: 27
NUMERY OE:
4SEASONS 110150
4SEASONS 980FO12030
AVA QUALITY COOLING FD2423
AVA QUALITY COOLING FD2424
AVA QUALITY COOLING FDA2423
AVA QUALITY COOLING FDA2424
FORD 1377542
FORD 1457605
FORD 1460547
FORD 1461068
FORD 1477219
FORD 1477459
FORD 1493773
FORD 1563251
FORD 1582563
FORD 1762395
FORD 6G918005DB
FORD 6G918005DC
FORD 7G918005AC
FORD 7G918005AD
FORD 7G918005BB
FORD 7G918005BC
FORD 7G918005BD
FORD 7G918005DB
HELLA 8MK376745591
NISSENS 66857
VALEO 735373
VAN WEZEL 18002421
VAN WEZEL 18002424
DOSTARCZAMY PACZKI RÓWNIEŻ W SOBOTY

REALIZUJEMY WYSYŁKĘ MIĘDZYNARODOWĄ ZA POŚREDNICTWEM FIRMY DPD NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ
PONIŻEJ KOSZT DOSTAW DLA POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW
CZAS DOSTAWY MIĘDZYNARODOWEJ 3-5DNI ROBOCZYCH W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU DOSTARCZENIA
JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN CZY PRZEDMIOT BĘDZIE PASOWAŁ DO TWOJEGO POJAZDU
ZADZWOŃ LUB NAPISZ NA PEWNO POMOGĘ.
NRF486

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Deutsche Bank PBC S.A. 85 1910 1048 2116 1008 5165 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 15,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 18,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 500737888
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 18:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Towary zwracane muszą zawierać dokument zakupu, w oryginalnych opakowaniach bez śladów montażu/użytkowania. W przypadku utraty oryginału paragonu fiskalnego należy dołączyć do zwrotu odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Zwrot pieniędzy za zwrócony towar wyłącznie na podany rachunek bankowy - w tym celu prosimy włożyć do przesyłki karteczkę z danymi do przelewu oraz kwotą do zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem Zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy i dostarczenia towaru