Centrala wentylacyjna Onyx Dream 400 (6930850889)

zakończona
6 696,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska gratis
  • lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, Polska
  • czas wysyłki: do 10 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Aukcja dotyczy montażu i uruchomienia centrali wentylacyjnej Onyx Dream 200 ze sterownikiem tygodniowym LCD firmy Frapol przeznaczonej dla budownictwa jednorodzinnego.

Podana cena zawiera 8% podatku VAT i dotyczy wyłącznie osób fizycznych realizujących budowę, która nie przekracza powierzchni 300m2.

Usługa uwzględnia dojazd w obrębie 50 kilometrów od siedziby firmy lub 50 kilometrów od Dębicy (Podkarpackie), dostawę, montaż i uruchomienie centrali wentylacyjnej z przyłączem do istniejącej instalacji wentylacyjnej (kanał nawiewny, wyciągowy, czerpni i wyrzutni), instalacji elektrycznej oraz instalacji kanalizacyjnej doprowadzonych na odległość 1 metra do miejsca montażu rekuperatora.

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­----------

Centrale Onyx Dream są urządzeniami stanowiącymi główny element systemu wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła. Zapewnia on ciągły dopływ świeżego powietrza do pomieszczeń mieszkalnych, usuwając jednocześnie powietrze zużyte, redukując przy tym poziom dwutlenku węgla oraz wilgoci. Poprzez ciągłą filtrację zapobiega ponadto wszelkim reakcjom alergicznym, spowodowanymi wnikaniem pyłków (alergenów), a także rozwojowi wirusów, bakterii i grzybów.

Obudowa centrali wykonana jest z blach stalowych, obustronnie ocynkowanych. Pod względem akustycznym i termicznym obudowa zabezpieczona jest warstwą wełny mineralnej.

Wymiennik ciepła typu Recair Sensitive jest opatentowanym rekuperatorem przeznaczonym do odzyskiwania ciepła w systemach wentylacyjnych dla domów, biur, sklepów itp.

Układ sterujący centralą wentylacyjną wyposażony jest w sterownik mikroprocesorowy z czytelnym dużym wyświetlaczem LCD. Zastosowany system umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem przy pomocy komputera lub urządzenia przenośnego.

Centrala jest wyposażona w wentylatory z silnikami EC i wirnikami RediCal.

Dane techniczne centrali: Onyx Dream 400

Klasa jednostkowego zużycia energii

A

Napięcie zasilania

230V AC/50Hz

Wydatek nominalny powietrza (50Pa)

400 m3/h

Zakres wydajności

160-475 m3/h

Spręż dyspozycyjny

0-500 Pa

Pobór mocy wentylatorów

(przy max obciążeniu)

max 180 W

Moc nagrzewnicy wstępnej

max 500 W

Poziom mocy akustycznej

48 dB(A)

Sprawność odzysku ciepła

do 95%

Wymiary (wys. x szer. x gł.)

735x700x675 mm

Waga

48 kg

Obejście wymiennika ciepła (by-pass)

tak

Zakres temperatur pracy

5 ÷ 45 ºC

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­----------

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółowym doborem i wyceną dla konkretnej inwestycji prześlij nam rzuty, przekroje budynku oraz lokalizację budowy a przygotujemy bezpłatną kompleksową ofertę.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 66 1050 1272 1000 0092 0678 0588
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 11 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

CTH
Augustynika 15
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP: 872-209-34-52
REGON: 241598114

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
CTH Łukasz Wróbel
Mikołaja Kopernika 34
41-300 Dąbrowa Górnicza
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku zwrotu towaru (odstąpienia od umowy) Klient, po wcześniejszym poinformowaniu Sprzedawcy o swoim zamiarze drogą mailową lub za pomocą tradycyjnej poczty, zobowiązany jest odesłać towar na adres: CTH Łukasz Wróbel, ul. Kopernika 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza. Złożone oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zawierać: - kompletne dane Kupującego (imię, nazwisko, adres), - datę odbioru towaru, - numer dowodu zakupu (paragon, faktura), - numer rachunku bankowego do zwrotu należności za towar. Do zwrotu należy dołączyć oryginalny dowód zakupu. Koszt zwrotu towaru pokrywa Kupujący. Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Zwrot wartości zakupionego towaru zostanie wykonany po zwrotnym otrzymaniu przesyłki i pozytywnej weryfikacji jej stanu przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient lub w inny ustalony wcześniej sposób. Zwracany towar musi być nieużywany, w oryginalnym nie uszkodzonym opakowaniu, kompletny i niezniszczony.

reklamacje

Każdy zakupiony towar jest objęty gwarancją lub rękojmią zgodnie z prawem Polskim i warunkami gwarancji określonymi przez producenta towaru, którego dotyczą. Towar może zostać wymieniony na wolny od usterek lub naprawiony jeśli ma wady fabryczne ujawnione przed upływem dwóch lat od daty wydania towaru Kupującemu. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamację dotyczącą zakupionego towaru na adres poczty elektronicznej biuro@ceteha.com lub za pomocą tradycyjnej poczty na adres biura handlowego. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać: - kompletne dane Kupującego (imię, nazwisko, adres), - datę odbioru towaru, - numer dowodu zakupu (paragon, faktura), - opis usterki i okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli informacje zawarte w reklamacji są niekompletne Sprzedający przed rozpatrzeniem reklamacji zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie. Rozpatrzenie reklamacji zostanie dokonane w okresie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

pozostałe informacje

Wysyłka zakupionych towarów najczęściej jest realizowana do pięciu dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego, niemniej jednak dostawa może ulec opóźnieniu z przyczyn niezależnych od Sprzedającego o czym Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany. Nie odpowiadamy za opóźnienia wynikające z winy firm dostawczych. Jeżeli paczka zostanie nie odebrana z winy Kupującego jest on zobowiązany pokryć koszty transportu zwrotnego. Wystawiamy faktury VAT Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua Nie sprzedaję towarów za granicę.