CEGŁA PUSTAK 25 P+W POROTHERM LEIER TARNÓW zHDS-em (6542295215)

zakończona
2,71 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 0,57 zł
  • lokalizacja: Zakopane
  • czas wysyłki: do 4 dni
  • waga (z opakowaniem): 1200.00 [kg]
Zapraszam Państwa do zakupu pustaka ceramicznego POROTHERM 25 P+W firmy Leier Tarnów klasa 15 o wymiarach 250x375x238mm .Cena pustaka Leier Tarnów netto 2,71+23%VAT=3,34 brutto .Cena transportu uzależniona od odległości od cegielni do klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie na telefon. Sprzedajemy tylko z naszą dostawą w ilościach całosamochodowych -1.440- 72szt na palecie. Wystawiamy faktury VAT. Płatność kierowcy po dostarczeniu na plac budowy, każdorazowo do materiału dostarczamy atesty na pustaki .Cena KUP-TERAZ dotyczy 1 szt. pustaka 25 P+W firmy Leier Tarnów bez kosztów transportu .NIE POBIERAMY ZALICZEK.. Tel. 51-719-3770. Obsługujemy tylko woj: Małopolskie, Świętokrzyskie, Lubelskie( część zachodnią i południową) Śląskie.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 0,57 zł
kolejna sztuka: 0,57 zł
maksymalnie w paczce: 1584
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje
Płatność kierowcy po dostarczeniu na Państwa plac budowy.Nie pobieramy zaliczek.Ze względu na duże koszty transportu dostarczamy do województw: Małoplskiego, Śląskiego, Świętokrzyskiego,Lubelskiego, Podkarpackiego
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma "BOODOVA-WRÓBEL" jest największym w Kraju dystrybutorem materiałów konstrukcyjnych takich jak cegły , pustaki, beton komórkowy, gazobeton. Posiadamy sieć biur sprzedaży Katowice, Kraków,Łódź,Poznań,Wrocław,Kielce,Zakopane, Rzeszów ,Radom, Warszawa, Lublin mogących zapewnić Państwu bardzo atrakcyjne ceny materiałów ściennych. Zapewniamy Państwu transport po najniższych kosztach, transport cało pojazdowy na terenie Kraju i Europy realizujemy za pośrednictwem renomowanych firm transportowych i spedycyjnych, mamy wypracowane bardzo dobre stawki, gwarantujemy konkurencyjne ceny. Nie zarabiamy na transporcie (re fakturujemy). ZAPRASZAMY, ZAPRASZAMY ,ZAPRASZAMY !!!

kontakt

pozostałe informacje

Dostawa do południowo-wschodniej części Polski (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie) z rozładunkiem HDS- płatność kierowcy, do pozostałych województw w Polsce dostawa naczepami plandekami,transportem spedycyjnym.