CHŁODNICA WODY NRF FORD MONDEO III 2.0 16V DI TDDi (6541341925)

zakończona
464,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowe
  • producent części: NRF


tel: 500-737-888
e-mail: motonet77@interia.pl
gg: 7575313

W dni robocze kontakt tel.
w godzinach 8.00 - 22.00

W dni świąteczne kontakt
wyłącznie poprzez e-mail

Wpłata na konto
Płatność przy odbiorze
(za pobraniem)

Paczki wysyłamy kurierem
DPD lub Siódemka

Na terenie Krakowa
dostawa GRATIS
(PACZKI POWYŻEJ 500 ZŁ)

Na wszystkie produkty
gwarancja producenta.

> Szczegóły gwarancji <



WITAM WSZYSTKICH
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST NOWA CHŁODNICA WODY
MARKI
NRF
.
NRF = JAKOŚĆ ORYGINAŁU
PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MODELI SAMOCHODÓW:
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Moc [KM] Moc [kW] Rok produkcji
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 66 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 66 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 115 85 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 115 85 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 150 110 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 155 114 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 155 114 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V 170 125 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V 170 125 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 3.0 V6 24V 204 150 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 3.0 V6 24V 204 150 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y) ST220 226 166 04.2002-08.2007
FORD MONDEO III (B5Y)
ST220 226 166 04.2002-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 66 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 66 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 115 85 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 115 85 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.2 TDCi 155 114 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.2 TDCi 150 110 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.2 TDCi 155 114 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) 2.2 TDCi 150 110 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) ST220 226 166 04.2002-08.2007
FORD MONDEO III kombi (BWY) ST220 226 166 04.2002-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 66 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 66 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 115 85 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 115 85 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 TDCi 130 96 10.2001-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 150 110 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 155 114 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 155 114 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.5 V6 24V 170 125 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.5 V6 24V 170 125 11.2000-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 3.0 V6 24V 204 150 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 3.0 V6 24V 204 150 09.2004-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) ST220 226 166 04.2002-08.2007
FORD MONDEO III sedan (B4Y) ST220 226 166 04.2002-08.2007
OGRANICZENIA:
DLA POJAZDÓW: Z KLIMATYZACJĄ / BEZ KLIMATYZACJI
TYP SKRZYNI BIEGÓW: MANUALNA
ROK PRODUKCJI
INFORMACJE DODATKOWE:
Szerokość [mm]: 417
Wysokość [mm]: 620
Grubość [mm]: 26
NUMERY OE:
4SEASONS 110133
4SEASONS 110133A
4SEASONS 110147
4SEASONS 110152
AVA QUALITY COOLING FD2376
AVA QUALITY COOLING FDA2376
FORD 1216262
FORD 1216264
FORD 1315633
FORD 1320515
FORD 1350152
FORD 1671774
FORD 2S718005AC
FORD 2S718005AD
FORD ME2S718005AD
FRIGAIR 01053086
HELLA 8MK376764231
HELLA 8MK376764381
JDEUS RA0121130
NISSENS 62023A
VALEO 735048
VAN WEZEL 18002376
DOSTARCZAMY PACZKI RÓWNIEŻ W SOBOTY

REALIZUJEMY WYSYŁKĘ MIĘDZYNARODOWĄ ZA POŚREDNICTWEM FIRMY DPD NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ
PONIŻEJ KOSZT DOSTAW DLA POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW
CZAS DOSTAWY MIĘDZYNARODOWEJ 3-5DNI ROBOCZYCH W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU DOSTARCZENIA
JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN CZY PRZEDMIOT BĘDZIE PASOWAŁ DO TWOJEGO POJAZDU
ZADZWOŃ LUB NAPISZ NA PEWNO POMOGĘ.
NRF487

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Deutsche Bank PBC S.A. 85 1910 1048 2116 1008 5165 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 15,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 18,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 500737888
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 18:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Towary zwracane muszą zawierać dokument zakupu, w oryginalnych opakowaniach bez śladów montażu/użytkowania. W przypadku utraty oryginału paragonu fiskalnego należy dołączyć do zwrotu odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Zwrot pieniędzy za zwrócony towar wyłącznie na podany rachunek bankowy - w tym celu prosimy włożyć do przesyłki karteczkę z danymi do przelewu oraz kwotą do zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem Zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy i dostarczenia towaru