Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

CASTROL EDGE 5W30 TITANIUM FST C3 4L. (7209477043)

zakończona
121,79 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 17,21 zł
 • Pocztex Kurier48 19,56 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,13 zł
 • lokalizacja: Stargard, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  4 [kg]
 • Pojemność opakowania [l]:
  4 [l]
 • Marka:
  Castrol
 • Klasa lepkości SAE:
  5W-30
 • Pojemność opakowania:
  4 l
 • Przeznaczenie:
  Samochody osobowe, Inne

Opis

CASTROL EDGE 5W-30OLEJ SILNIKOWYSyntetyczny olej niskopopiołowy z innowacyjną Fluid Strength Technology™, która sprawia, że olej jest jeszcze bardziej wytrzymały. Został opracowany w celu spełnienia najbardziej rygorystycznych norm. Spełnia najnowsze standardy w trosce o zachowanie najwyższej czystości silnika, a tym samym prowadzi do zmniejszenia emisji niebezpiecznych związków do środowiska. Zaawansowana technologia gwarantuje znaczące zmniejszenie powstawania osadów w układzie wydechowym, a tym samym przedłuża trwałość filtrów cząstek stałych DPF i 3-drożnych układów katalitycznych. Dzięki technologii Longlife sprawdza się w pojazdach o dłuższych przebiegach międzywymianowych. Odpowiedni do wszystkich systemów wtrysku w silnikach Diesla takich jak Common Rail, pompowtryskiwaczy lub starszych systemów oraz wszystkich systemów zasilania w silnikach benzynowych zgodnie z normami, którymi odznacza się.POZNAJ KORZYŚCI    Redukuje szkodliwe osady, zwiększając wydajność silnika    Zapewnia maksymalny poziom ochrony w każdych warunkach, nawet w niskich temperaturach    Pozwala osiągnąć i utrzymać maksymalną moc, nawet w warunkach wysokiego ciśnienia    Utrzymuje wysoką sprawność silnika, udowodnioną w niezależnych testach    Olej typu Low SAPSSPEŁNIA LUB PRZEKRACZA STANDARDY:

 •     SAE 5W-30
 •     ACEA C3
 •     BMW Longlife-04
 •     VW 504 00/ 507 00
 •     Porsche C30
 •     MB-Approval 229.31/ 229.51
 •     spełnia wymagania VW 503 01

ZALECANY DO :

 •     AUDI
 •     BMW
 •     HONDA
 •     MERCEDES-BENZ
 •     MINI
 •     MITSUBISHI
 •     SEAT
 •     ŠKODA
 •     SMART
 •     SUBARU
 •     VOLKSWAGEN
Dostawa i płatność
od 17,21 zł

Lokalizacja: Stargard, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,21 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
1-2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
19,56 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
24,48 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,13 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Mirosław Rybkowski "PESTA2" zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej  reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do  poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie  rozpatrzona. Mirosław Rybkowski "PESTA2" nie jest producentem towarów.   Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru  na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli  dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać  swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym  serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Mirosław Rybkowski "PESTA2"
Ul. Gdańska 4F
73-110 Stargard
Dodatkowe informacje

  

Reklamacje związane z zamówieniami
 

Mirosław Rybkowski "PESTA2" jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres sklep@pesta.com.pl . Mirosław Rybkowski "PESTA2" zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. Mirosław Rybkowski "PESTA2" nie jest producentem towarów.  Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mirosław Rybkowski "PESTA2"
Ul. Gdańska 4F
73-110 Stargard

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu z naszej oferty przysługuje – na podstawie przepisów prawa –prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: Mirosław Rybkowski "PESTA2", Ul. Gdańska 4F, 73-110 Stargard lub email: sklep@pesta.com.pl

 

Termin:

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.


Zwrot świadczeń:

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. 

Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: Mirosław Rybkowski "PESTA2", Ul. Gdańska 4F, 73-110 Stargard

 

Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Mirosław Rybkowski "PESTA2" świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

 

Wyłączenie prawa odstąpienia:

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

rozpoczęcia – za zgodą konsumenta – świadczenia usług, przed upływem terminu 14 dni od zawarcia umowy; umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym ; towarów (usług) o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu;

O sprzedającym
PESTA2_ZST
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

2

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Mirosław Rybkowski
PESTA 2 Mirosław Rybkowski
Gdańska 4 F
73-110 Stargard Szczeciński
REGON: 812725275
NIP: 854-109-26-67

Kontakt

 • +48********* (pokaż)
 • 915****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma PESTA powstała w grudniu 1999 roku.  

Na początku zorientowana była głównie na dystrybucję olejów, smarów i akcesoriów motoryzacyjnych. Z biegiem czasu, ze średnich rozmiarów hurtowni, PESTA 2 Mirosław Rybkowski zmieniła się w działające na wielu płaszczyznach przedsiębiorstwo, posiadające duże zaplecze magazynowe oraz znacznie bogatszy asortyment towarowy. 

Rok 2006 był rokiem przełomowym w historii firmy - zakupiona została pierwsza nieruchomość - hala magazynowa wraz z pomieszczeniami biurowymi. W roku 2008 nabyliśmy kolejne budynki magazynowe, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie firmy, co pozwoliło na dalszą, zdecydowaną transformację w przedsiębiorstwo wielobranżowe.  

We wrześniu 2009 roku uruchomiona została hurtowa sprzedaż opon, felg i dętek oraz świadczenie usług wulkanizacyjnych. W niedługim czasie ofertę usług wulkanizacyjnych wzbogaciliśmy o serwis mobilny, umożliwiający wykonanie naprawy opon do 56 cali, bezpośrednio u klienta. 

W roku 2012 naszą ofertę rozszerzyliśmy o obsługę i naprawę urządzeń klimatyzacyjnych, zainstalowanych w pojazdach samochodowych oraz maszynach i ciągnikach rolniczych. Dzięki mobilnemu serwisowi, usługi w tym zakresie świadczymy również w miejscu wskazanym przez klienta. 

1999 -> 2006 -> 2008 -> 2009 -> 2012 -> 2015 

Nowe towary, nowe usługi, coraz wyższa jakość – zawsze krok przed konkurencją. 

Obecnie jesteśmy dominującą na rynku zachodniopomorskim hurtownią, posiadającą w ofercie: 

Oleje i smary firm: Castrol, Mobil, Statoil, Fuchs, Elf, Shell, BP, Texaco i Lotos 

Akcesoria i chemię warsztatową firm: W8, K2, Versachem, Cyclo, STP, 

Filtry: do maszyn budowlanych, rolniczych, samochodów ciężarowych i osobowych w pełnym asortymencie 

Opony budowlane, rolnicze i leśne, do samochodów ciężarowych, osobowych oraz przemysłowe, 

Serwis usług wulkanizacyjny i wózków widłowych. 

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych. 

Dążymy do utrzymywania bezpośredniego kontaktu z klientem, rozpoznawania jego potrzeb i rozwiązywania zaistniałych problemów. Odpowiednie stany magazynowe oraz własna flota transportowa umożliwiają nam szybką i sprawną realizację zamówień. 

Jednym z priorytetów w działalności firmy jest ochrona środowiska. W roku 2012 rozpoczęliśmy proces wymiany floty na zasilaną przyjaznym dla środowiska naturalnego sprężonym gazem ziemnym. Uruchomiliśmy stację sprężania gazu wraz z instalacją tankującą. Do chwili obecnej wymieniliśmy 25 pojazdów. Proces ten trwa cały czas. 

