CASTROL GTX HIGH MILEAGE 1L. (7209462003)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
17,64 zł
z 20 sztuk
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 17,21 zł
 • Pocztex Kurier48 19,56 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,13 zł
 • lokalizacja: Stargard, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • pojemność opakowania [l]: 1 [l]
 • marka: Castrol
 • klasa lepkości SAE: 15W-40
 • pojemność opakowania: 1 l
 • przeznaczenie: samochody osobowe, inne

Opis

Castrol GTXHigh Mileage jest niekonwencjonalnym, mineralnym olejem silnikowym klasy SAE 15W-40 opracowanym specjalnie do samochodów osobowych z dużym przebiegiem. Zalecany do stosowania w silnikach benzynowych oraz wysokoprężnych samochodów z przebiegiem powyżej 100 000 km. Jego specjalny pakiet dodatków pomaga przedłużyć ?życie? Twojego silnika. Zawiera specjalne dodatki przywracające elastyczność uszczelnieniom silnika. Zalecany do wszystkich silników wykazujących zwiększone zużycie oleju, smarowanych dotychczas olejami syntetycznymi, półsyntetycznymi czy mineralnymi. Podstawowe zalety i korzyści: 1. Unikalna formulacja przeciwzużyciowa zapobiega zużyciu silnika przedłużając jego żywotność. 2. Specjalne dodatki przywracające elastyczność uszczelnieniom silnika umożliwiają mniejsze zużycie oleju i minimalizują wycieki. 3. Niskie zużycie oleju ze względu na niskie straty przy odparowaniu w dużych temperaturach. 4. Charakterystyka lepkościowa umożliwia utrzymywanie wysokiego ciśnienia smarowania we wszystkich temperaturach pracy silnika. 5. Mieszalny z innymi markowymi olejami silnikowymi.

Dostawa i płatność
od 17,21 zł

Lokalizacja: Stargard, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,21 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
1-2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
19,56 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
24,48 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,13 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Mirosław Rybkowski "PESTA2" zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej  reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do  poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie  rozpatrzona. Mirosław Rybkowski "PESTA2" nie jest producentem towarów.   Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru  na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli  dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać  swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym  serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Mirosław Rybkowski "PESTA2"
Ul. Gdańska 4F
73-110 Stargard
Dodatkowe informacje

  

Reklamacje związane z zamówieniami
 

Mirosław Rybkowski "PESTA2" jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres sklep@pesta.com.pl . Mirosław Rybkowski "PESTA2" zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. Mirosław Rybkowski "PESTA2" nie jest producentem towarów.  Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mirosław Rybkowski "PESTA2"
Ul. Gdańska 4F
73-110 Stargard

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu z naszej oferty przysługuje – na podstawie przepisów prawa –prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: Mirosław Rybkowski "PESTA2", Ul. Gdańska 4F, 73-110 Stargard lub email: sklep@pesta.com.pl

 

Termin:

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.


Zwrot świadczeń:

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. 

Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: Mirosław Rybkowski "PESTA2", Ul. Gdańska 4F, 73-110 Stargard

 

Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Mirosław Rybkowski "PESTA2" świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

 

Wyłączenie prawa odstąpienia:

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

rozpoczęcia – za zgodą konsumenta – świadczenia usług, przed upływem terminu 14 dni od zawarcia umowy; umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym ; towarów (usług) o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu;

O sprzedającym
PESTA2_ZST
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Kontakt

 • +48********* (pokaż)
 • 915****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma PESTA powstała w grudniu 1999 roku.  

Na początku zorientowana była głównie na dystrybucję olejów, smarów i akcesoriów motoryzacyjnych. Z biegiem czasu, ze średnich rozmiarów hurtowni, PESTA 2 Mirosław Rybkowski zmieniła się w działające na wielu płaszczyznach przedsiębiorstwo, posiadające duże zaplecze magazynowe oraz znacznie bogatszy asortyment towarowy. 

Rok 2006 był rokiem przełomowym w historii firmy - zakupiona została pierwsza nieruchomość - hala magazynowa wraz z pomieszczeniami biurowymi. W roku 2008 nabyliśmy kolejne budynki magazynowe, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie firmy, co pozwoliło na dalszą, zdecydowaną transformację w przedsiębiorstwo wielobranżowe.  

We wrześniu 2009 roku uruchomiona została hurtowa sprzedaż opon, felg i dętek oraz świadczenie usług wulkanizacyjnych. W niedługim czasie ofertę usług wulkanizacyjnych wzbogaciliśmy o serwis mobilny, umożliwiający wykonanie naprawy opon do 56 cali, bezpośrednio u klienta. 

W roku 2012 naszą ofertę rozszerzyliśmy o obsługę i naprawę urządzeń klimatyzacyjnych, zainstalowanych w pojazdach samochodowych oraz maszynach i ciągnikach rolniczych. Dzięki mobilnemu serwisowi, usługi w tym zakresie świadczymy również w miejscu wskazanym przez klienta. 

1999 -> 2006 -> 2008 -> 2009 -> 2012 -> 2015 

Nowe towary, nowe usługi, coraz wyższa jakość – zawsze krok przed konkurencją. 

