Centrala nawiewna nagrzewnica Harmann FFHC 315 (6910994855)

zakończona
4 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 32.0 [kg]
 • uszkodzony: nie

Witam,

mam do sprzedania centralę nawiewną Harmann FFHC 315/9.0/1100T. Nagrzewnica była kupiona w 2011 roku i zamontowana i tylko raz włączona w celu sprawdzenia.

Jest w pełni sprawna i kompletna (razem ze sterownikiem, instrukcją i kablami). Jako gratis dodaję Wentylator dachowy wyciągowy

Cena do negocjacji. Telefon: 601537283.

Link do strony producenta: http://www.harmann.p­l/produkty/produkt/f­fhc.html

Możliwa wysyłka kurierem paletowym.

Opis:

 • kompaktowa centralka nawiewna typu "plug and play";
 • zintegrowana nagrzewnica elektryczna;
 • zintegrowana automatyka, wraz z panelem sterującym;
 • możliwość podłączenia wentylatora wyciągowego;
 • metalowa obudowa izolowana termicznie oraz akustycznie;
 • wentylator z 3 stopniami pracy;
 • cicha i niezawodna praca;

Konstrukcja:

Centrale typu FFHC cechuje kompaktowa, zwarta budowa, wewnątrz zabudowane zostały następujące elementy: filtr, wentylator, nagrzewnica elektryczna oraz automatyka. Centrale w całości wykonane są z podwójnego płaszcza z arkuszy blachy stalowej ocynkowanej, wypełnionych wewnątrz wełną mineralną o grubości 30 mm. Ścianki centrali od wewnątrz pokryte zostały powłoką materiału z włókna szklanego, który dodatkowo redukuje hałas na wlocie, oraz wylocie z centrali. Za jakość powietrza nawiewanego odpowiada filtr o dużej powierzchni absorpcji zanieczyszczeń typu Z klasy G4, opcjonalnie dostępne są również filtry klasy EU5 lub EU7. Łatwość obsługi i eksploatacji zapewnia wbudowana automatyka wraz ze zdalnym panelem sterującym umożliwiającym nastawę wszystkich najważniejszych parametrów pracy, oraz łatwo demontowalna pokrywa inspekcyjna.

Nagrzewnica:

W celu osiągnięcia żądanych parametrów powietrza nawiewanego zastosowano nagrzewnice elektryczne jednofazowe o mocy 3000W (FFHC 125, 150 i 160), oraz trójfazowe o mocach 4500W (FFHC 200), oraz 9000W (FFHC 250 i 315). Zastosowana automatyka steruje pracą nagrzewnic elektrycznych w sposób optymalny w celu minimalizacji kosztów eksploatacyjnych.

Wentylatory:

Element nawiewu powietrza stanowią wydajne wentylatory promieniowe jednostronnie ssące o łopatkach pochylonych do tyłu zasilane prądem jednofazowym (230V, 50Hz). Wentylatory mogą pracować na trzech biegach ustawianych poprzez automatykę w zależności od potrzeb.

Sterowanie i automatyka:

Centrale są gotowe do użycia, okablowane, z zainstalowaną automatyką oraz panelem zdalnego sterowania z przewodem przyłączeniowym. Do podstawowych funkcji automatyki należą min.: włącz/wyłącz, nastawa temperatury nawiewu, nastawa żądanej prędkości pracy wentylatora, programator czasowy, kontrola błędów oraz sygnalizacja awarii. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia opcjonalnego wentylatora wyciągowego, oraz jego integracja z wentylatorem nawiewnym.

Zastosowanie:

Centrale nawiewne FFHC znajdują zastosowanie we wszelkich instalacjach wentylacyjnych nawiewnych, a dzięki możliwości zintegrowania dodatkowego wentylatora wyciągowego można uzyskać kompletny system wentylacji pomieszczeń domów jednorodzinnych, małych biur, sklepów, sal lekcyjnych i konferencyjnych, aptek, przychodni, itp. Małe gabaryty i łatwy dostęp serwisowy do wszystkich elementów umożliwiają montaż na strychu, w maszynowni, pomieszczeniu gospodarczym, jak również na podwieszenie centrali do sufitu.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje