CANPOL zabezpieczenie gniazd kontaktów 13/100 (7016331116)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
7,99 zł
z 5 sztuk
Dostawa
 • PACZKA W RUCHu 5,99 zł
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Zgierz, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • przeznaczenie: gniazdka

opis

CANPOL zabezpieczenie gniazd 13/100

Skutecznie chroni dziecko przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym. Świetnie dopasowuje się do gniazdek elektrycznych, całkowicie blokując do nich dostęp ciekawskiemu maluszkowi. Zabezpieczenie można usunąć wyłącznie przy pomocy załączonych kluczyków. Pasuje do gniazd zwykłych lub z bolcem uziemiającym.

W opakowaniu znajdują się 4 zabezpieczenia oraz kluczyki.

Dostawa i płatność
od 5,99 zł

Lokalizacja: Zgierz, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u SKLEP-MIS za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
4 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
5,99 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

MIŚ SKLEP DLA DZIECI
DŁUGA 11
95-100 ZGIERZ
woj. łódzkie
email: zgierz1@mis-sklep.pl
tel.: 694456402

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
 • sobota 10:00 - 14:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

MIŚ SKLEP DLA DZIECI
DĄBROWSKIEGO 1
95-100 ZGIERZ
woj. łódzkie
email: zgierz@mis-sklep.pl
tel.: 698-643-123

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
 • sobota 10:00 - 14:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

MIŚ SKLEP DLA DZIECI
WYSZYŃSKIEGO 10
95-035 OZORKÓW
woj. łódzkie
email: OZORKOW@MIS-SKLEP.PL
tel.: 606-344-904

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
 • sobota 09:00 - 14:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Produkty posiadają gwarancję producenta lub dystrybutora obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji  są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane  punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych  znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na  stronach internetowych producentów.  

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MIŚ SKLEP DLA DZIECI JOANNA GASIK
DŁUGA 11
95-100 ZGIERZ
Dodatkowe informacje

 

 • Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).         
   
 • W przypadku stwierdzenia wady, Zamawiający może skorzystać z rękojmi i złożyć reklamację lub skorzystać z gwarancji zgodnie z umową gwarancyjną.         
   
 • Reklamacja powinna być złożona na piśmie na Adres korespondencyjny Sprzedawcy i powinna zawierać co najmniej oznaczenie Zamawiającego, w tym jego imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail, numer telefoniczny, a w przypadku osób prawnych nazwę, adres siedziby oraz dane kontaktowe osoby upoważnionej do załatwiania spraw związanych ze złożoną reklamacją oraz opis wady będącej podstawą złożenia reklamacji.         
   
 • Sprzedawca rozpatrzy reklamację niezwłocznie jednak nie później niż w terminie do 14 dni od jej otrzymania i o rezultacie rozpatrzenia reklamacji zawiadomi składającego reklamację pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail podany w reklamacji.         
   
 • Zamawiający, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą na Adres korespondencyjny Sprzedawcy.         

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MIŚ SKLEP DLA DZIECI JOANNA GASIK
DŁUGA 11
95-100 ZGIERZ

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 • Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.         
   
 • Konsument może odstąpić od umowy, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór dostarcza Sprzedawca, jednak nie jest to obowiązkowe. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia na Adres korespondencyjny Sprzedawcy przed jego upływem.         
   
 • Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od objęcia  rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która  obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy,  partii lub części.         
   
 • Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.         
   
 • Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.         
   
 • Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od  Konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub  dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.         
   
 • Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.         
   
 • Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedawcy lub przekazać ją  osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od  Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed  jego upływem.         
   
 • Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. W  przypadku gdy ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą, wówczas ponoszony przez  Konsumenta koszt zwrotu rzeczy jest równy kosztowi dostawy tej rzeczy do Konsumenta.         
   
 • Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.         
   
 • Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:
          a) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku  finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od  umowy;
           b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz  nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub  służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
           c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca  szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;         
           d) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów  higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;         
           e) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po  dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
           f) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe,  których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i  których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
           g) w której Konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do  niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te,  których wykonania Konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji,  prawo odstąpienia od umowy przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
           h) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub  wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
           i) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
           j) zawartej w drodze aukcji publicznej;
           k) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na  nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia  od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie  prawa odstąpienia od umowy.         

O sprzedającym
SKLEP-MIS
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

993

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 606****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

MIŚ SKLEP DLA DZIECI JOANNA GASIK

95-100 ZGIERZ UL. DŁUGA 11 

NIP 7321468791 

konto do przelewu 87 1140 2004 0000 3402 5904 1466

Pozostałe informacje

FIRMA ISTNIEJE NA RYNKU ŁÓDZKIM JUŻ OD 2001ROKU .                            

                                             JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY                         

                                            POLSKIE SKLEPY DZIECIĘCE.

 ZAPRASZAMY DO NASZYCH STACJONARNYCH SKLEPÓW 

ZGIERZ DĄBROWSKIEGO 1 TEL. 698-643-123 

OZORKÓW WYSZYŃSKIEGO 10 TEL.606-344-904  

ZGIERZ DŁUGA 11 TEL.694-456-402

Numer oferty:7016331116
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry