CAESAR 2 II - POLSKA WERSJA - SUPER OKAZJA CENOWA (6482151048)

zakończona
4,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 4,50 zł
  • List priorytetowy 6,00 zł
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
Zakupy powyżej 100 zł
  • lokalizacja: Zielona Góra
  • stan: używany
  • wersja językowa gry: polska
  • rodzaj: ekonomiczne
CAESAR II
polska wersja
PC Windows

Impressions Games producent

Sierra Entertainment Inc. wydawca

Axel Springer Polska wydawca PL

Pochodzenie wraz z: gry

wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Strategiczne , ekonomiczne , starożytność , budowa miasta

Druga odsłona popularnego cyklu gier ekonomicznych, w których wcielamy się w rolę zarządcy z czasów Imperium Rzymskiego. Celem zmagań jest rozbudowanie miasta w wyznaczonych prowincjach i zamiana dziewiczego terenu w tętniącą życiem metropolię, będącą ośrodkiem handlowym, przemysłowym i kulturalnym.

Podczas rozbudowy miasta, musimy zadbać nie tylko o działki pod domy dla przyszłych mieszkańców, ale również o inne obiekty, np. teatry, szpitale, szkoły czy ośrodki handlowe. Wszyscy rezydenci potrzebują również stałego dopływu wody pitnej, którą doprowadzamy do miasta za pomocą gęstej sieci akweduktów. Równie istotne jest konstruowanie ośrodków religijnych oraz budynków obsługiwanych przez strażników miejskich. Aby metropolia funkcjonowała prawidłowo, musimy zadbać także o zatrudnienie odpowiedniej liczby plebejuszy. Niedostatek pracowników w jednym z oddziałów może spowodować niepożądane skutki. Przykładowo: brak ludzi potrzebnych do utrzymywania dróg w należytym porządku, spowoduje ich powolne niszczenie. W takich przypadkach gracz jest zmuszony wysupłać z miejskiej kasy dodatkowe fundusze, niezbędne na kosztowne remonty.

Z racji tego, że utrzymanie pracowników oraz rozbudowa miasta są bardzo drogie, gracz musi zwracać baczną uwagę na stan finansów i w miarę możliwości pozyskiwać nowe źródła dochodów. Oprócz klasycznej formy zdzierania pieniędzy od mieszkańców poprzez podatki, istnieje także możliwość rozwinięcia przemysłu i handlowanie wyprodukowanymi dobrami. Tutaj kłania się ekran prowincji, w którym nasze miasto widzimy w dużym pomniejszeniu. Łącząc metropolię z ościennymi prowincjami ustalamy szlaki handlowe, ustanawiamy punkty produkcji surowców, a także sterujemy wojskiem. Nasze włości często atakowane są przez barbarzyńców, dlatego ochrona granic jest równie istotna, co klasyczna rozbudowa miasta. Co prawda aspekt militarny nie jest specjalnie skomplikowany, ale wystarcza aby Caesar II nie mógł być traktowany tylko i wyłącznie jako gra ekonomiczna.

Program oferuje rozbudowaną kampanię, w której musimy podbić określoną z góry liczbę prowincji (ich liczba zależna jest od obranego poziomu trudności zmagań). Po przejściu do kolejnego etapu zmagań sami wybieramy interesujący nas rejon, co w pewnym sensie ułatwi bądź utrudni nam dalszą rozgrywkę. Zasiedlając nowe prowincje cały czas należy też myśleć o sobie. Rezerwy na koncie zarządcy mogą się bowiem przydać, kiedy w miejskiej kasie zabraknie już funduszy. Aby zakończyć zmagania w danym terenie, musimy spełnić wymagane przez grę kryteria w jednej z czterech dziedzin: pokój, kultura, zamożność oraz rozwój imperium. Są one symbolizowane przez kolumny i łatwo dostępne z poziomu menu programu.

Caesar II oferuje ładną, kolorową grafikę w rzucie izometrycznym, wyświetlaną w trybie podwyższonej rozdzielczości (640x480). Pieczołowicie wykonane budynki zmieniają się na naszych oczach w piękne obiekty, co dodatkowo podwyższa doznania wizualne. Jak na grę ekonomiczną przystało, program wyposażony jest w masę opcji, które pozwolą nam na bieżąco sprawdzić, jakie inwestycje wydają się być w tym momencie najbardziej potrzebne. Mimo pozornego skomplikowania, interfejs użytkownika jest niezwykle prosty w obsłudze i z łatwością pozwala dotrzeć do niezbędnych funkcji programu.

Tryb gry: single player

PŁYTA JEST W DOBRYM STANIE, POLSKA WERSJA


ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJĘ NA KTÓRYCH SPRZEDAJE GRY


ZAMAWIAJĄC JEDNĄ GRĘ CZY TYSIĄC

ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLE SAMO

TOWAR PAKUJE BARDZO SOLIDNIE I BEZPIECZNIE

KUPIŁEŚ KILKA PRODUKTÓW? -WSZYSTKO WYŚLE W 1 PACZCE

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u ediokna za co najmniej 100 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
List ekonomiczny 4,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
List priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua