Call of Duty Black Ops III Multiplayer STEAM KEY (6482868794)

zakończona
21,98 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Garwolin
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • wersja: cyfrowa
  • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych

Podaję link steam, gdzie możecie trochę przeczytać o grze(w razie problemów z językiem angielskim, to na prawym górnym rogu ekranu jest ikonka language i po kliknięciu na nim możemy wybrać język polski)

http://store.steampo­wered.com/app/437350­/

Po zapłaceniu za produkt wysyłam klucz na podany przez kupującego e-mail, jeśli go nie poda, wyślę na domyślny. W razie jakichś problemów czy też pytań, proszę napisać na mój adres e-mail podany na allegro.

Co do czasu dostawy jest u mnie różnie. Ogólnie pracuje i studiuje na dziennych, więc czasami nie mam czasu nawet zajrzeć na pocztę, ale przynajmniej raz dziennie zaglądam. Rzadko się zdarza żebym wysłał produkt po 24 godzinach, ale były takie sytuacje. Oczywiście zwykle jak mam chwilę czasu to przy okazji spojrzę na pocztę, więc zdarza mi się wysłać również popołudniu, ale najpóźniej wysyłam kod koło 23-24 godziny. Czasami wysyłam też zaraz po zakupie, bo akurat jestem przy komputerze, albo mam przerwę w pracy, to wtedy znajduje chwile czasu na wysłanie kodu, także przy zakupie na moich aukcjach proszę o waszą cierpliwość.

Dla szybszego wysłania kodu proszę wysłać sms z informacją o zapłaceniu. Wtedy postaram się to zrobić przy najbliższej wolnej chwili.

Z mojej strony mogę jedynie życzyć udanych zakupów :)

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua