C64 - płyty, zasilacz, magnet, obudowa, części ... (6481996738)

zakończona
13,00 zł
sprzedaż zakończona
  • stan: używany
  • waga (z opakowaniem): 111.00 [kg]

Na wstępie proszę się koniecznie zapoznać z zakładką "informacja od sprzedającego" w celu uniknięcia jakichkolwiek późniejszych nieporozumień.

A teraz do rzeczy.

Do sprzedania mam na części trochę złomu komodorowego. Może się komuś przyda.

-Jest obudowa chlebak bez znaczków, z ułamanymi zaczepami i jakimiś przełącznikami pewnie restet i do Kernala, ale pozatym cała niepopękana.

-Jest sprawny zasilacz ten zalewany który taki kiedyś z C64 kupiłem i nie wiem po co tak go ktoś rozbebeszył ;-).

-Są 2 płyty główne oczywiście bez SID'ów i VIC'ów oraz jedna dodatkowo bez PLA i modulatora RF. Jedną próbowałem reanimować bo wstawała z jakimiś artefaktami i widać było jakiś ekran startowy a potem tylko biały, ale prosta podmianka VIC'a nic nie dała. Poddałem się.

-Jest magnetofon.

-Jest kartonowy ekran

-Jest jakiś eprom w podstawce do przełączania Kernala

Mam już to popakowane i pofoliowane bo przed wakacjami jakiś koleś kupił i nie zapłacił dlatego tylko w całości i tylko wysyłka. Jedziemy od złotówki. Numer konta podaję emailem po licytacji.

Zapraszam.

Link do fotek:

https://goo.gl/photo­s/YfgTM4j2hdJAfVPS7

wysyłka gratis
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
    • 11 2222 3333 4444 5555 6666 7777
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka48 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua
użytkownik
cena
d...l
13,00 zł poniedziałek 19 września, 21:59:56
l...i
12,50 zł niedziela 18 września, 11:12:06
T...m
5,00 zł piątek 9 września, 23:21:27
d...u
1,50 zł piątek 16 września, 16:11:04

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witam, Od 10 lat na Alledrogo kupuję i sprzedaję rzeczy mi niepotrzebne, najczęściej używane. W związku z mymi zainteresowaniami są to głównie części rowerowe, stare komputery i ich osprzęt czy stary sprzęt audio. Nie prowadzę działalności zarobkowej, nie prowadzę też firmy dlatego nie wystawiam paragonów czy faktur i nie przyjmuję zwrotów. Zależy mi na dobrej opinii i nie chcę nikomu stwarzać kłopotów, dlatego w wypadku wątpliwości staram się zawsze załatwiać sprawę polubownie i nie sypię od razu negatywami bez uprzedzenia. Nie toleruję jednak oszustów i naciągaczy i jako kupujący ostatnimi czasy przestałem unikać wystawiania zasłużonych negatywnych opinii sprzedającym w obawie przed otrzymaniem złośliwego odwetowca. Sprawdzając mą wiarygodność jako rzetelnego kontrahenta wystarczy sprawdzić opinie od moich kupujących - same pozytywne. Przy sprzedaży mam pewne proste zasady, których się trzymam i przestrzegania których wymagam: 1. Płatność / odbiór / dostawa Akceptuję tylko przedpłatę na konto które podaję po zakończeniu aukcji. (to podane w formularzu nie zadziała, wpisane jest tylko dlatego że coś wpisać trzeba) Na wpłatę czy odbiór własny czekam tydzień. Wysyłam towar do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy. W wypadku aukcji od złotówki czyli drobne tanie rzeczy nie ustawiam opcji odbioru własnego. Łatwiej mi po prostu podejść na pocztę pod domem niż się umawiać na odbiory (z zasady nie umawiam się w domu). Przy większych przedmiotach pakowanie jest jednak bardziej uciążliwe i dopuszczam odbiór własny ale po ustaleniu jego zasad jeszcze przed zalicytowaniem. Koszty wysyłki dla mnie to nie tylko cena jaką płacę na poczcie czy kurierowi, ale także pakowanie. Przy większych wartościach sugeruję dopłaty za przesyłkę wartościową i jej ubezpieczenie, inaczej kupujący ponosi ryzyko, że np. poczta zwraca za zagubione przesyłki bodajże 10 krotność kosztów wysłania. 2. Kontakt Preferuję mailowy poprzez Allegro, masz wątpliwości koniecznie pytaj. 3. Odwoływanie złożonych ofert. Nie odwołuję złożonych ofert na prośbę oferenta, chyba że z mojej winy gdy sam naruszę zasady i zmienię coś w opisie. 4. Zasady podane w opisie aukcji Zasady podane na aukcji mają pierwszeństwo przed powyższymi jeśli są inne. Jeśli powyższych zasad nie akceptujesz proszę nie licytuj / nie kupuj u mnie.