BUTY SPD NORTHWAVE EXTREME TECH PLUS 43 CZARNE (6541869217)

zakończona
529,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowe
 • marka: Northwave
 • rodzaj: męskie
 • rozmiar EU: 43
tel. +48 695 402 888 | email: info@aventurasport.p­l

KONTAKT

Zapraszamy do naszego sklepu i serwisu rowerowego we Wrocławiu

Aventura Sport Baranowski Baranowski
ul. Sienkiewicza 47 50-349 Wrocław

Telefon kontaktowy:

695 402 888 , 71 728 74 16

e - mail kontaktowy: info@aventurasport.p­l

PŁATNOŚCI

nr konta bankowego Raiffeisen

13 1750 0012 0000 0000 2165 9193

lub

WYSYŁKA

Przedmioty wysył‚amy za pośrednictwem kuriera

Dostępne formy płatności:

przelew oraz za pobraniem.


Odbiór osobisty

ul. Sienkiewicza 47
50-349 Wrocław

OPIS PRZEDMIOTU


BUTY SPD NORTHWAVE EXTREME TECH PLUS
Extreme Tech Plus łączy najbardziej zaawansowane rozwiązania i najnowsze technologie produkcji z najwyższą jakością w najsztywniejszym i najszybszym bucie szosowym na rynku. Profesjonalne buty kolarskie mają sztywniejsze podeszwy niż buty do codziennej jazdy, oznacza to, że mogą przenieść więcej mocy na pedały przy każdym naciśnięciu. Poprzez poprawę połączenia pomiędzy stopą a pedałem, można jeździć szybciej dzięki większej efektywności i podwyższonemu komfortowi.

Płeć: Męskie

Przeznaczenie: Triathlon i szosa

Wierzch: Ultralekka mikrofibra + Biomap

Zapięcie: S.L.W. 2

Podeszwa: Ultralight Carbon

Waga: 235g

Wkładka: Extreme Air

Technologie: Biomap. Ultralight Carbon Sole. Extreme Air Footbed. Speedplay Adaptor. AirFlow. SLW2.

Biomap: Twoja energia jest cenna i nie powinieneś jej marnować. Dlatego właśnie, nasze buty zostały wykonane przy pomocy technologii BioMap. Podeszwy Northwave tak jak i wierzch wraz ze wszystkimi częściami składowymi są anatomicznie kompatybilne ze stopą każdego rowerzysty, jak również, aby utrzymać stopę we właściwej pozycji podczas pedałowania. Przenoszą energię bezpośrednio do pedałów bez jakiejkolwiek straty.

Ultralight Sole: Największa sztywność, minimalna grubość i niezrównana lekkość, wszystko to łączy w sobie ta podeszwa, przeznaczona dla najlepszych. Nowa generacja systemu wentylacji AirFlow oferuje znacznie lepszą cyrkulację powietrza. Dzięki swojej nowej budowie, waży jedynie 60g.

Extreme Air Footbed: Wkładka jest ultralekka, antyalergiczna i antybakteryjna oraz posiada liczne otwory które gwarantują wyjątkową wentylację stopy.

Speedplay Adaptor: Najmniejszy dystans pomiędzy stopą a pedałem na rynku. Northwave wyprodukował i opatentował adapter we współpracy z Speedplay, który pozwala na przeniesienie maksimum siły na pedały dzięki zmniejszonej grubości do zaledwie 0,5mm w porównaniu do standardowych adapterów Speedplay o grubości 3mm. Zrobiony z nylonu i cienkiej aluminiowej blaszki (lżejszy o 8,5g) pozwala na zachowanie naturalnej anatomii podeszwy. Utrzymuje minimalny dystans pomiędzy stopą, a pedałem w każdej pozycji.

AirFlow System: Jest to system wentylacji z dużymi otworami, które pozwalają na lepsze oddychanie stopy podczas jazdy.

