C530H dodatkowa słuchawka Gigaset do modelu C530 (6541365977)

zakończona
147,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • stan: nowe

WITAMY NA NASZYCH AUKCJACH !

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST DODATKOWA SŁUCHAWKA DEDYKOWANA DO MODELU

C530/C530IP

Funkcje:

 • Kolorowy wyświetlacz 1,8"
 • podświetlana klawiatura
 • dostęp do wiadomości e-mail
 • transfer wpisów książki telefonicznej ze smartfona do słuchawki za pomocą bezpłatnej aplikacji
 • technologia HDSP TM
 • komfortowy tryb głośnomówiący z doskonałą jakością dźwięku
 • regulowana głośność rozmowy (5 stopni głośności słuchawki, 5 stopni w trybie głośnomówiącym)
 • dedykowany głośnik dla trybu głośnomówiącego
 • regulowana głośność sygnałów dzwonka (5 poziomów)
 • dwa profile ustawień dźwięku
 • złącze zestawu słuchawkowego– jack 2,5mm

SŁUCHAWKA JEST FABRYCZNIE NOWA, ORYGINALNIE ZAPAKOWANA.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT.

Gwarancja:

E-gwarancja - 12 miesięcy - realizowana na terenie całego kraju

Dane kontaktowe:

Centrum Teleinformatyki Sp. z o.o.

ul. Gizów 6

01-249 Warszawa

tel/fax. /022/ 314-44-44 , 606 288 015

e-mail: cti@cti.waw.pl

GG 3080184

nr konta:

Bank Pekao S.A.,

86 1240 6292 1111 0000 5014 5432

ZAPEWNIAMY:

POMOC

I

OPIEKĘ SERWISOWĄ

( POSIADAMY CERTYFIKATY AUTORYZOWANYCH INSTALATORÓW)

 • profesjonalny montaż i pomoc w instalacji u Klienta ( dodatkowa opłata)

 • sprzedaż, instalację, uruchomienie i programowanie central telefonicznych

 • sprzedaż komputerów i sprzętu biurowego

 • obsługa systemów taryfikacji oraz nagrywania rozmów,

 • serwis i naprawa central telefonicznych Panasonic, Ericsson LG,

 • serwis i naprawa telefonów, telefaksów, urządzeń wielofunkcyjnych

 • systemy dozoru wizyjnego, sprzedaż, montaż,uruchomienie, serwis

 • systemy taryfikacji i nagrywarki rozmów,

 • monitoring wizyjny,

 • telewizja przemysłowa,

 • wiele innych , w tym nietypowych rozwiązań telekomunikacyjnych

  SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

  22 314 44 44 lub 601243108

  cti@cti.waw.pl

  www.centrum-teleinfo­rmatyki.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma Centrum Teleinformatyki Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku polskim od 1999 roku w branżach telekomunikacyjnej, komputerowej i informatycznej. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie central telefonicznych, różnego rodzaju sprzętu telekomunikacyjnego i biurowego marek Panasonic, Siemens, Gigaset, Ericsson LG. Świadczymy również usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne oferowanego przez nas sprzętu telekomunikacyjnego. Ponieważ posiadamy autoryzacje producentów oferujemy pełen zakres usług poprzez fachowe doradztwo, wycenę, sprzedaż, instalację i opiekę posprzedażną. Dlaczego MY: - Natychmiastowa dostawa produktów - dostępność od ręki - Dogodne formy płatności - Wieloletnie doświadczenie - Wsparcie techniczne 24/7/365 - Wysoko wykwalifikowany zespół techniczny - Atrakcyjne ceny - Szeroki wachlarz produktów

kontakt

 • 22 314 44 44
  Czynne od poniedziałku do piatku w godzinach 8.30-16.30

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Konsumentowi, zgodnie z art. 39 Ustawy o prawach konsumenta nie przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy w przypadkach: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od Umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania Konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo do odstąpienia od Umowy przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczenie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej na drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w Umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnienie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od Umowy.