Chauvet DJ Swarm 5 FX multiefekt (6541392437)

zakończona
949,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowe
 • waga (z opakowaniem): 3.00 [kg]

Swarm 5 FX

Swarm 5 FX to multiefekt który oferuje użytkownikowi szereg funkcji- swarm to efekt typu derby z 5 mocnymi, 23-watowymi diodami w 5 kolorach (R-G-B-W-A), za mocny efekt stroboskopu odpowiada 8 1-watowych diod. Efekt lasera z wieloma niesamowitymi animacjami jest osiągalny dzięki zastosowaniu czerwonej i zielonej wiązki laserowej o bezpiecznej i zarazem w pełni wystarczającej mocy. Wszystko to sprawia, że efekt SWARM 5 FX z powodzeniem zastępuje 3 różne urządzenia, zachowując przy tym prostotę obsługi (DMX, wbudowane programy, tryb Master/Slave i Audio) oraz łatwość i szybkość instalacji. Jedno urządzenie daje możliwość maksymalnego pokrycia światłem. Wyświetlacz LED i 4 przyciski sterowania sprawiają, że interfejs jest dla użytkownika prosty i czytelny.


 • Źródła światła:
  • Swarm: 5 diod LED (1 czerwona, 1 zielona, 1 niebieska, 1 bursztyn, 1 biały), 3 W (300 mA)
  • Strobo: 8 diod LED SMD (biała) 1 W (300 mA)
  • Laser: 650 nm / 100 mW (czerwony), 532 nm / 30 mW (zielony)
 • Strobo: 0 do 20 Hz
 • Kąt świecenia (strobo): 17°
 • Natężenie światła (strobo): 823 lux/m²
 • Tryby pracy: DMX (9 kanałów), Master/Slave, Auto/Audio
 • Złącza: DMX 3-pin XLR, zasilanie IEC IN/OUT
  • Możliwość łączenia kaskadowego do 26 urządzeń (230V)
 • Napięcie: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz,
 • Moc i prąd: 66 W, 0.3A (przy 230 V, 50 Hz)
 • Waga: 4,5kg
 • Wymiary: 248 x 298 x 310 mm (długość x szerokość x wysokość)
 • Certyfikaty: CE, FDA
 • Kompatybilny z pokrowcami serii CHS-40 VIP Big Bag (nie wchodzi w skład zestawu)
 • Wyposażenie
  • 1x Swarm 5 FX
  • 1x Przewód zasilający IEC

Masz pytania?

Chętnie na wszystkie odpowiemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Telefon:
+48 510 903 053

Showroom:
ul. Bakalarska 17
02-212 Warszawa

Przedmioty wysyłamy do 72h od momentu otrzymania wpłaty

Paczki wysyłamy:
Kurier:
-przesyłka pobraniowa
-przesyłka po przedpłacie

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o nas i zapoznaj się z naszym regulaminem. Dokonanie zakupu na naszej aukcji jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu.

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Regulamin dostępny stronie o nas.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
LTT Sp. z o.o.
Bakalarska 17
02-212 Warszawa
Polska
 
Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje tylko i wyłącznie konsumentom B2C - klientom indywidualnym. Prawo do zwrotu dla klientów kupujących na zasadach B2B jest rozpatrywane indywidualnie przez firmię Stagepro. Konsument B2C ma prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. Termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towaru bądź od daty otrzymania przez Konsumenta ostatniej części zrealizowanego zamówienia – jeżeli zamówienie jest realizowane w częściach. Do zachowania terminu wystarczy powiadomienie Sprzedawcy w formie ustnej, pisemnej bądź w inny sposób wybrany przez Konsumenta, o złożeniu oświadczenia o odstąpieniu przed upływem czasu do jego złożenia. Jeżeli Konsument skorzysta z opcji poinformowania Sprzedawcy o odstąpieniu od umowy Sprzedaży za pośrednictwem e-maila bądź innej formy komunikacji elektronicznej, Sprzedawca prześle do Konsumenta niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od Umowy sprzedaży na trwałym nośniku (na przykład za pomocą poczty elektronicznej). Nie później niż w ciągu 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub wraz z tym oświadczeniem, Konsument dostarcza lub przesyła na adres Sklepu zakupiony towar w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument z tytułu wykonywania swego prawa do odstąpienia od umowy nie ponosi żadnych kosztów, poza bezpośrednimi kosztami odesłania towaru z powrotem do Sklepu. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z dokonanym zwrotem. W terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, Sprzedający ma obowiązek zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Powyższe nie dotyczy kosztów odesłania towaru z powrotem do Sklepu. Jeżeli Sprzedający nie zaproponował, że sam odbierze towar od Konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

reklamacje

Sprzedający odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. Prawo do rękojmi przysługuje tylko i wyłącznie klientom indywidualnym. W przypadku wad lub niezgodności Towaru z ofertą, Konsumentowi przysługuje prawo do reklamacji Towaru poprzez zawiadomienie Sprzedawcy i złożenie oświadczenia woli w dowolnej formie, w szczególności: 1. pocztą elektroniczną na adres e-mail: stagepro@stagepro.pl 2. pisemne pocztą na adres Sprzedawcy: Stagepro sp. z o.o., ul. Młodnicka 52D, 04-239 Warszawa. Sprzedający w ciągu 14 dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. Konsument składając reklamację może zażądać od Sprzedawcy wymiany zakupionego towaru na rzecz wolną od wad alub usunięcia wady. Konsumentowi przysługuje również prawo do żądania obniżenia ceny chyba, że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać następujące dane: 1. imię i nazwisko; 2. adres do korespondencji, a także adres e-mail oraz numer telefonu; 3. przedmiot reklamacji (nazwę wyrobu, deseń, rozmiar); 4. przyczynę reklamacji; 5. żądanie rozpoznania reklamacji; 6. podpis Sprzedawca odpowiada za wady fizyczne lub prawne sprzedanych towarów jedynie w przypadku stwierdzenia wad przed upływem dwóch lat od dnia otrzymania towaru przez Konsumenta. O rezultacie reklamacji Sprzedający poinformuje Konsumenta na adres e-mail, wskazany w zgłoszeniu reklamacji, a w przypadku korespondencji listownej – na adres wskazany przez Konsumenta. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Konsumentowi nowego Towaru bądź usunięcia niezgodności, Sprzedawca ponosi koszty dostawy Towaru zarówno odesłania reklamowanego Towaru do Sprzedawcy, jak również ponownej wysyłki Towaru od Sprzedawcy do Konsumenta.