Captain Beyond - Captain Beyond CD (6999611655)

zakończona
29,99 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • List polecony priorytetowy 6,90 zł
Zakupy od 159 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: INTERNET, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
  • opakowanie: bez folii

opis

Captain Beyond - Captain Beyond

Przedmiotem sprzedaży jest płyta CD

Wydawca: Capricorn

Opakowanie: Standardowe

Masz pytania? zadaj je pisząc do mnie.

ZAPRASZAM DO ZAKUPU.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 6,90 zł

Lokalizacja: INTERNET, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u KatarzynaWielka3 za co najmniej 159,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
6,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
KatarzynaWielka3
94,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

1116

 

43

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,8

Pozostałe informacje

Kupując na moich aukcjach akceptujesz ich warunki. Oferty z czasem realizacji 24h staram się wysyłać na bieżąco - wysyłka następuje gdy fizycznie mam środki na koncie (środki z PayU przeważnie są do 24 h od wpłaty Państwa na moim koncie wtedy nastęuje wysyłka, oferty z dłuższym czasem realziacji np: przypuszczalny termin realizacji 21 dni mają podany przybliżóny / sugerowany czas dostawy czas ten może ulec zmianie tzn skrócić się badź wydłużyć nie jest to zależne ode mnie a od producenta / dystrybutora, czasu dostawy zamówienia do Polski, jeśłi nie akceptujesz tego nie kupuj. Czas taki może się wydłużyć do dziesięciu tygodni. Produkty sprowadzane też realizacja może potrwać do dwunastu tygodni.

Kupując kilka ofert uzgodnij ze mną cennik:

Przesyłka polecona gabaryt A priorytet nie może przekraczać grubością 2 cm , powyżej 2 cm grubości poczta polska traktuje to już jak gabaryt B czyli wzrasta cena wysyłki.

Zastzegam sobie prawo do odmowy w realizacji danej oferty z przyczyn niezależnych ode mnie np: gdy produkt uległ uszkodzeniu, bądż nie dotarł w określonym terminie z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie przyjmuje wpłat przekazem pocztowym, jedynie wpłata na konto bądź PayU, nie ma odbioru osobistego, jeśli nie akceptujesz tego bardzo proszę być nie kupował na moich aukcjach.

Jeżeli masz pytania pisz śmiało. Staram odpowiadać się na bieżąco. Nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu stąd preferuje korespondnecję e-mail.

Stan przedmiotów opisuje wg. stanu faktycznego. 

Zgodnie z warunkami alegro kupując na moich aukcjach nie ma odstąpienia od umowy.

Wszelkie spory będą rozstrzygane na drodze cywilno prawnej. Nie zapoznanie się z warunkami moich ofert równoznaczne jest z odmową sprzedaży.