S.L.W.2 closing system: Ultra szybkie mikro-metryczne zamknięcie - intuicyjne z precyzyjną regulacją. Przycisk boczny stopniowo uwalnia linkę trzymającą, dzięki czemu można cieszyć się bardzo dokładną kontrolą zapięcia podczas jazdy. Mechanizm Speed Lace Winch jest kompaktowy i lekki, aby utrzymać niską wagę buta. Linka jest wynikiem skrupulatnego badania najlepszych technologii dostępnej dla żeglarstwa - linki o ultra wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, wytrzymałości i lekkości.Rozmiary

42 wkładka 27.3 cmCENA 659,00 zł
CENA PROMOCYJNA 529,00zł

dostępne rozmiary: 43

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 717287416
  Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-18 oraz w sobotę od 10-14

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni, od doręczenia zamówionego towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W tym celu należy poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia wysyłając pismo na adres Aventura Sport Bartłomiej Baranowski, ul, Sienkiewicza 47, 50-349 Wrocław tel. 71 7287416, lub pocztą elektroniczną na adres info@aventurasport.pl. Istnieje możliwość skorzystania z wzoru formularza, załączonego poniżej w zakładce Wzór odstąpienia od umowy - jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, Sprzedawca zwraca Konsumentowi,wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia, oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, nie później niż 14 dni, w którym Sprzedawca został poinformowany przez Konsumenta o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotu płatności dokonywany jest przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że Konsument wyraża zgodę na inne rozwiązanie. Zwrotu towaru należy dokonać na adres Aventura Sport Bartłomiej Baranowski, ul. Sienkiewicza 47, 50-349 Wrocław lub, niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, odstąpienia od umowy. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Zwrot może być dokonany w szczególności za pośrednictwem Poczty Polskiej, wg cennika operatora. Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Sprzedawca zobowiązany jest do dostarczenia rzeczy wolnych od wad. W przypadku stwierdzenia wad w towarach sprzedanych na podstawie umów zawartych od dnia 25.12.2014 r., konsumentom przysługują uprawnienia z tytułu rękojmi za wady określone w ustawie z dnia 23.04.1964 r. (Dz. U. 2014.121 j.t). 15. Reklamacja może być złożona w szczególności w formie elektronicznej na adres info@aventurasport.pl, w formie pisemnej na adres siedziby Sprzedawcy – Aventura Sport Bartłomiej Baranowski, ul. Sienkiewicza 47 50-349 Wrocław, osobiście w siedzibie firmy ul. Sienkiewicza 47, 50-349 Wrocław, tel. 717287416. 16.Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać, co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail, -okoliczności wskazujące na fakt zawarcia Umowy sprzedaży ze Sprzedawcą, stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania, -okoliczności uzasadniające reklamację. O rozstrzygnięciu reklamacji Konsument zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź poczty tradycyjnej. Rozpatrzenie reklamacji odbywa się w terminach i na zasadach określonych przepisami prawa. W przypadku, gdy towar objęty jest gwarancją, informacja o jej warunkach zamieszczona jest bezpośrednio na aukcji produktu, którego dotyczy.