Obecnie jesteśmy dominującą na rynku zachodniopomorskim hurtownią, posiadającą w ofercie: 

Oleje i smary firm: Castrol, Mobil, Statoil, Fuchs, Elf, Shell, BP, Texaco i Lotos 

Akcesoria i chemię warsztatową firm: W8, K2, Versachem, Cyclo, STP, 

Filtry: do maszyn budowlanych, rolniczych, samochodów ciężarowych i osobowych w pełnym asortymencie 

Opony budowlane, rolnicze i leśne, do samochodów ciężarowych, osobowych oraz przemysłowe, 

Serwis usług wulkanizacyjny i wózków widłowych. 

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych. 

Dążymy do utrzymywania bezpośredniego kontaktu z klientem, rozpoznawania jego potrzeb i rozwiązywania zaistniałych problemów. Odpowiednie stany magazynowe oraz własna flota transportowa umożliwiają nam szybką i sprawną realizację zamówień. 

Jednym z priorytetów w działalności firmy jest ochrona środowiska. W roku 2012 rozpoczęliśmy proces wymiany floty na zasilaną przyjaznym dla środowiska naturalnego sprężonym gazem ziemnym. Uruchomiliśmy stację sprężania gazu wraz z instalacją tankującą. Do chwili obecnej wymieniliśmy 25 pojazdów. Proces ten trwa cały czas. 

Kolejny rok, kolejne inwestycje. W 2014 roku zostały zakupione hale magazynowe na terenie Stargardzkiej strefy przemysłowej przy ul. I Brygady 35 12000m2 Działka 5000m2 Hale 500m2 Biura 

Jakość i niezawodność to wartości, na które kładziemy szczególny nacisk. Zaufało nam już około 6000 firm. Są to przedsiębiorstwa transportowe, budowlane, żeglugowe, rolne, przemysłowe, stacje paliw i sklepy motoryzacyjne. O osiągniętym przez nas statusie i wysokiej renomie świadczy niewątpliwie zawarta z Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. umowa na dystrybucję i serwis wózków widłowych. 

W miejscu naszej poprzedniej siedziby przy ulicy Gdańskiej stworzyliśmy nowoczesny, profesjonalny sklep o pow. 450m2 ,przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.  

Rok 2014 zakończyliśmy nagrodą Prezydenta Miasta Stargardu dla Przedsiębiorcy roku 2014. W roku 2015 została przyznana nagroda Stargardzkiej Izby Gospodarczej dla Lidera Stargardzkiego Biznesu w skali średniego przedsiębiorstwa.  

Sponsorujemy : Ludowy Klub Sportowy FENIKS PESTA Stargard, klub kolarski JF Duet w Goleniowie, Mistrzostwa Polski w kategorii młodzików indywidualnie i drużynowo. ogólnopolski wyścig kolarski MTB dookoła jeziora Miedwie. 

W trzecim kwartale 2015 roku, zakupiona została zabytkowa lokomotywa parowa PT47 z 1949 roku. Po zakończeniu trwającej obecnie renowacji, stanie na specjalnie przygotowanym torowisku, na terenie firmy PESTA2 w Stargardzie Szczecińskim. W ten sposób pragniemy, przynajmniej częściowo, przywrócić i wyeksponować pierwotny charakter obiektu.  „ PT- 47 jest to parowóz przeznaczony do prowadzenia pociągów pospiesznych. Cztery osie napędowe i 2000 KM pozwalają osiągać prędkość do 110 km / h. Posiada on automatyczny podajnik węgla i mieszczący 27 m3 wody tender. Ogółem zbudowano 180 sztuk parowozów tej serii. Nasz egzemplarz został wyprodukowany w Chrzanowie w 1949 roku. Parowóz posiada kocioł zbudowany w Sosnowcu o numerze 12625. Od 30.10.1969 posiada on kocioł o numerze fabrycznym 12440 zbudowany również w Sosnowcu. ” 

Pesta 2 Mirosław Rybkowski to przedsiębiorstwo o ugruntowanej, silnej pozycji na rynku. Ciągły rozwój i realizowane inwestycje, czynią z firmy stabilnego, godnego zaufania partnera dla kontrahentów, banków oraz zatrudnionych pracowników, wiążących z nim swoją zawodową przyszłość. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby PESTA była symbolem niezawodności, wysokiej jakości i gwarantowanej satysfakcji. 

Firma PESTA 2 Mirosław Rybkowski zatrudnia 57 pracowników. Wykwalifikowany personel zapewnia fachowe doradztwo techniczne oraz profesjonalną obsługę. 

Struktura firmy 

Właściciel Mirosław Rybkowski  

Kierownik zakładu Bartosz Rybkowski 

Serwis wulkanizacji i hurtownia opon 7 pracowników 

Serwis, wynajem i sprzedaż wózków widłowych 9 pracowników 

Serwis klimatyzacji 1 pracownik 

Sprzedaż olejów i akcesoriów na zasadzie vansellingu 4 pracowników 

Księgowość i windykacja 4 pracowników 

Hurtownia olejów i filtrów 26 pracowników 

Sklep detaliczny 4 pracowników 

Administracja IT 1 pracownik 


Mirosław Rybkowski „PESTA2” 

Ul. Gdańska 4F  73-110 Stargard  

Tel. / Fax +48 91 577-22-82 

Tel. +48 512-059-932

E-mail: sklep@pesta.com.pl

https://pesta.com.pl 

Pozostałe informacje

email: sklep@pesta.com.pl
telefon: +48512059932
telefon: 915772282
Wyświetlenia:2
Numer oferty:7209462003
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry