CEWKA ZAPŁONOWA LANCIA DEDRA DELTA THEMA Y10 (6930991538)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
37,99 zł
z 1000 sztuk
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 9,90 zł
  • List polecony priorytetowy 10,90 zł
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny
  • typ samochodu: samochody osobowe

opis

NOWA CEWKA ZAPŁONOWA RENOMOWANEJ FIRMY:

ZAMIENNIK NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, WYKONANY Z BARDZO DOBRYCH MATERIAŁÓW, CO POZWALA NA DŁUGOTRWAŁE UŻYTKOWANIE ORAZ ZADOWOLENIE KLIENTA

Producent Symbol
ME PREMIUM 46548037
ALFA ROMEO 0046548037
ALFA ROMEO 0060805420
ALFA ROMEO 0060809492
ALFA ROMEO 46548037
ALFA ROMEO 60805420
ALFA ROMEO 60809492
DELPHI CE20058-12B1
MAGNETI MARELLI 060780002010
NGK 48013
Marka i model Ilość
kilowatów
Pojemność
w cm3
Ilość
koni mech.
Okres produkcji
ALFA ROMEO
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 I.E. 66 KW 1351 CM3 90 KM 1994/07->1996/12
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 I.E. 66 KW 1351 CM3 90 KM 1994/12->1996/12
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V TURBO Q4 140 KW 1995 CM3 190 KM 1992/01->1997/12
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V TURBO Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 137 KW 1995 CM3 186 KM 1992/01->1997/12
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 58 KW 1351 CM3 79 KM 1983/05->1989/12
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H) 63 KW 1351 CM3 86 KM 1984/10->1989/12
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) 55 KW 1351 CM3 75 KM 1983/06->1989/12
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.4 I.E. (907.A3A, 907.A3B) 66 KW 1351 CM3 90 KM 1991/06->1994/09
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.4 I.E. (907.A3A, 907.A3B) 65 KW 1351 CM3 88 KM 1991/06->1994/09
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (905A_) 1.4 66 KW 1351 CM3 90 KM 1984/01->1988/12
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) 1.4 I.E. 65 KW 1351 CM3 88 KM 1991/06->1994/09
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) 1.4 I.E. 66 KW 1351 CM3 90 KM 1991/06->1994/09
DUCATI MOTORCYCLES
FIAT
FIAT ALBEA (178_) 1.0 RST FIRE 40 KW 999 CM3 54 KM 2002/03->2005/02
FIAT ALBEA (178_) 1.2 54 KW 1242 CM3 73 KM 1998/09->2009/12
FIAT ALBEA (178_) 1.2 52 KW 1242 CM3 71 KM 2004/06->2009/12
FIAT ALBEA (178_) 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 2001/09->2009/12
FIAT ALBEA (178_) 1.2 49 KW 1242 CM3 67 KM 2002/09->2004/02
FIAT ALBEA (178_) 1.2 FLEX 52 KW 1242 CM3 71 KM 2004/03->2005/05
FIAT ALBEA (178_) 1.4 51 KW 1372 CM3 69 KM 1996/04->2009/12
FIAT ALBEA (178_) 1.4 CAT 51 KW 1372 CM3 69 KM 1996/04->2009/12
FIAT ALBEA (178_) 1.5 62 KW 1461 CM3 84 KM 2004/06->2009/12
FIAT ALBEA (178_) 1.5 RST ÁLCOOL 57 KW 1497 CM3 78 KM 2002/09->2004/02
FIAT ALBEA (178_) 1.6 60 KW 1581 CM3 82 KM 1997/09->2000/03
FIAT ALBEA (178_) 1.6 ELX 8V 68 KW 1581 CM3 93 KM 1999/03->2000/03
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) 23 KW 704 CM3 31 KM 1991/12->1996/01
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 I (170AD) 22 KW 704 CM3 30 KM 1994/07->1998/01
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) 30 KW 903 CM3 41 KM 1991/07->1993/12
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 I.E. (170AC) 30 KW 903 CM3 41 KM 1991/07->1993/12
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 I.E. S (170AF, 170CF) 29 KW 899 CM3 40 KM 1991/07->1999/07
FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 SPORTING (170AH) 40 KW 1108 CM3 54 KM 1994/10->1998/01
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V 102 KW 1995 CM3 139 KM 1993/11->1996/08
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V TURBO 140 KW 1995 CM3 190 KM 1993/11->1996/08
FIAT DOBLO CARGO (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW 1242 CM3 65 KM 2001/03->
FIAT DOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW 1242 CM3 65 KM 2001/03->
FIAT DOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) 1.4 57 KW 1368 CM3 77 KM 2005/10->
FIAT DUNA SEDAN 1.6 60 KW 1580 CM3 82 KM 1994/11->1995/12
FIAT ELBA (146_) 1.5 49 KW 1497 CM3 67 KM 1992/01->1996/12
FIAT ELBA (146_) 1.5 ÁLCOOL 49 KW 1497 CM3 67 KM 1992/01->1996/12
FIAT ELBA (146_) 1.6 60 KW 1581 CM3 82 KM 1992/06->1996/10
FIAT ELBA CSL (146_) 1.5 49 KW 1497 CM3 67 KM 1992/01->1996/12
FIAT ELBA CSL (146_) 1.5 ÁLCOOL 49 KW 1497 CM3 67 KM 1992/01->1996/12
FIAT ELBA CSL (146_) 1.6 60 KW 1581 CM3 82 KM 1992/06->1996/10
FIAT FIORINO NADWOZIE PEłNE (146_) 1.0 IE 33 KW 999 CM3 45 KM 1992/11->1996/04
FIAT FIORINO NADWOZIE PEłNE (146_) 1.2 50 KW 1242 CM3 68 KM 2004/01->
FIAT FIORINO NADWOZIE PEłNE (146_) 1.5 57 KW 1497 CM3 78 KM 1996/09->2004/12
FIAT FIORINO NADWOZIE PEłNE (146_) 1.5 SPI 49 KW 1497 CM3 67 KM 1994/11->1996/09
FIAT FIORINO PICK UP (146_) 1.0 42 KW 994 CM3 57 KM 1995/08->1995/11
FIAT FIORINO PICK UP (146_) 1.0 35 KW 994 CM3 47 KM 1994/01->1995/07
FIAT FIORINO PICK UP (146_) 1.5 ÁLCOOL 49 KW 1497 CM3 67 KM 1994/11->1996/09
FIAT FIORINO PICK UP (146_) 1.5 SPI 49 KW 1497 CM3 67 KM 1994/11->1996/09
FIAT PALIO (178BX) 1.0 56 KW 994 CM3 76 KM 1996/04->2003/10
FIAT PALIO (178BX) 1.0 40 KW 999 CM3 54 KM 2000/03->2005/02
FIAT PALIO (178BX) 1.0 45 KW 994 CM3 61 KM 1996/04->2003/10
FIAT PALIO (178BX) 1.0 ÁLCOOL 45 KW 994 CM3 61 KM 1999/03->2001/05
FIAT PALIO (178BX) 1.2 46 KW 1242 CM3 62 KM 2001/07->
FIAT PALIO (178BX) 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 1997/07->2002/08
FIAT PALIO (178BX) 1.2 50 KW 1242 CM3 68 KM 1999/06->2000/10
FIAT PALIO (178BX) 1.2 49 KW 1242 CM3 67 KM 2002/09->2003/10
FIAT PALIO (178BX) 1.2 54 KW 1242 CM3 73 KM 1998/06->
FIAT PALIO (178BX) 1.2 53 KW 1242 CM3 73 KM 2001/07->2005/06
FIAT PALIO (178BX) 1.4 51 KW 1372 CM3 69 KM 1996/04->2002/10
FIAT PALIO (178BX) 1.4 CAT 51 KW 1372 CM3 69 KM 1996/04->2001/08
FIAT PALIO (178BX) 1.5 56 KW 1497 CM3 76 KM 1996/04->1999/11
FIAT PALIO (178BX) 1.5 62 KW 1461 CM3 84 KM 2004/06->
FIAT PALIO (178BX) 1.5 57 KW 1497 CM3 77 KM 1996/04->2000/12
FIAT PALIO (178BX) 1.5 ÁLCOOL 57 KW 1497 CM3 77 KM 1998/08->2000/12
FIAT PALIO (178BX) 1.6 60 KW 1581 CM3 82 KM 1997/08->1999/09
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V 68 KW 1581 CM3 92 KM 1997/07->2000/10
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.0 45 KW 994 CM3 61 KM 1998/07->2003/10
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.2 50 KW 1242 CM3 68 KM 1999/06->2002/10
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.2 (178DX.G1A) 54 KW 1242 CM3 73 KM 1996/04->2001/02
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.2 (178DYA1A) 44 KW 1242 CM3 60 KM 2001/02->
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.2 EX 49 KW 1242 CM3 67 KM 2002/09->2004/02
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.2 FLEX 52 KW 1242 CM3 71 KM 2004/01->2005/12
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.2 FLEX 44 KW 1242 CM3 60 KM 1997/07->2002/08
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.2 LPG 44 KW 1242 CM3 60 KM 1997/07->2002/08
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.4 51 KW 1372 CM3 69 KM 1997/07->2001/08
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.5 62 KW 1461 CM3 84 KM 2002/02->
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.5 EX 56 KW 1497 CM3 76 KM 1997/02->1999/04
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.5 MPI ÁLCOOL 57 KW 1497 CM3 78 KM 1998/09->2004/02
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.6 70 KW 1581 CM3 95 KM 1997/07->
FIAT PALIO WEEKEND (178_) 1.6 16V 68 KW 1581 CM3 92 KM 1997/07->2003/10
FIAT PANDA (141_) 1000 4X4 33 KW 999 CM3 45 KM 1986/05->1994/12
FIAT PANDA (141_) 1000 I.E. CAT 33 KW 999 CM3 45 KM 1987/10->1998/08
FIAT PANDA (141_) 1100 37 KW 1108 CM3 50 KM 1991/05->1999/12
FIAT PANDA (141_) 1100 40 KW 1108 CM3 54 KM 1995/02->2003/09
FIAT PANDA (141_) 1100 4X4 40 KW 1108 CM3 54 KM 1995/02->2004/07
FIAT PANDA (141_) 1100 TREKKING 4X4 37 KW 1108 CM3 50 KM 1991/10->2004/07
FIAT PANDA (141_) 900 29 KW 899 CM3 40 KM 1992/04->1996/12
FIAT PANDA (169_) 1.1 40 KW 1108 CM3 54 KM 2003/09->
FIAT PANDA (169_) 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 2003/09->
FIAT PANDA (169_) 1.2 51 KW 1242 CM3 69 KM 2010/03->
FIAT PANDA (169_) 1.2 4X4 44 KW 1242 CM3 60 KM 2004/10->
FIAT PANDA (169_) 1.2 4X4 51 KW 1242 CM3 69 KM 2009/11->
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG 51 KW 1242 CM3 69 KM 2010/11->
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG 44 KW 1242 CM3 60 KM 2009/04->
FIAT PANDA (169_) 1.2 NATURAL POWER 44 KW 1242 CM3 60 KM 2007/01->2009/11
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 48 KW 964 CM3 65 KM 2012/02->
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 51 KW 1242 CM3 69 KM 2012/02->
FIAT PANDA VAN (141_) 1000 I.E 33 KW 999 CM3 45 KM 1992/08->2004/02
FIAT PANDA VAN (141_) 1.1 40 KW 1108 CM3 54 KM 2000/09->2004/02
FIAT PANDA VAN (141_) 1.1 37 KW 1108 CM3 50 KM 1991/05->1995/03
FIAT PANDA VAN (141_) 1.1 4X4 40 KW 1108 CM3 54 KM 2000/09->2004/02
FIAT PANDA VAN (169_) 1.1 40 KW 1108 CM3 54 KM 2004/09->
FIAT PANDA VAN (169_) 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 2004/09->
FIAT PANDA VAN (169_) 1.2 51 KW 1242 CM3 69 KM 2010/09->
FIAT PANDA VAN (169_) 1.2 4X4 44 KW 1242 CM3 60 KM 2004/09->
FIAT PANDA VAN (169_) 1.2 4X4 51 KW 1242 CM3 69 KM 2010/09->