Kolejny rok, kolejne inwestycje. W 2014 roku zostały zakupione hale magazynowe na terenie Stargardzkiej strefy przemysłowej przy ul. I Brygady 35 12000m2 Działka 5000m2 Hale 500m2 Biura 

Jakość i niezawodność to wartości, na które kładziemy szczególny nacisk. Zaufało nam już około 6000 firm. Są to przedsiębiorstwa transportowe, budowlane, żeglugowe, rolne, przemysłowe, stacje paliw i sklepy motoryzacyjne. O osiągniętym przez nas statusie i wysokiej renomie świadczy niewątpliwie zawarta z Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. umowa na dystrybucję i serwis wózków widłowych. 

W miejscu naszej poprzedniej siedziby przy ulicy Gdańskiej stworzyliśmy nowoczesny, profesjonalny sklep o pow. 450m2 ,przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.  

Rok 2014 zakończyliśmy nagrodą Prezydenta Miasta Stargardu dla Przedsiębiorcy roku 2014. W roku 2015 została przyznana nagroda Stargardzkiej Izby Gospodarczej dla Lidera Stargardzkiego Biznesu w skali średniego przedsiębiorstwa.  

Sponsorujemy : Ludowy Klub Sportowy FENIKS PESTA Stargard, klub kolarski JF Duet w Goleniowie, Mistrzostwa Polski w kategorii młodzików indywidualnie i drużynowo. ogólnopolski wyścig kolarski MTB dookoła jeziora Miedwie. 

W trzecim kwartale 2015 roku, zakupiona została zabytkowa lokomotywa parowa PT47 z 1949 roku. Po zakończeniu trwającej obecnie renowacji, stanie na specjalnie przygotowanym torowisku, na terenie firmy PESTA2 w Stargardzie Szczecińskim. W ten sposób pragniemy, przynajmniej częściowo, przywrócić i wyeksponować pierwotny charakter obiektu.  „ PT- 47 jest to parowóz przeznaczony do prowadzenia pociągów pospiesznych. Cztery osie napędowe i 2000 KM pozwalają osiągać prędkość do 110 km / h. Posiada on automatyczny podajnik węgla i mieszczący 27 m3 wody tender. Ogółem zbudowano 180 sztuk parowozów tej serii. Nasz egzemplarz został wyprodukowany w Chrzanowie w 1949 roku. Parowóz posiada kocioł zbudowany w Sosnowcu o numerze 12625. Od 30.10.1969 posiada on kocioł o numerze fabrycznym 12440 zbudowany również w Sosnowcu. ” 

Pesta 2 Mirosław Rybkowski to przedsiębiorstwo o ugruntowanej, silnej pozycji na rynku. Ciągły rozwój i realizowane inwestycje, czynią z firmy stabilnego, godnego zaufania partnera dla kontrahentów, banków oraz zatrudnionych pracowników, wiążących z nim swoją zawodową przyszłość. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby PESTA była symbolem niezawodności, wysokiej jakości i gwarantowanej satysfakcji. 

Firma PESTA 2 Mirosław Rybkowski zatrudnia 57 pracowników. Wykwalifikowany personel zapewnia fachowe doradztwo techniczne oraz profesjonalną obsługę. 

Struktura firmy 

Właściciel Mirosław Rybkowski  

Kierownik zakładu Bartosz Rybkowski 

Serwis wulkanizacji i hurtownia opon 7 pracowników 

Serwis, wynajem i sprzedaż wózków widłowych 9 pracowników 

Serwis klimatyzacji 1 pracownik 

Sprzedaż olejów i akcesoriów na zasadzie vansellingu 4 pracowników 

Księgowość i windykacja 4 pracowników 

Hurtownia olejów i filtrów 26 pracowników 

Sklep detaliczny 4 pracowników 

Administracja IT 1 pracownik 


Mirosław Rybkowski „PESTA2” 

Ul. Gdańska 4F  73-110 Stargard  

Tel. / Fax +48 91 577-22-82 

Tel. +48 512-059-932

E-mail: sklep@pesta.com.pl

https://pesta.com.pl 

Pozostałe informacje

email: sklep@pesta.com.pl
telefon: +48512059932
telefon: 915772282
Wyświetlenia:2
Numer oferty:7209477043
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry