CASIO CTK-6250 Profesjonalny dźwięk, MIDI-player (6541914453)

zakończona
1 399,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • lokalizacja: Warszawa
 • stan: nowy


© PanelReklamowy

CASIO CTK-6250 NOWOŚĆ!!! w promocyjnej cenie

.

Profesjonalny keyboard z odtwarzaczem plików midi

w nowej odsłonie

.

Salon instrumentów muzycznych CASIO – autoryzowany dealer

zapewnia fabrycznie nowe instrumenty, fachowe doradztwo i obsługę klienta.

Znamy się na instrumentach muzycznych profesjonalnie jako muzycy. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model spełniający oczekiwania użytkownika w najkorzystniejszej cenie.

.

Keyboardy są fabrycznie nowe, w oryginalnych kartonach z pełnym kompletem akcesoriów i dokumentacji, instrukcja obsługi w języku polskim.

.

Na terenie całego kraju oferujemy GRATIS:

.

Nauka obsługi instrumentu – instruktaż przez telefon lub skype

Wstępna nauka gry na instrumencie – lekcja przez skype
Umów się na BEZPŁATNY instruktaż i naukę gry!

.

Na terenie Warszawy oraz w promieniu 30 km od Warszawy oferujemy GRATIS:

.

Dostawa w dogodnym dniu i godzinie

Montaż, podłączenie i uruchomienie instrumentu

Prezentacja muzyczna z wykonaniem kilku utworów

Nauka obsługi instrumentu

Wstępna nauka gry na instrumencie

.

W prezencie pulpit do nut

W prezencie zasilacz MU AD-51A (o wartości 65,00 PLN)

W prezencie przesyłka kurierska

.

Wybierz dogodny sposób opłaty

.

Przedpłata przelewem

Zapłata gotówką przy odbiorze

!!! Zapłata w ratach !!!

.

Przedłużona Gwarancja na 3 lata !!!

.

Zamów do keyboardu:

statyw, słuchawki, pokrowiec

w cenach promocyjnych

(na naszych aukcjach)

.

 • 61 klawiszy Piano-style
 • Moduł brzmieniowy AHL (Dual Element)
 • Klawiatura dynamiczna
 • Polifonia 48 głosy
 • 700 barw
 • 10 barw użytkownika (Tone Editor)
 • Efekty cyfrowe: Reverb - 10 typów, Chorus - 5 typów, DSP - 100 preset + 100 użytkownika
 • 210 rytmów (One Touch Preset)
 • 10 rytmów użytkownika (Rytm edytor)
 • Sequencer - real time, step recording, song edit, track edit, event edit (delet, copy, insert, quantize), 5 utworów, 17 tracks (1 system track + 16 multi track), max. 12 tyś. znaków
 • Mteronom
 • Mixer - 32 kanały
 • Pamięć registracyjna - 32 (4x8 banków)
 • Music Preset - 305 ustawień
 • Harmonizer - 12 typów
 • Arpeggiator - 150 typów
 • Łączenie barw/podział klawiatury
 • Pitch Bender
 • Slot na kartę SD - SD lub SDHC do 32 GB
 • Łącza: słuchawki, Line Out, Audio In, Sustain
 • Głośniki: 2x6W, Bass-Reflex system

.

Profesjonalny keyboard marki CASIO CTK-6250 posiada 5-oktawową dynamiczną klawiaturę z pełnymi klawiszami typu fortepianowego, bardzo przyjazną dla doświadczonych muzyków jak również dla początkujących. Czułość klawiatury można regulować, dostosowując do siły palców oraz rodzaju brzmienia. Stereofoniczne i dynamiczne brzmienie fortepianu i innych instrumentów w połączeniu z doskonałą klawiaturą pozwala wykonywać nie tylko muzykę rozrywkową, lecz również muzykę klasyczną.

.

Ogromna paleta 700 brzmień z nowego modułu AHL Dual Element oraz 210 rytmów mogą być uzupełnione własnymi 10 barwami użytkownika (Tone Editor) oraz 10 rytmami użytkownika (Rytm edytor). CTK-6250 oferuje nawet szerszą paletę brzmieniową dzięki możliwości łączenia brzmień. Dzięki znacznie większej pamięci instrument posiada próbki brzmień wyższej jakości, bardziej dynamiczne i realistyczne. CTK-6250 oferuje zarówno ciepłe i głębokie brzmienia instrumentów akustycznych jak również soczyste brzmienia syntetyczne, którym dodają blasku 15 efektów cyfrowych oraz arpeggiator (150 typów) i Pitch Bender.

.

CTK-6250 znakomicie sprawdzi się na scenie oferując 32 (4x8 banków) pamięci rejestracyjnej oraz 305 ustawień Music Preset. Zarówno w studio ten keyboard pozwala stworzyć zaawansowane aranżacje z wykorzystaniem sequencera 5 utworów, 17 tracks (1 system track + 16 multi track), max. 12 tyś. Znaków. Sequencer pozwala na zaawansowane funkcje rejestracji i edycji nagrań - real time, step recording, song edit, track edit, event edit (delet, copy, insert, quantize).