FIAT PANDA VAN (169_) 1.2 LPG 51 KW 1242 CM3 69 KM 2010/09->
FIAT PANDA VAN (169_) 1.2 LPG 44 KW 1242 CM3 60 KM 2009/04->
FIAT PANDA VAN (169_) 1.2 NATURAL POWER 44 KW 1242 CM3 60 KM 2007/01->2009/11
FIAT PREMIO 1.5 49 KW 1497 CM3 67 KM 1985/03->1996/12
FIAT PREMIO 1.5 ÁLCOOL 49 KW 1497 CM3 67 KM 1992/06->1993/09
FIAT PREMIO 1.6 62 KW 1581 CM3 84 KM 1985/03->1996/12
FIAT PREMIO 1.6 I.E. 60 KW 1581 CM3 82 KM 1993/08->1996/12
FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V 63 KW 1242 CM3 86 KM 1997/04->1999/09
FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 40 KW 1108 CM3 54 KM 1993/09->1999/09
FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 1993/09->1999/09
FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 43 KW 1242 CM3 58 KM 1994/01->1999/09
FIAT PUNTO (176_) 75 1.2 54 KW 1242 CM3 73 KM 1993/10->1999/09
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW 1242 CM3 60 KM 1999/09->2010/12
FIAT PUNTO (188_) 1.2 BIFUEL 44 KW 1242 CM3 60 KM 2007/08->2012/03
FIAT PUNTO (188_) 1.2 NATURAL POWER 44 KW 1242 CM3 60 KM 2003/09->2012/03
FIAT PUNTO KABRIOLET (176_) 60 1.2 43 KW 1242 CM3 58 KM 1994/04->2000/06
FIAT PUNTO KABRIOLET (176_) 60 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 1995/05->2000/06
FIAT PUNTO KABRIOLET (176_) 85 16V 1.2 63 KW 1242 CM3 86 KM 1997/04->2000/06
FIAT PUNTO VAN (176_) 1.1 40 KW 1108 CM3 54 KM 1996/04->2000/02
FIAT PUNTO VAN (188_) 1.2 60 44 KW 1242 CM3 60 KM 2000/02->2009/10
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 29 KW 899 CM3 39 KM 1998/01->2010/01
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) 40 KW 1108 CM3 54 KM 1998/01->2010/01
FIAT SEICENTO / 600 VAN (287_) 0.9 (187AXA) 29 KW 899 CM3 39 KM 1998/01->2010/01
FIAT SEICENTO / 600 VAN (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW 1108 CM3 54 KM 1998/01->2010/01
FIAT SIENA (178_) 1.0 RST FIRE 40 KW 999 CM3 54 KM 2002/03->2005/02
FIAT SIENA (178_) 1.2 52 KW 1242 CM3 71 KM 2004/06->2009/12
FIAT SIENA (178_) 1.2 54 KW 1242 CM3 73 KM 1998/09->2009/12
FIAT SIENA (178_) 1.2 49 KW 1242 CM3 67 KM 2002/09->2004/02
FIAT SIENA (178_) 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 2001/09->2009/12
FIAT SIENA (178_) 1.2 FLEX 52 KW 1242 CM3 71 KM 2004/03->2005/05
FIAT SIENA (178_) 1.4 51 KW 1372 CM3 69 KM 1996/04->2009/12
FIAT SIENA (178_) 1.4 CAT 51 KW 1372 CM3 69 KM 1996/04->2009/12
FIAT SIENA (178_) 1.5 62 KW 1461 CM3 84 KM 2004/06->2009/12
FIAT SIENA (178_) 1.5 RST ÁLCOOL 57 KW 1497 CM3 78 KM 2002/09->2004/02
FIAT SIENA (178_) 1.6 60 KW 1581 CM3 82 KM 1997/09->2000/03
FIAT SIENA (178_) 1.6 ELX 8V 68 KW 1581 CM3 93 KM 1999/03->2000/03
FIAT STRADA PICK-UP (178_) 1.2 49 KW 1242 CM3 67 KM 2004/06->
FIAT STRADA PICK-UP (178_) 1.2 54 KW 1242 CM3 73 KM 1999/06->2006/12
FIAT STRADA PICK-UP (178_) 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 2003/04->
FIAT STRADA PICK-UP (178_) 1.5 56 KW 1497 CM3 76 KM 1998/09->2003/01
FIAT STRADA PICK-UP (178_) 1.5 ÁLCOOL 55 KW 1497 CM3 75 KM 1999/07->2004/02
FIAT STRADA PICK-UP (178_) 1.6 8V 68 KW 1580 CM3 92 KM 1998/11->
