CASIO CTK-1150 / 1200 + Zasilacz + Nuty WARSZAWA (6541563326)

zakończona
419,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • lokalizacja: Warszawa
 • stan: nowy


© PanelReklamowy

CASIO CTK-1150 / 1200 w atrakcyjnej cenie

Włącz i graj !!! W komplecie zasilacz GRATIS oraz podręcznik zawierający nuty 100 piosenek

.

Salon instrumentów muzycznych CASIO – autoryzowany dealer

zapewnia fabrycznie nowe instrumenty, fachowe doradztwo i obsługę klienta.

Znamy się na instrumentach muzycznych profesjonalnie jako muzycy. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model spełniający oczekiwania użytkownika w najkorzystniejszej cenie.

.

Keyboardy są fabrycznie nowe, w oryginalnych kartonach z pełnym kompletem akcesoriów i dokumentacji, instrukcja obsługi w języku polskim.

.

Na terenie całego kraju oferujemy GRATIS:

.

Nauka obsługi instrumentu – instruktaż przez telefon lub skype

Wstępna nauka gry na instrumencie – lekcja przez skype
Umów się na BEZPŁATNY instruktaż i naukę gry!

.

Na terenie Warszawy oferujemy GRATIS:

.

Dostawa w dogodnym dniu i godzinie

Montaż, podłączenie i uruchomienie instrumentu

Prezentacja muzyczna z wykonaniem kilku utworów

Nauka obsługi instrumentu

Wstępna nauka gry na instrumencie

.

W prezencie pulpit do nut

W prezencie zasilacz o wartości 49 zł.

W prezencie podręcznik zawierający 100 utworów do nauki gry na keyboardzie.

.

Wybierz dogodny sposób opłaty

.

Przedpłata przelewem

Zapłata gotówką przy odbiorze

!!! Zapłata w ratach !!!

.

Gwarancja na 3 lata !!!

.

Zamów do keyboardu:

statyw, pokrowiec

w cenach promocyjnych

(na naszych aukcjach)

.

 • 61 standardowych klawiszy
 • 12-nutowa polifonia
 • 100 barw
 • 100 rytmów
 • Song Bank - 100 utworów edukacyjnych
 • Automatyczny akompaniament
 • Transpozycja/tuning
 • Łącza: słuchawki, zasilacz
 • Zasilanie: 6 baterii AA lub zasilacz

.

Znakomity keyboard marki CASIO. Najmniejszy i najtańszy z modeli, posiadających 5-oktawową klawiaturę oraz funkcję automatycznego akompaniamentu.

Nowoczesne soczyste barwy brzmień i dynamiczne rytmy oferuje tak niewielki i poręczny instrument. Keyboard jest wyposażony w 5-oktawową klawiaturę z pełnymi klawiszami typu fortepianowego, bardzo przyjazną tak dla doświadczonych muzyków jak również dla początkujących. Ten instrument poszerzy paletę brzmieniową każdego zespołu oferując zarówno ciepłe brzmienia instrumentów akustycznych jak również elektryzujące brzmienia syntetyczne. Rozbudowane funkcje edukacyjne przydadzą się początkującym muzykom, które mogą doskonalić swoje umiejętności ćwicząc 100 utworów edukacyjnych zapisanych w pamięci instrumentu.

.

Chętnie odpowiemy telefonicznie na wszelkie pytania związane z instrumentem muzycznym

Salon instrumentów muzycznych CASIO

WARSZAWA

Tel. 511-486-484

.


