C125 ZARA NOWA BLUZKA TUNIKA SUKIENKA AŻUROWA - M (6950711187)

zakończona
49,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • List polecony ekonomiczny 10,99 zł
 • List polecony priorytetowy 11,00 zł
Zakupy od 301 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: @, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • rozmiar: 38 (M)
 • marka: Zara
 • rękaw: inny rękaw
 • dekolt: inny
 • cechy dodatkowe: brak
 • wzór dominujący: inny wzór
 • kolor: biel, czerń, odcienie brązu i beżu, odcienie fioletu, odcienie niebieskiego, odcienie pomarańczowego, odcienie szarości i srebra, odcienie zieleni, odcienie żółtego i złota, wielokolorowy, odcienie czerwieni, odcienie różu, inny kolor

opis

Przed zakupem proszę zapoznać się z wymiarami mierzonymi na płasko:

szerokość w klatce : 39 cm

długość całkowita : 90 cm

długość od pachy w dół : - cm

długość rękawa od pachy : -
cm

X

X

Stan ubrań mieści się w skali 3-6

ocena - 6


NOWA Z METKĄ !!!

Przed zakupem proszę zapoznać się dokładnie ze stroną "o mnie" aby uniknąć nieporozumień.
Wpłaty należy dokonać w terminie max 7 dni
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

  

Specjalizujemy się w sprzedaży znanej marki ZARA.

Nasze produkty nie są objętę gwarancją ze względu na pochodzenie z rynku wtórnego/outlet. W związku z tym nie posiadają obowiązku przysługiwania  gwarancji. Pamiętaj, że pomimo tego masz prawo do zwrotu lub reklamacji towaru. 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne. Sprzedajemy odzież nieuszkodzona lub małym procencie posiadająca  niewielkie wady bądź defekt w postaci tj. bak guzika , brak elementu  ozdobnego , zabrudzenie ,zaciągnięcie bądź rozprucie. Ubrania mogę nosić  ślady noszenia bądź przymierzania np. pudrem. Po otrzymaniu towaru mają Państwo 14dni kalendarzowych na zwrot towaru.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Krzysztof Popek
ul. Nowodworska 18c/1
21-100 Lubartów
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej:  Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod  adresem: biuro.dolcearmani@gmail.com , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:  imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,  datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,  wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres  e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:   Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym  Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji  Handlowej w Lubartowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem:  www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Krzysztof Popek
Nowodworska 18c/1
21-100 Lubartów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrotu dokonać można do 14 dni od daty otrzymania przesyłki, liczone od daty odebrania przesyłki przez adresata.

1. Prosimy o informację mailową odnośnie zwracanego towaru.

2. Zwrotu prosimy dokonać na adres podany w zakładne zwrotów.

3. Zwracana przesyłka musi zawierać poprawnie wypełniony formularz który można pobrać w zakładce zwroty ,, przykładowy formularz odstąpienia od umów,,(data, nick, numer aukcji, numer rachunku bankowego), w przypadku niekompletnych danych bądź braku formularza w przesyłce, zwrot może się opóźnić. 

4. Zwrot pieniędzy nastąpi po identyfikacji przedmiotu i uznaniu, że nie był użytkowany (ma metki, bez śladów noszenia).

5. Maksymalny czas realizacji zwrotu gotówki: do 14 dni roboczych od daty doręczenia przesyłki. Potwierdzenie informacji o dokonaniu zwrotu gotówki otrzymają Państwo mailem.


 KUPUJĄCY ODSYŁA TOWAR NA WŁASNY KOSZT !!!

O sprzedającym
DOLCE-ARMANI

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - sobota
09:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Specjalizujemy się w sprzedaży znanej marki ZARA.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne. Posiadamy ponad 10 000 pozytywnych komentarzy. Towar wysłamy do 24h (zazwyczaj następuje tego samego dnia). ZACHĘCAMY DO WIĘKSZYCH ZAKUPÓW PONIEWAŻ KOSZT DOSTAWY PRZY WYGRANIU KILKU AUKCJI LUB KILKUNASTU AUKCJI POZOSTAJE TEN SAM !!

Wpłaty należy dokonać przez płacę z allegro (payu) lub zwykłym przelewem w terminie max 7 dni na dane poniżej:

mBANK:     09 11402004 0000 3702 7366 1690Pozostałe informacje

DANE DO WPŁATY:

DOLCE&ARMANI

Krzysztof Popek

ul. Nowodworska 18c/1

21-100 Lubartów

MBANK

09 1140 2004 0000 3702 7366 1690

KONTAKT:

TEL: 731-720-628

E-MAIL: biuro.dolcearmani@gmail.com

WARUNKI ZAKUPU:

1.Przed przystąpieniem do licytacji proszę sprawdzić dokładne wymiary, proszę nie sugerować się wyłącznie rozmiarem podanym w tytule aukcji, ponieważ rozmiary zostały podane według nas. Proszę pamiętać że kolor przedmiotu może się różnić od koloru na zdjęciach ponieważ jest to zależne od ustawień parametrów monitora.

2.Cena przedmiotu to wylicytowana kwota + koszty wysyłki podane na aukcji.

3.Po licytacji otrzyma Pan/i maila od Allegro z numerem konta na który należy wpłacić koszt przedmiotu i doliczyć koszt przesyłki stały, niezależny od ilości wygranych aukcji.

4.W tytule przelewu proszę napisać tylko swój login z Allegro i numer wygranej aukcji.

5.Jeżeli przedmiot ma być wysłany na inny adres niż podany na Allegro, proszę powiadomić nas o tym e-mailem (rozpatrywane będą wyłącznie maile wysłane z adresu podanego na Allegro) oraz zaznaczyć zmianę adresu w tytule przelewu.

6.Towar wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych (zazwyczaj następuje tego samego dnia) w zależności od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie listem poleconym lub paczką.

7.Kupujący jako pierwszy wystawia komentarz. Przed wystawieniem komentarza negatywnego lub neutralnego proszę do nas napisać w celu wyjaśnienia sprawy. Każdy problem można przecież rozwiązać, dla nas najważniejsze jest Pana/i zadowolenie. Komentarz negatywny kończy naszą współpracę.

8.Nie zależnie od ilości zakupionego towaru koszt wysyłki pozostaje taki sam.

9.Nie wysyłamy za pobraniem.

10.Brak odbioru osobistego.

11.Nie wycofujemy ofert. Dlatego proszę przez zalicytowaniem poważnie przemyśleć ofertę w razie wątpliwości zadać pytanie sprzedającemu lub zadzwonić. 

12. Sprzedajemy odzież nieuszkodzona lub małym procencie posiadająca niewielkie wady bądź defekt w postaci tj. bak guzika , brak elementu ozdobnego , zabrudzenie ,zaciągnięcie bądź rozprucie. Ubrania mogę nosić ślady noszenia bądź przymierzania np. pudrem. 

13. Kupujący odsyła towar na własny koszt.

14.W razie pytań lub wątpliwości listy proszę kierować na adres: biuro.dolcearmani@gmail.com