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 I.E. (159.AN) 81 KW 1756 CM3 110 KM 1990/03->1996/08
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 I.E. (159.AN) 77 KW 1756 CM3 105 KM 1992/03->1996/08
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 I.E. (159.AV) 76 KW 1756 CM3 103 KM 1993/09->1996/08
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 I.E. (159.AZ) 66 KW 1756 CM3 90 KM 1993/09->1996/08
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 I.E. (159.BY) 74 KW 1756 CM3 101 KM 1994/10->1996/08
FIAT TEMPRA (159_) 2.0 81 KW 1995 CM3 110 KM 1994/05->1998/12
FIAT TEMPRA (159_) 2.0 76 KW 1995 CM3 103 KM 1994/05->1998/12
FIAT TEMPRA (159_) 2.0 16V 93 KW 1995 CM3 126 KM 1995/10->1998/12
FIAT TEMPRA (159_) 2.0 ÁLCOOL 81 KW 1995 CM3 110 KM 1994/05->1998/12
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 I.E. (159.AN) 81 KW 1756 CM3 110 KM 1990/03->1996/08
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 I.E. (159.AN) 77 KW 1756 CM3 105 KM 1992/03->1993/12
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 I.E. (159.AV) 76 KW 1756 CM3 103 KM 1993/09->1996/08
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 I.E. (159.AZ) 66 KW 1756 CM3 90 KM 1993/09->1996/08
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 I.E. (159.BY) 74 KW 1756 CM3 101 KM 1994/10->1996/08
FIAT TIPO (160_) 1.8 I.E 71 KW 1756 CM3 97 KM 1993/03->1995/04
FIAT TIPO (160_) 1.8 I.E. 81 KW 1756 CM3 110 KM 1990/10->1993/06
FIAT TIPO (160_) 1.8 I.E. 66 KW 1756 CM3 90 KM 1993/09->1995/04
FIAT TIPO (160_) 1.8 I.E. (160.AY) 77 KW 1756 CM3 105 KM 1990/10->1993/06
FIAT TIPO (160_) 1.8 I.E. (160.ED) 76 KW 1756 CM3 103 KM 1993/04->1995/04
FIAT TIPO (160_) 1.8 I.E. (160.EQ, 160.AM) 74 KW 1756 CM3 101 KM 1994/10->1995/10
FIAT UNO (146_) 1.0 40 KW 999 CM3 54 KM 2004/01->2010/04
FIAT UNO (146_) 1.0 31 KW 999 CM3 42 KM 1989/06->1992/02
FIAT UNO (146_) 1.0 42 KW 994 CM3 57 KM 1993/05->2001/06
FIAT UNO (146_) 1.0 ÁLCOOL 40 KW 999 CM3 54 KM 1998/09->2003/12
FIAT UNO (146_) 1.0 IE 34 KW 999 CM3 46 KM 1998/05->2000/08
FIAT UNO (146_) 1.0 MILLE FIRE MPI 40 KW 999 CM3 54 KM 1998/09->2003/12
FIAT UNO (146_) 1.2 48 KW 1242 CM3 65 KM 2004/01->2010/04
FIAT UNO (146_) 1.3 52 KW 1297 CM3 71 KM 2002/03->2005/10
FIAT UNO (146_) 1.5 75 IE 56 KW 1498 CM3 76 KM 1994/01->1995/10
FIAT UNO (146_) 1.5 ÁLCOOL 49 KW 1497 CM3 67 KM 1993/10->1996/01
FIAT UNO (146_) 1.5 SPI 49 KW 1497 CM3 67 KM 1987/03->1996/01
FIAT UNO (146_) 45 I.E. 1.0 33 KW 999 CM3 45 KM 1984/04->1995/10
FIAT UNO (146_) 50 1.1 37 KW 1108 CM3 50 KM 1990/01->1993/12
FIAT UNO CARGO 1.0 40 KW 999 CM3 54 KM 2004/01->2009/12
FIAT UNO CARGO 1.5 57 KW 1497 CM3 78 KM 2000/03->2004/12
LAMBORGHINI
LANCIA
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 I.E. (835AC, 835BC) 80 KW 1756 CM3 109 KM 1989/09->1994/06
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 I.E. (835AT) 66 KW 1756 CM3 90 KM 1993/08->1999/07
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 I.E. (835BD, 835AD) 77 KW 1756 CM3 105 KM 1989/09->1999/07
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 I.E. (835FA) 74 KW 1756 CM3 101 KM 1994/07->1999/07