pozostałe informacje

1. Sprzedawcą jest Bartłomiej Baranowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Aventura Sport Bartłomiej Baranowski z siedzibą przy ulicy Sienkiewicza 47, 50-349 Wrocław. NIP 8971062605, Regon 930461764, tel. 71 7287416, e-mail: info@aventurasport.pl. zwany dalej Sprzedawcą lub Aventura Sport. 2. Firma wpisana jest do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki. 3. Umowa sprzedaży jest zawierana w języku polskim. 4.Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich oraz Poczty Polskiej zgodnie z wyborem Klienta podczas składania zamówienia. 5.Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. 6. Na czas realizacji zamówienia składają się poniższe czynniki: -czas oczekiwanie na wpłatę Klienta w przypadku wyboru przez Klienta przedpłaty, -czas wysyłki (podawany każdorazowo przy produkcie) jest to czas potrzebny na przygotowanie towaru do wysyłki i przekazanie firmie kurierskiej lub nadanie na poczcie, -czas doręczenia przez firmę kurierską; firmy kurierskie dostarczają przesyłki w terminie 1 - 2 dni roboczych od momentu nadania; Poczta Polska realizuje przesyłki w czasie 1-5 dni roboczych; czas realizacji dostawy przez firmę kurierską i Pocztę Polską jest deklarowany nie gwarantowany. 7. W każdym razie Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar Konsumentowi w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. 8. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane poczynając od następnego dnia roboczego. 9. W przypadku, gdyby czas realizacji był dłuższy niż podany w opisie produktu, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić nowy termin jego realizacji. 10. Możliwe są następujące formy płatności:: -pobranie (zapłata w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera) -poprzez usługe PayU – w terminie 3 dni roboczych -przedpłata na konto bankowe, przed wysyłką zamówionego towaru – w tym przypadku płatność powinna zostać dokonana w terminie 3 dni roboczych -zakup na raty przez internet (wniosek on line) - Santander Consumer Bank SA, raty PayU -gotówka, karta płatnicza lub zakup na raty w sklepie stacjonarnym w przypadku odbioru osobistego –płatność natychmiastowa 11. Do każdej przesyłki dołączamy paragon oraz niezbędne dokumenty gwarancyjne o ile gwarancji udziela Producent danego towaru. Firma jest płatnikiem podatku Vat. 12.Wszystkie ceny są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości wynikającej z odrębnych przepisów. Koszty dostawy towaru podane są odrębnie. 13. Sprzedawca zobowiązany jest do dostarczenia rzeczy wolnych od wad. 14. W przypadku stwierdzenia wad w towarach sprzedanych na podstawie umów zawartych od dnia 25.12.2014 r., konsumentom przysługują uprawnienia z tytułu rękojmi za wady określone w ustawie z dnia 23.04.1964 r. (Dz. U. 2014.121 j.t). 15. Reklamacja może być złożona w szczególności w formie elektronicznej na adres info@aventurasport.pl, w formie pisemnej na adres siedziby Sprzedawcy – Aventura Sport Bartłomiej Baranowski, ul. Sienkiewicza 47 50-349 Wrocław, osobiście w siedzibie firmy ul. Sienkiewicza 47, 50-349 Wrocław, tel. 717287416. 16. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać, co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail, - okoliczności wskazujące na fakt zawarcia Umowy sprzedaży ze Sprzedawcą, stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania, - okoliczności uzasadniające reklamację. 17. O rozstrzygnięciu reklamacji Konsument zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź poczty tradycyjnej. Rozpatrzenie reklamacji odbywa się w terminach i na zasadach określonych przepisami prawa. 18. W przypadku, gdy towar objęty jest gwarancją, informacja o jej warunkach zamieszczona jest bezpośrednio na aukcji produktu, którego dotyczy. 19. Konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni, od doręczenia zamówionego towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 20. W tym celu należy poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia wysyłając pismo na adres Aventura Sport Bartłomiej Baranowski, ul, Sienkiewicza 47, 50-349 Wrocław tel. 71 7287416, lub pocztą elektroniczną na adres info@aventurasport.pl. 21. Istnieje możliwość skorzystania z wzoru formularza, załączonego poniżej w zakładce Wzór odstąpienia od umowy - jednak nie jest to obowiązkowe. 22. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 23. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, Sprzedawca zwraca Konsumentowi, wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia, oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, nie później niż 14 dni, w którym Sprzedawca został poinformowany przez Konsumenta o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 24.Zwrotu płatności dokonywany jest przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że Konsument wyraża zgodę na inne rozwiązanie. 25. Zwrotu towaru należy dokonać na adres Aventura Sport Bartłomiej Baranowski, ul. Sienkiewicza 47, 50-349 Wrocław lub, niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, odstąpienia od umowy. 26. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Zwrot może być dokonany w szczególności za pośrednictwem Poczty Polskiej, wg cennika operatora. 27. Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Wzór oświadczenia Miejscowość, data Imię i nazwisko konsumenta Nazwa i adres przedsiębiorcy Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy Data zawarcia odbioru Podpis konsumenta