Chipsy KREWETKOWE 227g (6882454418)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
5,50 zł
z 51 sztuk
Dostawa
 • Paczkomaty 24/7 8,60 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,50 zł
 • Pocztex Kurier48 10,00 zł
Zakupy od 150 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Siemianowice Śląskie, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]

Opis

Wszelkie pytania, wątpliwości, sugestie prosimy kierować na maila:

sklep@skworcu.com.pl

Przesyłki nadajemy w ciągu 1 dnia roboczego od chwili zaksięgowania środków na koncie.

Koszt wysyłki znajdziesz w górnej części strony w sekcji "Transport i płatność".

Wpłat prosimy dokonywać na rachunek bankowy o numerze:

40 2490 0005 0000 4530 1246 7257

(Alior Bank)

Wpłaty zaksięgowane po godzinie
15.00 uważa się za zaksięgowane
w następnym dniu roboczym.

Przedmiotem tej aukcji jest

aż 227g CHIPSÓW

KREWETKOWYCH!!!

CHIPSY KREWETKOWE to doskonała przekąska rodem z azjatyckich stołów. Proste w przygotowaniu i wygodne w podaniu chipsy krewetkowe sprawdzą się zarówno na eleganckim przyjęciu jak i podczas wieczoru przed telewizorem. Możemy podać je jako przystawkę przed obiadem lub część "zimnej płyty". Doskonale smakują z dipami i sosami.

CHIPSY KREWETKOWE podaje się zaraz po przygotowaniu. Są lekkie i bardzo chrupiące. Wystarczy wrzucić je na olej o temperaturze 180 stopni i smażyć kilka sekund. Prażynki krewetkowe podczas smażenia zwiększają znacząco swoje wymiary, dlatego należy smażyć je w małych porcjach.

Skład:

 • mąka z tapioki,
 • cukier,
 • woda,
 • suszone mięso z krewetek,
 • sól,
 • glutamat.

CHIPSY KREWETKOWE sprzedawane są w oryginalnym opakowaniu producenta. Dostaniecie Państwo je zapakowane w kartoniku i zabezpieczone folią.

Kraj pochodzenia: Chiny

Dystrybutor: Skworcu Marek Skworc

Zakupione opakowania produktu zostaną zapakowane i wysłane w sposób uniemożliwiający ich przypadkowe uszkodzenie.

Na terenie zakładu produkcyjnego wykorzystywane są orzechy ziemne i inne orzechy, soja, sezam i gorczyca, zboża zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę, jaja oraz seler.

Nie płać za kolorowe opakowania itd.!!! Tutaj możesz kupić przyprawy i zioła płacąc za to co rzeczywiście otrzymasz a nie za zbędną otoczkę.

Galeria
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Skworcu za co najmniej 150.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka24 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
13,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
9,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka24 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
15,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
11,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Kup za ponad 150zł a przesyłka krajowa DOWOLNEGO TYPU będzie GRATIS. Koszty przesyłki zagranicznej naliczane są indywidualnie po konsultacji mailowej. W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów koszt przesyłki naliczony jest zgodnie z tabelką widoczną w dolnej części aukcji.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Skworcu.com.pl Marek Skworc
Leśna 944
34-382 Wieprz
Dodatkowe informacje

Procedura reklamacji 


1. Sklep internetowy zobowiązuję się dostarczyć Klientowi zakupiony towar wolny od jakichkolwiek wad. 


2. Jeżeli zakupiony wysyłkowo produkt zawiera wady Sklep internetowy ponosi za nie odpowiedzialność, zgodnie z regulacją art. 556 i n. Kodeksu cywilnego. Wady należy zgłosić Sklepowi internetowemu przy użyciu jednego, kilku lub wszystkich podanych przez Sklep internetowy sposobów porozumiewania się (np. list polecony, list zwykły, telefon, mail) na adres Skworcu.com.pl Marek Skworc, ul. Leśna 944, 34-382 Wieprz k.Żywca; marek.skworc@skworcu.com.pl; nr telefonu 695 923 403, wskazując jednocześnie rodzaj stwierdzonej wady oraz wysuwając żądanie wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona. 