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 I.E. (835FA) 74 KW 1756 CM3 101 KM 1994/07->1999/07
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 16V HF EVO INTEGRALE (831AB.027) 155 KW 1995 CM3 211 KM 1993/06->1994/01
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 16V HF INTEGRALE (831AB.026) 144 KW 1995 CM3 196 KM 1989/03->1991/09
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 HF INTEGRALE (831AB.024S, 831AB.028) 130 KW 1995 CM3 177 KM 1986/12->1992/12
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 I.E. (836AE) 76 KW 1756 CM3 103 KM 1993/06->1999/08
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 I.E. (836AG, 836AL) 66 KW 1756 CM3 90 KM 1994/07->1999/08
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V (836AA, 836CA) 102 KW 1995 CM3 139 KM 1993/06->1999/08
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V TURBO (836AB) 137 KW 1995 CM3 186 KM 1993/06->1999/08
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V TURBO (836AS) 142 KW 1995 CM3 193 KM 1996/07->1999/08
LANCIA THEMA (834_) 2000 16V TURBO (834AC) 133 KW 1995 CM3 181 KM 1988/12->1990/06
LANCIA THEMA (834_) 2000 I.E. 16V (834AA) 108 KW 1995 CM3 147 KM 1988/05->1992/08
LANCIA THEMA (834_) 2000 I.E. 16V (834AI) 104 KW 1995 CM3 141 KM 1989/02->1992/05
LANCIA THEMA (834_) 2000 I.E. 16V TURBO (834AL) 130 KW 1995 CM3 177 KM 1989/04->1992/05
LANCIA THEMA (834_) 2000 I.E (834AB) 86 KW 1995 CM3 117 KM 1988/09->1992/05
LANCIA THEMA (834_) 2000 I.E. (834BV) 85 KW 1995 CM3 115 KM 1987/09->1992/05
LANCIA THEMA (834_) 2000 I.E.TURBO (834CV) 110 KW 1995 CM3 150 KM 1986/07->1990/05
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 I.E. 16V (834AA) 108 KW 1995 CM3 147 KM 1989/05->1992/08
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 I.E. 16V (834AI) 104 KW 1995 CM3 141 KM 1989/02->1992/05
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 I.E. 16V TURBO (834AC) 133 KW 1995 CM3 181 KM 1988/12->1990/06
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 I.E. 16V TURBO (834AL) 130 KW 1995 CM3 177 KM 1989/04->1993/03
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 TURBO 110 KW 1995 CM3 150 KM 1988/12->1992/03
LANCIA Y (840_) 1.1 (840AE) 40 KW 1108 CM3 54 KM 1995/11->2003/09
LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AD) 63 KW 1242 CM3 86 KM 1997/04->2003/09
LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) 59 KW 1242 CM3 80 KM 2000/10->2003/09
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 KW 1242 CM3 60 KM 1996/03->2003/09
LANCIA Y10 (156_) 1.1 FIRE (156AG) 40 KW 1108 CM3 54 KM 1995/01->1995/12
LANCIA Y10 (156_) 1.1 FIRE NAPęD NA 4 KOłA (156AG) 40 KW 1108 CM3 54 KM 1995/01->1995/12
LANCIA Y KMILON (312_) 1.2 51 KW 1242 CM3 69 KM 2011/05->
LANCIA Y KMILON (312_) 1.2 BIFUEL 49 KW 1242 CM3 67 KM 2011/05->
LANCIA Y KMILON (843_) 1.2 51 KW 1242 CM3 69 KM 2010/08->2011/12
LANCIA Y KMILON (843_) 1.2 59 KW 1242 CM3 80 KM 2003/10->2011/12
LANCIA Y KMILON (843_) 1.2 44 KW 1242 CM3 60 KM 2003/10->2011/12
Dostawa i płatność
od 9,90 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
5 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

