Cerebral Necrose / Soldableurkthal - Split 7EP (6542255784)

zakończona
8,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • List polecony ekonomiczny 5,10 zł
 • List polecony priorytetowy 6,70 zł
 • lokalizacja: Bialystok
 • czas wysyłki: do 4 dni
 • stan: używany
 • rozmiar płyty: 7 caliVinyl Record and Trading Card Game


Witamy w naszym sklepie "vr-tcg"

w ofercie mamy bardzo wiele kolekcji (muzycznych, karcianych, naklejek, figurek czy zabawek), także na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapewniamy zakupy w atrakcyjnych cenach, przy niskich kosztach dostawy.

Przedmiotem licytacji jest płyta winylowa:

Cerebral Necrose / Soldableurkthal - Split

( FRA.intense Death – Grind / brutal Grindcore )

Płyta w stanie bardzo dobrym, okładka w stanie bardzo dobrym (real foto)

Kontakt

VR-TCG
Maciej Stolarewski
ul. W. Lewandowskiego 3/9
15-124 Białystok
NIP: 5421329740
REGON: 362142225

Warunki zakupu

Koszty wysyłki oraz terminy realizacji podane są w zakładce "Dostawa i płatność". Zazwyczaj staramy się wysyłać towar nie licząc dnia wpłaty w ciągu 2 następnych dni roboczych.
Nie wysyłamy za pobraniem.
Każda przesyłka jest starannie zapakowana i odpowiednio zabezpieczona.
Czy kupujesz przedmiot na "kup teraz" czy w licytacji rób to rozważnie. Czytaj dokładnie opisy, zawsze staramy się towar opisać rzetelnie i zobrazować zdjęciami.
Na wpłatę czekamy do 7 dni, później brak wpłaty zgłaszamy do allegro i wystawiamy odpowiedni komentarz.

Płatności

PayU - poprzez system płatności Grupy Allegro
Przelewem na konto:
VR-TCG Maciej Stolarewski
85 1050 1823 1000 0092 1506 9072

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 85105018231000009215069072
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 7 dni
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni
List polecony priorytetowy 6,70 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List polecony ekonomiczny 5,10 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 7 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 80
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 80
przybliżony czas realizacji: 7 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Maciej Stolarewski prowadzący działalność pod firmą VR-TCG Maciej Stolarewski, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej prowadzona przez Ministra Gospodarki. VR-TCG Maciej Stolarewski ul. Walentego Lewandowskiego 3 lok. 9 15-124 Białystok REGON: 362142225 NIP: 5421329740

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
VR-TCG Maciej Stolarewski prowadzi sprzedaż detaliczną drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu allegro.pl pod nickiem VR-TCG 1. VR-TCG Maciej Stolarewski ul. Walentego Lewandowskiego 3 lok. 9 15-124 Białystok REGON: 362142225, NIP: 5421329740 kontakt: sklep@vr-tcg.com 2. Wszelkie zwroty towaru należy dokonywać pod adresem: VR-TCG Maciej Stolarewski ul. Walentego Lewandowskiego 3 lok. 9 15-124 Białystok 3. Prawo odstąpienia od umowy. a. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub - w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. b. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@vr-tcg.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: VR-TCG Maciej Stolarewski ul. Walentego Lewandowskiego 3 lok. 9 15-124 Białystok c. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): VR-TCG Maciej Stolarewski ul. Walentego Lewandowskiego 3 lok. 9 15-124 Białystok Ja (imię, nazwisko Kupującego) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy (nazwy kupionych rzeczy), numer oferty Data zawarcia umowy to , data odbioru Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej) 4. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

VR-TCG Maciej Stolarewski prowadzi sprzedaż detaliczną drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu allegro.pl pod nickiem VR-TCG 1. VR-TCG Maciej Stolarewski ul. Walentego Lewandowskiego 3 lok. 9 15-124 Białystok REGON: 362142225, NIP: 5421329740 kontakt: sklep@vr-tcg.com 2. Wszelkie reklamacje oraz zwroty towaru należy dokonywać pod adresem: VR-TCG Maciej Stolarewski ul. Walentego Lewandowskiego 3 lok. 9 15-124 Białystok 3. Procedura reklamacji. a. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@vr-tcg.com lub w formie pisemnej na adres: VR-TCG Maciej Stolarewski ul. Walentego Lewandowskiego 3 lok. 9 15-124 Białystok Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nick z Allegro, telefon kontaktowy, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. b. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. c. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. d. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

1. Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 2. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia r oszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".