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Millennium S.A. 59 1160 2202 0000 0001 6946 2913
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma: PREGART Boris Korolev Organ który zarejestrował działalność gospodarczą: Prezydent miasta stołecznego Warszawy Numer w rejestrze: Zarejestrowany w CEIDG Adres siedziby przedsiębiorstwa: PREGART Boris Korolev, ul. Naprzełaj 4A, 03-092 Warszawa Tel. 511-486-484 e-mail: pregart@gmail.com Adresy sklepów: Sklep DO-RE-MI instrumenty muzyczne Galeria Światowida Światowida 49, paw.19, 03-144 Warszawa tel.503-770-496, 511-486-484 Otwarty w godzinach pn/pt 13 - 19, sb 10 - 14 e-mail: pregart@gmail.com Salon instrumentów muzycznych Ul. Ceramiczna 29, lok. 1 03-126 Warszawa Tel. 511-486-484 Indywidualny odsłuch pianin Należy zarezerwować termin wizyty e-mail: pregart@gmail.com Adres do reklamacji: ul. Naprzełaj 4A, 03-092 Warszawa, e-mail: pregart@gmail.com

kontakt

 • 511-486-484
  Telefon kontaktowy czynny od poniedziałku do niedzieli 9:00 - 24:00
 • pregart@gmail.com
  Odpisujemy w ciągu 1 - 2 dni. Polecamy kontakt telefoniczny - odpowiedź natychmiastowa.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Sklep DO-RE-MI instrumenty muzyczne
ul. Światowida 49, paw.19
03-144 Warszawa
Polska
 
Zwrot kosztu zakupu nie obejmuje kosztu przesyłki. Oferty oferujące towar z kosztem przesyłki 0 zł oznaczają, że został on wliczony w koszt towaru. Przy zwrocie należności koszt przesyłki zostanie potrącony zgodnie z fakturą firmy kurierskiej. Odstąpienie od umowy sprzedaży (zwrot towaru) nie będzie możliwe:jeśli towar posiada ślady użytkowaniajeśli opakowanie towaru zostało zmienione lub uszkodzonejeśli kompletacja towaru została zmieniona, albo brakuje elementów kompletacjijeśli elementy kompletacji posiadają ślady użytkowaniajeśli opakowanie elementów kompletacji zostałozmienione lub uszkodzone Podany powyżej adres do zwrotów ma zastosowanie wyłącznie do przesyłek kurierem na koszt nadawcy. Przed wysłaniem zwracanego towaru konsument jest zobowiązany skontaktować się ze sprzedawcą i ustalić sposób i adres przesyłki.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać reklamacje bezpośrednio do podmiotu wykonującego obsługę gwarancyjną towaru, pod adresem wskazanym na karcie gwarancyjnej. Wysyłka towaru do serwisu gwarancyjnego i z powrotem jest bezpłatna i powinna być dokonana wyłącznie po kontakcie z serwisem i zgodnie z otrzymanymi zaleceniami. Towar wysłany bez uzgodnienia z serwisem nie zostanie przyjęty, nadawca zostanie obciążony kosztem przesyłki i zwrotu. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem pregart@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Okres rozpatrzenia reklamacji w ten sposób zostanie wydłużony o 14 dni, Sprzedawca odeśle towar do serwisu gwarancyjnego. Sposób przesyłki towaru do sprzedawcy powinien być uzgodniony, inaczej Sprzedawca nie przyjmie przesłanego towaru. Kupujący zostanie obciążony kosztem przesyłki towaru do sprzedawcy i z powrotem. Przesyłka towaru z powrotem z serwisu gwarancyjnego do Sprzedawcy i od Sprzedawcy do Kupującego zostanie dokonana w terminie od 7 do 14 dni roboczych. Kupujący zostanie zwolniony z kosztów przesyłki jeśli wyśle towar bezpośrednio do serwisu gwarancyjnego o którym jest mowa w p.1. Kupujący, wybierając złożenie reklamacji u sprzedawcy, zgadza się na wydłużenie czasu rozpatrzenia reklamacji i na koszty dodatkowych przesyłek.Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Zapewniamy posprzedażową obsługę klienta w postaci bezpłatnych konsultacji dotyczących obsługi zakupionych towarów. Konsultacje odbywają się przez telefon lub Skype.