NR KONTA: ALIOR - 46 2490 0005 0000 4500 3008 6234

Punkty odbioru

MOTO EQUIP CZĘŚCI SAMOCHODOWE
ADAMA MARCZYŃSKIEGO 6
31-231 KRAKÓW
woj. małopolskie
email: allegro@motoequip.pl

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

MOTO EQUIP
ADAMA MARCZYŃSKIEGO 6
31-231 KRAKÓW
Dodatkowe informacje

Proszę odsyłanie towaru wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym: (zaznacz poniższy link i wklej w pole adresu do przeglądarki) http://www.motoequip.pl/allegro_img/REKLAMACJA.pdf

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MOTO EQUIP
ADAMA MARCZYŃSKIEGO 6
31-231 KRAKÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Proszę o odsyłanie towaru wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (zaznacz poniższy link i wklej w pole adresu do przeglądarki)


http://www.motoequip.pl/allegro_img/ZWROT.pdf

O sprzedającym
Moto-Equip
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

32563

 

208

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • +48 883 901 900
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

UWAGA !! UWAGA !! UWAGA !! UWAGA !! UWAGA !! UWAGA !! PUNKT ODBIORU TOWARÓW ZAKUPIONYCH NA ALLEGRO: MOTO EQUIP UL. ADAMA MARCZYŃSKIEGO 6 (GARAŻ) 31-231 KRAKÓW KORESPONDENCJĘ, ZWROTY I REKLAMACJE PROSIMY RÓWNIEŻ WYSYŁAĆ NA ADRES W KRAKOWIE

Pozostałe informacje

email: allegro@motoequip.pl
telefon: +48 883 901 900