3. Zgłoszona wada podlega weryfikacji przez Sklep internetowy, który rozpatruje reklamacje niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia i informuje Klienta o wyniku postępowania. 


4. Jeżeli Klient jest konsumentem, a wada fizyczna została stwierdzona przed upływem roku od dnia wydania rzeczy sprzedanej, domniemywa się, że wada lub jej przyczyna istniała w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Klienta. 


5. Sklep internetowy odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna towaru zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy Klientowi. Upływ wskazane w zdaniu poprzednim terminu do stwierdzenia wady nie wyłącza wykonania uprawnień Klienta z tytułu rękojmi, jeżeli Sklep internetowy wadę podstępnie zataił. 


6. Jeżeli określony przez Sklep internetowy lub producenta termin przydatności towaru do użycia kończy się po upływie dwóch lat od dnia wydania rzeczy Klientowi, Sklep internetowy odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne tego towaru stwierdzone przed upływem tego terminu. 


7. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady. Jeżeli Klient jest konsumentem, bieg terminu przedawnienia nie może zakończyć się przed upływem dwuletniego terminu do stwierdzenia wady, o którym mowa w § 9 ust. 5 niniejszego Regulaminu. W terminach określonych w zdaniach poprzednich Klient może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu wady rzeczy sprzedanej. Jeżeli kupujący żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, bieg terminu do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Skworcu.com.pl Marek Skworc
ul. Leśna 944
34-382 Wieprz k. Żywca

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz ulegającą szybkiemu zepsuciu lub mającą krótki termin przydatności do użycia (przepis z ustawy)

O sprzedającym
Skworcu
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

3869

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 695****** (pokaż)
 • 791****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Numer konta do wpłat (Alior Bank): 40 2490 0005 0000 4530 1246 7257 Przyprawy, herbaty czy kawy jakie oferuje nasz sklep internetowy to niezwykła propozycja, zupełnie odmienna od standardowych produktów dostępnych w Polsce. W skład naszego asortymentu wchodzi na przykład orzeźwiająca Yerba mate, oryginalna kawa smakowa (m.in. toffi, karmelowa, miętowa) czy też bardzo zdrowa i smaczna herbata zielona. Postawiliśmy sobie za zadanie dostarczanie naszym Klientom tylko i wyłącznie świeżych, aromatycznych produktów oraz trwałych akcesoriów (np. pojemników na kawę). Herbata jaką oferuje nasz sklep internetowy jest więc nie tylko produktem oryginalnym, ale przede wszystkim aromatycznym i nadzwyczaj smacznym. Z kolei wszystkie przyprawy, takie jak laska wanilii, imbir, gorczyca czy różnorodne mieszanki pozwalają stworzyć niezwykłe danie, które swoimi walorami zachwyci smakosza o największych wymaganiach. Zachęcamy do zdrowych i smacznych zakupów!

Pozostałe informacje

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Katowicach. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Poszukiwaczu smaku, Strudzony wędrowcu. Witam Cię uprzejmie na mej skromnej stronie, Gdzie przypraw bez liku Możesz mieć w koszyku. Rozsiądź się wygodnie Na swoim fotelu, Pobuszuj w mych aukcjach Jak już czyni wielu. Starań wnet dołożę byś tu kupić zdołał To czego szukałeś, czego smak Twój wołał. Paczkę nadam sprawnie – zaraz po przelewie, Kurierem lub pocztą – byle wnet do Ciebie. Zawód Cię nie spotka – tu Ci daję słowo. Zamówienia składaj również e-mailowo. Jeśli coś zawalę – tak również się zdarza, Wyślij proszę maila – zamiast komentarza. Naprawić spróbuję co nie zadziałało, By następnym razem wszystko już zagrało. Kupuj więc do woli a potem używaj, Przysmaków przeróżnych sobie pospożywaj. A kiedy się skończą,Śmiało wracaj przecie One nie uciekną. Nie zimą czy wiosną - ani nawet w lecie ;-)
Wyświetlenia:131
Numer oferty:6882454418
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry