C&A LEGGINSY 104 SPODNIE GETRY 2 PACK (6542027987)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
19,90 zł
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 12,00 zł
Zakupy od 300 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Kobylnica, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • marka: C&A
 • płeć: dziewczynki
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • bohater: brak
 • rozmiar: 104 [см]
 • dostawa z Polski: tak
 • kolor: biel, czerń, odcienie różu

opis

C&A LEGGINSY 2 PACK

Opis przedmiotu

Legginsy 2 szt. białe i różowe w motylki.
Nowe z metką.

Rozmiar 104, wiek dziecka 3-4 lata

Długość nogawki po zew. – 41 cm

Długość nogawki od kroku – 26 cm

Szerokość pasa – 2 x 23 cm

Podane wymiary bez rozciągania +/- 1-2 cm

Skład materiału

95% bawełna, 5% elastan

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Kobylnica, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u ModnaStylizacja za co najmniej 300.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Firma Handlowo - Usługowa
St.Mikołajczyka 31
76-251 Kobylnica
Dodatkowe informacje

1. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili otrzymania przesyłki z towarem. Wada fizyczna polega na niezgodności sprzedanego Produktu z Umową Sprzedaży. W szczególności sprzedany Produkt jest niezgodny z Umową Sprzedaży, jeżeli: nie ma właściwości, które Produkt tego rodzaju powinien mieć ze względu na cel, nie ma właściwości, o których istnieniu Sprzedawca zapewnił Klienta, nie nadaje się do celu, o którym Klient poinformował Sprzedawcę przy zawarciu Umowy Sprzedaży, a Sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia; został Klientowi wydany w stanie niezupełnym. 

2. Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Klient wiedział o wadzie w chwili zawarcia Umowy Sprzedaży. 

3. Przesyłkę z reklamowanym towarem należy nadać na adres: Firma Handlowo - Usługowa Beata Knap-Odziomek St.Mikołajczyka 31, 76-251 Kobylnica 

4. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem modnastylizacja@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy podany powyżej. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię i nazwisko oraz adres Kupującego, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego oraz wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

5. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

6. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 

7. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Firma Handlowo - Usługowa
St.Mikołajczyka 31
76-251 Kobylnica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki zawierającej zakupiony towar, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. 

2. W przypadku odstąpienia od Umowy koszt odesłania towaru ponosi Kupujący, sprzedawca natomiast zwraca Kupującemu niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, dokonane przez Kupującego płatności, w tym koszty dostawy produktu w wysokości najtańszego rodzaju przesyłki oferowanej przez Sprzedającego. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem pieniędzy do chwili otrzymania produktu z powrotem. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić produkt sprzedawcy. 

3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy zawartej na Allegro, należy przesłać Sprzedającemu oświadczenie o odstąpieniu od umowy - pisząc na adres e-mail: modnastylizacja@wp.pl lub wysyłając je razem ze zwracanym towarem i dowodem zakupu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki zawierającej zakupiony towar. W formularzu rezygnacji z transakcji proszę o uwzględnienie: nazwy i adresu sprzedającego, imienia i nazwiska oraz adresu Kupującego, nicku z allegro (login allegro), daty odstąpienia od umowy, daty odebrania towaru, nazwy i numeru aukcji, numeru konta, na który ma być dokonany zwrot środków, oraz podpisu (jeśli oświadczenie jest wysyłane w wersji papierowej). 

4. Przesyłkę ze zwracanym towarem, dowodem zakupu (paragonem) oraz oświadczeniem o odstąpieniu od umowy należy odesłać na adres: Firma Handlowo - Usługowa Beata Knap-Odziomek St.Mikołajczyka 31 76-251 Kobylnica 

5. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będącego wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. 

6. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie przesłać konsumentowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 

7. Zwracany towar winien być wysyłany przesyłkami rejestrowanymi. Wysyłka listem zwykłym jest na ryzyko Kupującego. 

8. Koszt zwrotu towaru ponosi Konsument.

O sprzedającym
ModnaStylizacja
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

712

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 518 391 155
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma Handlowo - Usługowa Beata Knap-Odziomek St.Mikołajczyka 31, 76-251 Kobylnica 

Nr konta bankowego do wpłat

PKO BP 16 1020 4649 0000 7902 0196 7843

Pozostałe informacje

1. Należność za zakupiony towar winna być uregulowana w terminie 7 dni od dnia zakupu, chyba że został z nami ustalony indywidualny terminy płatności.

2. Przesyłki wysyłamy w ciągu 24h od momentu zaksięgowania należności na naszym koncie bankowym. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupiony towar był wysłany tego samego lub następnego dnia po uznaniu naszego rachunku, jednak w przypadku sytuacji losowych lub innych okoliczności od nas niezależnych zastrzegamy sobie prawo do późniejszej wysyłki. 

3. Czas dostarczenia przesyłki zależy od wybranej przez Kupującego opcji dostawy i firmy realizującej dostawę.

4. Standardowym kosztem dostawy jest najtańszy koszt dostawy towaru każdorazowo wskazany w opisie Transakcji. Pozostałe opcje dostawy są na wyraźne życzenie klienta.

5. Przy zakupach powyżej 300 zł przesyłka GRATIS ( obowiązuje TYLKO i WYŁĄCZNIE na terenie POLSKI)

6. W przypadku otrzymania uszkodzonej przesyłki, prosimy o jej rozpakowanie w obecności doręczyciela i w przypadku stwierdzenia niezgodności ze złożonym zamówieniem, prosimy o spisanie protokołu i złożenie reklamacji.

7. W przypadku nieodebrania przez Kupującego przesyłki w terminie,  jest On zobowiązany do pokrycia kosztów zwrotu przesyłki przez Pocztę oraz do uiszczenia opłaty za ponowną wysyłkę.

8. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą się różnić od oryginału, gdyż jest to spowodowane ustawieniami monitora.

9. Dokładamy  wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z zakupów na naszych aukcjach. Jednak jak każdemu tak i nam mogą się zdarzyć pomyłki, dlatego w przypadku jakichkolwiek problematycznych sytuacji, prosimy nie wystawiaj NEGATYWNYCH komentarzy, tylko ZADZWOŃ lub NAPISZ E-MAIL, a dołożymy wszelkich starań, aby problem rozwiązać.

10. Będziemy Państwu wdzięczni za każdy POZYTYWNY komentarz:)


Numer oferty:6542027987
Zgłoś naruszenie zasad