centrum do okien weinig unicontrol 10 (6912011931)

zakończona
27 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 5850.0 [kg]

Sprzedam centrum do okien Weinig Unicontrol 10

Rok produkcji 1991

Liczba wrzecion czopujących - 1

Liczba wrzecion profilujacych - 3

Długość wrzeciona czopującego - 600 mm

Długość wrzeciona profilującego - 285 mm

Stała wysokość skoku - 85 mm

Wyposażone do profilowania - tak

Sterowanie pulpitem

Wrzeciona poziome - 2

Powrót materiału

Stacja zmienna

Okno łukowe - tak

Felcowanie bez wyrywania końcówek

Wrzeciono współbieżne

Powierzchnia min. dł/szer/wys 9800x3500 mm

Waga 5850 kg

W razie pytań proszę dzwonić. tel. 519 140 944

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, to można go zwrócić bez podania przyczyn w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. Odstąpić od umowy można drogą mailową na adres: faber2012@wp.pl w tytule proszę zawrzeć ZWROT TOWARU lub pisemnie na adres sprzedawcy (Faber, ul. Bawełniana 19/21, 97-300 Piotrków Trybunalski) Koszty odesłania towaru przy zwrocie ponosi kupujący. Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma 7 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić kupującemu pieniądze w ciągu 10 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrócenia towaru. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Zwracane towary nie mogą mieć żadnych śladów uszkodzeń. Zwracany towar powinien być zapakowanym w pudełko kartonowe. Po informacji mailowej bądź pisemnej o zwrocie towar należy odesłać razem z paragonem lub fakturą oraz formularzem ZWROTU na adres sprzedawcy (Faber, ul. Bawełniana 19/21, 97-300 Piotrków Trybunalski). W przypadku zwrotu towaru nie zwracamy kosztów przesyłki. Koszt przesyłki zwracanej pokrywa kupujący. Zwrotu pieniędzy za towar dokonujemy przelewem na wskazane przez klienta konto bankowe. W przypadku wymiany towaru można dokonać jego wymiany w terminie do 7 dni od daty jego doręczenia. Towar należy odesłać na adres nadawcy (Faber, ul. Bawełniana 19/21, 97-300 Piotrków Trybunalski) . Koszt wysyłki w obie strony w przypadku wymiany ponosi kupujący. Jeśli otrzymany towar jest niezgodny z zamówionym, tzn. błędnie wysłany kolor lub towar proszę o kontakt pod adresem faber2012@wp.pl . Po otrzymaniu paczki z towarem i stwierdzeniu naszej pomyłki lub wadliwości towaru, paczka z wymienionym towarem jest odsyłana do klienta na nasz koszt. Wszelkie zwroty i przesyłki wysłane na koszt firmy FABER nie będą odbierane.

reklamacje

Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie towaru podczas transportu. Jeżeli paczka wysłana kurierem zostanie rozerwana, uszkodzona lub zgnieciona konieczne jest spisanie wraz z kurierem protokołu szkody. Na podstawie tego protokołu szkody będą rozpatrywane uszkodzenia, które powstały podczas transportu. W przypadku wymiany towaru można dokonać jego wymiany w terminie do 7 dni od daty jego doręczenia. Towar należy odesłać na adres nadawcy (Faber, ul. Bawełniana 19/21, 97-300 Piotrków Trybunalski) . Koszt wysyłki w obie strony w przypadku wymiany ponosi kupujący. Jeśli otrzymany towar jest niezgodny z zamówionym, tzn. błędnie wysłany kolor lub towar proszę o kontakt pod adresem faber2012@wp.pl . Po otrzymaniu paczki z towarem i stwierdzeniu naszej pomyłki lub wadliwości towaru, paczka z wymienionym towarem jest odsyłana do klienta na nasz koszt. Wszelkie zwroty i przesyłki wysłane na koszt firmy FABER nie będą odbierane.

pozostałe informacje

1. Po dokonaniu zakupu proszę o wybranie formy płatności ( z góry na konto czy przy odbiorze za pobraniem) w formularzu allegro lub mailem na adres: faber2012@wp.pl Prosimy o podanie w formularzu bądź mailu: - numeru wybranego koloru - podanie szerokości folii, - i opcji: mat bądź połysk. 2. Czas realizacji po zaksięgowaniu wpłaty lub wybraniu formy płatności: od 24h do 3 dni roboczych. Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00. 3. Termin dostarczenia to zwykle 1-2 dni roboczych w przypadku firmy kurierskiej. 4. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD . 5. Po wysłaniu przesyłki za paczkę odpowiada przewoźnik. 6. Koszty wysyłki podane są w każdej aukcji w zakładce ,, DOSTAWA i PŁATNOŚĆ''. 7. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wysyłki paczki za pobraniem w przypadku wątpliwości dotyczących kupującego. 8. Do każdej zakupionej rzeczy dołączony jest paragon fiskalny, jeżeli życzysz sobie fakturę VAT – wyślij nam dane do faktury w formularzu allegro lub mailem natychmiast po licytacji. 9. W przypadku płatności z góry pieniądze prosimy przesłać na konto: FABER BZWBK: 44 1090 2705 0000 0001 2203 8542 W tytule przelewu podaj swój Nick (login) z allegro oraz nr transakcji. - w przypadku braku wpłaty w tym terminie zamówienie zostanie anulowane po czym wystąpimy do allegro o zwrot prowizji 10. Po otrzymaniu od Allegro informacji o Państwa zakupie wysyłamy mailem do Państwa potwierdzenie dokonania zakupu wraz z potwierdzeniem nadania paczki zawierającym Nr przesyłki (kurier) i kwota ewentualnego pobrania jeżeli takowa opcja została wybrana. 11. W przypadku braku któregoś z kolorów przesyłka może przesunąć się o dzień roboczy, o czym będą Państwo poinformowani. 12. W przypadku zakupu całej rolki folii nie ma możliwości zakupu za pobraniem. 13. Jeśli kolor nie spełnia oczekiwań może zostać wymieniony na inny odcień wybrany z palety kolorów. 14. W przypadku wymiany towaru można dokonać jego wymiany w terminie do 7 dni od daty jego doręczenia. Towar należy odesłać na adres nadawcy (Faber, ul. Bawełniana 19/21, 97-300 Piotrków Trybunalski) . Koszt wysyłki w obie strony w przypadku wymiany ponosi kupujący. Jeśli otrzymany towar jest niezgodny z zamówionym, tzn. błędnie wysłany kolor lub towar proszę o kontakt pod adresem faber2012@wp.pl . Po otrzymaniu paczki z towarem i stwierdzeniu naszej pomyłki lub wadliwości towaru, paczka z wymienionym towarem jest odsyłana do klienta na nasz koszt. Wszelkie zwroty i przesyłki wysłane na koszt firmy FABER nie będą odbierane.