C.BERLINGO P.PARTNER MODUŁ BSI 73003912 9642409680 (6542260424)

zakończona
27,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
  • lokalizacja: Brzesko
  • stan: używany
  • producent części: valeo
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • marka samochodu: peugeot

TOTALNA WYPRZEDAŻ!

Tylko Teraz Wszystkie części -70%

Sterownik Silnika (komputer ECU)

CITROEN / PEUGEOT /

BERLINGO / PARTNER

Kup Teraz Taniej 90zł 27zł

Producent części - Valeo

nr. części producenta- 73003912

nr. części OE- 9640880180

Jeżeli masz wątpliwość czy będzie pasować proszę o kontakt

masz jakieś pytania, napisz do mnie.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma FONYRAY Rafał Blecharski Gnojnik 470 32-864 Gnojnik NIP:869-129-06-01

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 31 dni

adres do zwrotu:
FONYRAY Rafał Blecharski
Gnojnik 470
32-864 Gnojnik
Polska
 
Realizując zamówienia dokładamy wszelkich starań aby zamawiane przez Ciebie produkty w 100% spełniały, a wręcz przewyższały Twoje oczekiwania.W przypadku kiedy Masz uwagi co do transakcji lub zakupionego sprzętu prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami i możliwością dokonania wymiany lub zwrotu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Ty jako Nabywca masz niezaprzeczalne prawo na odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów. Standardowo termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. My jako Sprzedawca przedłużamy naszym klientom ten okres dając Gwarancje zwrotu do 31 dni od dnia otrzymania przesyłki.Gwarancja nie obejmuje zakupów na raty. Jeśli zajdzie taka potrzeba aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 31 dni od otrzymania przesyłki należy poinformować nas jako sprzedawcę o zamiarze odstąpienia od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną). Po otrzymaniu formularza zwrotu / oświadczenia o odstąpieniu od umowy w nabywca zostaje poinformowany o szczegółach dotyczących zwrotu towarów. Zwracany produkt powinieneś odesłać bez zbędnej zwłoki, w terminie nie dłuższym niż 14 dni, od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres naszego przedsiębiorstwa dostępny w zakładce „Kontakt i dane firmy” Ty jako Nabywca ponosisz koszt przesyłki zwrotnej we własnym zakresie. koszt przesyłek możesz sprawdzić np. tutaj cennik.poczta-polska.pl lub innej firmie kurierskiej. Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. W ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania towaru oraz oświadczenia o odstąpieniu od umowy, sklep dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione w punkcie 7 niniejszego paragrafu wymagania, zostanie wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia faktury zostaną wysłane do Klienta e-mailem lub listem priorytetowym. Sklep dokona zwrotu zapłaty na wskazane konto Klienta. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej zamawiającego.

reklamacje

SKŁADANIE REKLAMACJI Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie produkty są objęte Gwarancją producenta. Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub popsuje się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki gwarancji są określone w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymasz wraz z towarem. Reklamację można składać w formie elektronicznej za pomocą formularza kontaktowego, za pomocą poczty elektronicznej lub w formie pisemnej. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nabywcy - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nabywcy - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację O rozstrzygnięciu reklamacji Nabywca zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź za pomocą poczty tradycyjnej. Sklep rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.O ile nabyty towar objęty jest gwarancją np. producenta, importera, Sprzedawcy itp., której zakres potwierdza wydany wraz z towarem dokument gwarancyjny, niezależnie od innych przysługujących uprawnień reklamacyjnych, Nabywca może zgłosić reklamację, powołując się na zakres udzielonej gwarancji.

pozostałe informacje

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE Nasz zespół to wyjątkowi Specjaliści w dostarczaniu wysokie klasy elektroniki użytkowej. Pracujemy z pasją, konsekwencją i determinacją. Oferujemy starannie wybrany sprzęt który łatwo dopasujesz do Twoich potrzeb. Nieustannie dokładamy wszelkich starań aby stanąć na wysokości zadania... Idziemy z duchem czasu odnajdujemy nowe rozwiązania, dzielimy się zdobytym doświadczeniem, udostępniając naszym klientom sprzęt wybranych producentów spełniający wymogi i dyrektywy EU posiadający certyfikaty bezpieczeństwa CE. Szanujemy Twoje wybory i liczymy na Twoje zdanie, dla Ciebie tworzymy nowe rozwiązania, udoskonalamy nasze usługi, dostosowując się do Twoich potrzeb. Szukamy i znajdujemy sprzęt produkowany przy zastosowaniu najnowszej technologi dbając o to aby jakość wykonania zawsze była na najwyższym możliwym poziome. Już Teraz zrób zakupy w naszym sklepie i przyłącz się do szerokiego grona użytkowników sprzętu zakupionego w Rav_F1 od razu zacznij korzystać z gwarantowanych przywilejów.