.

Slot na kartę SD lub SDHC do 32 GB pozwala na zapisywanie własnych aranżacji oraz na odtwarzanie utworów w formacie MIDI z zewnętrznej pamięci.

.

Mocny system nagłośnieniowy 2x6W, Bass-Reflex oferuje czysty i dynamiczny dźwięk przy monitoringu w studio, jak również dobry odsłuch podczas występów na scenie.

.

Chętnie odpowiemy telefonicznie na wszelkie pytania związane z instrumentem muzycznym

. Salon instrumentów muzycznych CASIO

Tel. 511-486-484

.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma: PREGART Boris Korolev Organ który zarejestrował działalność gospodarczą: Prezydent miasta stołecznego Warszawy Numer w rejestrze: Zarejestrowany w CEIDG Adres siedziby przedsiębiorstwa: PREGART Boris Korolev, ul. Naprzełaj 4A, 03-092 Warszawa Tel. 511-486-484 e-mail: pregart@gmail.com Adresy sklepów: Sklep DO-RE-MI instrumenty muzyczne Galeria Światowida Światowida 49, paw.19, 03-144 Warszawa tel.503-770-496, 511-486-484 Otwarty w godzinach pn/pt 13 - 19, sb 10 - 14 e-mail: pregart@gmail.com Salon instrumentów muzycznych Ul. Ceramiczna 29, lok. 1 03-126 Warszawa Tel. 511-486-484 Indywidualny odsłuch pianin Należy zarezerwować termin wizyty e-mail: pregart@gmail.com Adres do reklamacji: ul. Naprzełaj 4A, 03-092 Warszawa, e-mail: pregart@gmail.com

kontakt

 • 511-486-484
  Telefon kontaktowy czynny od poniedziałku do niedzieli 9:00 - 24:00
 • pregart@gmail.com
  Odpisujemy w ciągu 1 - 2 dni. Polecamy kontakt telefoniczny - odpowiedź natychmiastowa.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Sklep DO-RE-MI instrumenty muzyczne
ul. Światowida 49, paw.19
03-144 Warszawa
Polska
 
Zwrot kosztu zakupu nie obejmuje kosztu przesyłki. Oferty oferujące towar z kosztem przesyłki 0 zł oznaczają, że został on wliczony w koszt towaru. Przy zwrocie należności koszt przesyłki zostanie potrącony zgodnie z fakturą firmy kurierskiej. Odstąpienie od umowy sprzedaży (zwrot towaru) nie będzie możliwe:jeśli towar posiada ślady użytkowaniajeśli opakowanie towaru zostało zmienione lub uszkodzonejeśli kompletacja towaru została zmieniona, albo brakuje elementów kompletacjijeśli elementy kompletacji posiadają ślady użytkowaniajeśli opakowanie elementów kompletacji zostałozmienione lub uszkodzone Podany powyżej adres do zwrotów ma zastosowanie wyłącznie do przesyłek kurierem na koszt nadawcy. Przed wysłaniem zwracanego towaru konsument jest zobowiązany skontaktować się ze sprzedawcą i ustalić sposób i adres przesyłki.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać reklamacje bezpośrednio do podmiotu wykonującego obsługę gwarancyjną towaru, pod adresem wskazanym na karcie gwarancyjnej. Wysyłka towaru do serwisu gwarancyjnego i z powrotem jest bezpłatna i powinna być dokonana wyłącznie po kontakcie z serwisem i zgodnie z otrzymanymi zaleceniami. Towar wysłany bez uzgodnienia z serwisem nie zostanie przyjęty, nadawca zostanie obciążony kosztem przesyłki i zwrotu. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem pregart@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Okres rozpatrzenia reklamacji w ten sposób zostanie wydłużony o 14 dni, Sprzedawca odeśle towar do serwisu gwarancyjnego. Sposób przesyłki towaru do sprzedawcy powinien być uzgodniony, inaczej Sprzedawca nie przyjmie przesłanego towaru. Kupujący zostanie obciążony kosztem przesyłki towaru do sprzedawcy i z powrotem. Przesyłka towaru z powrotem z serwisu gwarancyjnego do Sprzedawcy i od Sprzedawcy do Kupującego zostanie dokonana w terminie od 7 do 14 dni roboczych. Kupujący zostanie zwolniony z kosztów przesyłki jeśli wyśle towar bezpośrednio do serwisu gwarancyjnego o którym jest mowa w p.1. Kupujący, wybierając złożenie reklamacji u sprzedawcy, zgadza się na wydłużenie czasu rozpatrzenia reklamacji i na koszty dodatkowych przesyłek.Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Zapewniamy posprzedażową obsługę klienta w postaci bezpłatnych konsultacji dotyczących obsługi zakupionych towarów. Konsultacje odbywają się przez telefon lub Skype.